Paylaşacak tecrübemiz, söyleyecek sözümüz var

ELLİYİZ

50 yaş ve üstü kadın, erkek, emekli, çalışan, EYT’ li ,bekar, evli her kesimden bizlerin paylaşım platformu

AY TUTULMASI

tarafından | Mar 21, 2024 | Astroloji | 0 yorum

25 Mart 2024 günü Ankara saatiyle 10.01’de Terazi burcunun beşinci derecesinde bir Ay tutulması meydana gelecek. Tutulmaların hayatımızdaki kadersel döngüler olduğunu aklımızdan çıkarmamalıyız.

Ay tutulmaları herkesin bireysel haritalarında farklı evlerde gerçekleşir. Kişiler tutulmanın olduğu evlerin konularıyla ilgili kişisel olarak büyük değişim, dönüşüm ve farkındalıklar yaşayabilirler.

Bu dönemler yarım kalan konuların tamamlanma zamanlarını gösterir ve duygusal olarak büyük dengesizlikler ve kararsızlıklar içerebilir. Kişisel farkındalıklar yaşanabilir, dürtüsel davranışlarda artışlar söz konusu olabilir.

Öfkeyi kontrol altında tutmak, sakin kalmak, kontrolü elden bırakmamak ve her konuda aşırılıktan uzak durmak bizleri yanlış adım atmaktan koruyabilir.

Bugünlerde yaşadığımız her olayın kalıcı öğretileri olacak. Özellikle kendimizi neye adadığımıza ve hayatımızın geri kalan zamanında neler yapmak istediğimizi düşünüp, planlayıp harekete geçmeye odaklanacağız. Hareket öncesinde gerçeklerden kopmadan akılcı planlar yapmalı, mantıklı adımlarda karar kılmalıyız.

Dünyasal hırs nedeniyle yanlış yola sapma, yalan söyleme, aldatılma, ihanet ve hile konuları ön plana çıkabilir. İyimserliğin getirdiği hoşgörü, art niyetli insanlara davetiye çıkarabilir. Sahte beyan, evrak ve diploma olayları, dijital sahtecilik gündeme gelebilir. Doğal olarak kişiler yalnızlıklarını hayvanlarla birlikte iyileştirmeye yönelecek ve kendilerini patili dostlarıyla yaşayabilecekleri bir yaşam tarzına doğru hızlı bir geçişi tercih edecekler.

Olayların iç yüzünü görmekte zorlanabiliriz. Bugüne dek savunduğumuz konularda yol ayrımına gelip geçmiş fikir ve düşüncelerimizle çelişebiliriz. Hiç umulmadık haksızlıklara maruz kalıp hak kayıpları yaşayabiliriz.

           Ahlaksızlık içeren ve adaletsizliklerle sonuçlanan dava ve mahkemelerde hakkını alabilmek için uzun yıllar süren mücadeleler içine girmek, bazı durumlarda fiziksel tacizlere ve şiddet eğilimine karşı yasal yollara başvurmak, uzaklaştırma kararı aldırmak veya koruma talep etmek vb. durumlar söz konusu olabilir.

Dünya süregelen düzeninden çok farklı yönlere evriliyor.

Tüm dünyada maddi zorlanmalarda artış devam edecek. Fanatik tutumlar, tartışma ve kavgaların ateşini tutuşturabilir. Sapkın, taciz içeren ya da toplumca onaylanmayan çarpık ilişkiler gündem olabilir.

Dünyada ve ülkemizde adı unutulmayacak olaylar, büyük savaş, terör, saldırı ya da farklı sebepler nedeniyle göç veya sürgünler görülebilir. Ayrıca deniz ve hava saldırıları riski bulunmaktadır. 

Dünyada çatışma ve zıtlıkların artması neticesinde insani yardım kuruluşlarının çabasıyla barış temalı anlaşmalara kapı aralanabilir.

Ülkemizde askeri alanda, sınırlarda ve askerlerle ilgili konularda can sıkıcı olaylar gündeme gelebilir.

Yangın, patlama, deprem, sel, sis, duman, fırtına, yanardağ patlamaları, bulaşıcı hastalıklar, facialar, değişken hava koşulları söz konusu olabilir. Hayvan saldırıları gerçekleşebilir.

Diz ve ayak bölgesi, organ kaybı gibi sağlık problemleri ve koma vakalarında artış olabilir.

Otorite konumundaki kişilere, büyüklerimize ve özellikle annelerimize danışıp madden ve manen destek görebileceğimiz bir dönemdeyiz.

Küllenen aşkların yeniden alevlenmesi gündeme gelebilir.

İlişkileri takıntı haline getirme riskine dikkat edilmelidir. Gücün yanlış kullanımı, emrivaki hal ve tutumlar zarar verebilir. Kin, hırs, intikam, öfke vb. olumsuz duygulardan arınmak, uzak durmak, enerjimizi doğru olana yöneltmek zorundayız.

Ekilenlerin biçileceği, yapılanların karşılığının bulunacağı, eninde sonunda ödeşme zamanının geleceği unutulmamalıdır. İyi ve sabırlı olmanın ödülü büyük olacaktır.

Kendimizi gerçekten sevdiğimiz ve kendimizle barış yaptığımız zaman huzuru bulacak ve evrene karşı bencil tutumdan vazgeçip daha verici ve pozitif olacağız.

Seviyor gibi görünmeyin, gerçekten sevin. Affedermiş gibi görünmeyin, affedin.

Sevgiler

          Aşkım Güney

#Astroloji

#Astrology

#AstrolojiGünlüğü

#AstrolojiGündemi

0 Yorum

Bir İçerik Gönder

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Pin It on Pinterest

Share This