Paylaşacak tecrübemiz, söyleyecek sözümüz var

ELLİYİZ

50 yaş ve üstü kadın, erkek, emekli, çalışan, EYT’ li ,bekar, evli her kesimden bizlerin paylaşım platformu

Aşkım Güney

1966 İstanbul doğumlu. İTÜ Türk Musikisi Devlet Konservatuvarı mezunu .1991 yılında Müjdat Gezen Sanat Merk. konservatuvarında kuruluşundan itibaren tüm müzik bölümlerinde öğretmenlik ve bölüm başkanlığı yaptı. 1996 yılında İTÜ Sosyal Bilimler de Türk sanat müziği üzerine yüksek lisans eğitimi yaptı.2001 senesinde devlet memuru olarak otistik çocuklar ile eğitilebilir ve öğretilebilir çocuklara yönelik müzikle eğitim konusunda çalışmalarda bulundu.2016 yılından itibaren 4 yıl astroloji eğitimi aldı. Halen uzman astrolog olarak çalışmalar yapmaktadır. Müzik ve Astroloji’nin ışığında evrenin sesini dinlemeye devam ediyor.
TERAZİ DOLUNAYI

TERAZİ DOLUNAYI

16 Nisan 2022 günü saat 21.54 Ankara saatiyle Terazi dolunayını deneyimleyeceğiz. Her haritada olduğu gibi o anın haritasında iyi ya da kötü olasılıkların etkisini yaşayacağız. İşte tam da bu noktada astrolojinin bizlere sunduğu farkındalık sayesinde kaderimizi kendimiz yönlendirebilir ve zorlu açıları sabırla daha rahat bir şekilde atlatabiliriz. Yeter ki isteyelim.

KOVA YENİAYI

KOVA YENİAYI

1 Şubat 2022 günü sabah 08.45 itibariyle uyanışın, bağımsızlığın ve özgürlüğün sembolü olan Kova burcunda Kova Yeniayını deneyimleyeceğiz. Artık seçimlerimizin ve davranışlarımızın getirdiği yükleri omuzlamaya başlıyoruz.

YENGEÇ DOLUNAYI

YENGEÇ DOLUNAYI

Yengeç dolunayı 18 Ocak 2022 saat 02.47 itibariyle Venüs retromuzun yanında Merkür retrosunun da eşlik ettiği bir Yengeç Dolunayını deneyimleyeceğiz.

Pin It on Pinterest