Paylaşacak tecrübemiz, söyleyecek sözümüz var

ELLİYİZ

50 yaş ve üstü kadın, erkek, emekli, çalışan, EYT’ li ,bekar, evli her kesimden bizlerin paylaşım platformu

Yazarlar

avatar for Ahmet UslusoyAhmet Uslusoy

Kırsoylu bir ailenin beş çocuğundan dördüncüsü olarak 24.12.1960 yılında Arhavi’nin Yolgeçen köyünde doğmuşum. Öğretim hayatıma köy ilkokulunda başladım. İlkokul 2. Sınıftan itibaren de babamın işi nedeniyle Trabzon’a taşınmamızla devam eden süreçte üniversite öğretimim bitene kadar Trabzon’da yaşadım. Evliyim. Bir kızım var. Genel olarak spora müziğe okumaya yönelik bir yaşam pratiği içinde olmaya çalıştım. Ekonomik anlamda değer üretebilmek için kamuda çalışmayı tercih ettim. Şu anda Kocaali’de yaşıyorum. Sonraki yıllar için yaşamak istediğim yer hakkında herhangi bir planım yok. Dostlarımla birlikte yaşayabileceğim her yerde keyifle yaşlanabilirim. Bana saldırmadığı sürece doğadaki her canlıyla barış içinde yaşamaya özen gösteririm. Renklerde maviden, yemeklerde kuru fasulyeden asla vazgeçmem.

avatar for Aşkım GüneyAşkım Güney

1966 İstanbul doğumlu. İTÜ Türk Musikisi Devlet Konservatuvarı mezunu .1991 yılında Müjdat Gezen Sanat Merk. konservatuvarında kuruluşundan itibaren tüm müzik bölümlerinde öğretmenlik ve bölüm başkanlığı yaptı. 1996 yılında İTÜ Sosyal Bilimler de Türk sanat müziği üzerine yüksek lisans eğitimi yaptı.2001 senesinde devlet memuru olarak otistik çocuklar ile eğitilebilir ve öğretilebilir çocuklara yönelik müzikle eğitim konusunda çalışmalarda bulundu.2016 yılından itibaren 4 yıl astroloji eğitimi aldı. Halen uzman astrolog olarak çalışmalar yapmaktadır.
Müzik ve Astroloji’nin ışığında evrenin sesini dinlemeye devam ediyor.

avatar for Ayşegül TokerAyşegül Toker

Boğaziçi Üniversitesi, İşletme Bölümü’nde öğretim üyesi olarak başladığı 1997 yılından itibaren İnternet ve yeni teknolojiler üzerine araştırmalar, yeni teknolojilerin tüketiciler ve şirketler tarafından adaptasyonu konusunda çalışmaktadır. Dijital müşteri etkileşimleri, dijital pazarlama, sosyal medya, konum-bazlı pazarlama, mobil pazarlama, sanal topluluklar, müşteri ilişkileri yönetimi ve e-ticaret konularında yayınlanmış birçok saygın akademik dergi makaleleri, ulusal ve uluslararası konferans bildirileri, kitap ve kitap bölümleri bulunmaktadır. 2011 yılında basılan “Mobile Marketing: Fundamentals and Strategy” kitabının yazarlarından birisidir Akademik çalışmalarının yanı sıra2011-2013 yılları arasında Sosyal Medya Takım Koordinatörü 2016-2018 yılları arasında Boğaziçi Üniversitesi Girişimcilik Merkezi Müdürlüğü2008-2012 yılları arasında bütçe ve stratejiden sorumlu Rektör Danışmanlığı ve İşletme Bölüm Başkanlığı görevlerini aynı anda yürütmüş, 2012-2020 yılları arasında da Boğaziçi Üniversitesi İktisadi ve İdari Bilimler Dekanı olarak görev yapmıştır. 2018 yılında başlayan Anadolu Sigorta Yönetim Kurulu Üyeliği ile beraber YenidenBiz Derneği Yönetim Kurulu Üyeliği devam etmektedir. Şu anda, dünyada 167 ülkede aynı anda yürütülmekte olan GLOBE 2020- Küresel Liderlik ve Örgütsel Davranış Etkinliği araştırma projesinin Türkiye Koordinatörü olarak liderlik konusunda araştırmalarını sürdürmektedir.

avatar for Cem CöteliogluCem Cötelioglu

I.T.Ü 'den Kimya Muhendisi, 1965 doğumlu.30 yıl çok uluslu enerji firmalarda çalıştıktan sonra artık emekli. Evli 2 çocuklu....
Spor, sanat, ve seyahat sever, amatör korist, yeni yeni pul koleksiyoneri

avatar for Ege KıyıcıEge Kıyıcı

50 yaşında, enerji dolu, idol bir babaya sahip lise öğrencisi. Okçu, bisiklet meraklısı, kamp sevdalısı ve yeni bir macera bulamadan duramayan bir genç.

avatar for Emre ÇötelioğluEmre Çötelioğlu

Zarif Emre Çötelioğlu; 1974; 20 sene mühendis, son dönem Kadıköy börekçisi, doğuştan müzisyen, mutlu aile babası. Sarsak’ın sahibi, Meat The Beetles kurucu üyesi.

avatar for Funda MutluFunda Mutlu

Kimya Mühendisi . Evli ve bir kız çocuğu annesi . Sosyoloji son sınıf öğrencisi , amatör ressam , kitap sever.

avatar for Füsun Çil TaşlıFüsun Çil Taşlı

1967 İstanbul doğumlu olan Füsun Çil Taşlı, Marmara Üniversitesi İktisadi ve İdari Bilimler Fakültesi İşletme Bölümü mezunudur. Uzun yıllar İstanbul'da bankacılık sektöründe hizmet verdikten sonra, Ankara Üniversitesi Sürekli Eğitim Merkezi’nde, Ankara Ticaret Odası’nda ve çeşitli kuruluşlarda eğitim programları hazırladı ,çeşitli eğitimler verdi. Kurumsal Eğitim 0rganizasyonları düzenledi. Sivil Toplum Kuruluşlarında, kadınlara yönelik destekleyici programlarda gönüllü eğitmen olarak çalıştı.2000 yılından sonra yaşadığı içsel dönüşümle, deneyimlerini yazarak ve anlatarak paylaşmaya başladı. Halen gençlerle ve yetişkinlerle yaptığı özel koçluk seanslarının yanı sıra, alt yapısında bilinçli nefes, duygusal özgürleşme teknikleri ve bazı farkındalık çalışmalarının olduğu “Kendi Hayatına Koçluk” adını verdiği dönüşüm programını, özel seanslar ve gruplarla sürdürmektedir.

avatar for G.Işık UçarG.Işık Uçar

İTÜ’lü bir Kimya Mühendisi. İlaç sektöründe uzun yıllar çok uluslu şirketlerde yöneticilik yapmış. Yönetmeyi değil, yönetilmeyi hiç değil, en çok takım olmayı sevmiş. Şimdi aktif emekli. Varışlardan çok yolculuklardan tat almış. Öğrenmeye ve onları paylaşmaya çok heyecan duyuyor.Adının hakkını verme fikrine ve o fikrin sıcaklığına sığınmış. İnsanları motive görme arzusu ile bu konuda çabalamayı seviyor. Evli ve iki evladı var.

avatar for Hasan AbiHasan Abi

1965'de İstanbul'da doğdu. Bir kamu kuruluşundan emekli olduktan sonra, özel sektörde çalışmaya devam ediyor. Seyahat ve denizciliği seviyor.

avatar for Hülya FenerciogluHülya Fenercioglu

İstanbul üniversitesi kimya mühendisliği mezunu. Özel sektörden emekli oldu. Halen iş hayatına danışman olarak devam ediyor. Evli, iki evlat, bir torun sahibi. Yeni yerler göreceği seyahatler yapmayı seviyor.

avatar for İlksen Bilgeİlksen Bilge

İTÜ lü mühendis, kurum kültürü ve kalite yönetimi danışmanı, iletişim ve liderlik eğitim uzmanı. Öğrenmeye bir türlü doyamayan, üretmeden duramayan, hayatı coşkulu ve anlamlı yaşamaya çalışan bir Balkan kızı.
İki genç annesi, Kat'ı Sanatına gönül vermiş, doğa hayranı emekli.

avatar for İpek Türeİpek Türe

Mart 1998 İstanbul / Kadıköy doğumluyum. Özel Anakent Koleji’nde lise eğitimimi tamamladıktan sonra Üsküdar Üniversitesi Psikoloji lisans programından 2020 yılında yüksek onur derecesiyle mezun oldum. Haziran 2021’de İstanbul Üniversitesi Açık ve Uzaktan Eğitim Fakültesi Sosyoloji lisans programından mezun oldum. Şu anda Üsküdar Üniversitesi Klinik Psikoloji Tezli yüksek lisans programında tez aşamasındayım.
Lisans eğitimim süresince gönüllü olarak Kadıköy Belediyesi Çocuk Koruyucu Ruh Sağlığı Merkezinde ve NP İstanbul Nöropsikiyatri Hastanesi’nde stajlarımı tamamladım. Lisans ve yüksek lisans dönemlerim boyunca alana dair pek çok kongre ve seminere katıldım ve halen katılmaya devam etmekteyim.

avatar for İsmail Haşimoğluİsmail Haşimoğlu

1958 doğumlu,38 yıllık makina mühendisi,enerji firmasında danışman,evli 2 yiğit babası

avatar for Kayhan KıyıcıKayhan Kıyıcı

Özel bir şirkette yönetici. Bir çocuk babası. Doğa sevdalısı

avatar for Mehmet FenercioğluMehmet Fenercioğlu

Kimya Mühendisliği okudu. Özel bir şirkette yönetici olarak çalışıyor

avatar for Moiz ElnekaveMoiz Elnekave

1965 İstanbul doğumlu. İTÜ Kimya Mühendisliği Bölümünde 32 yıl akademisyenlik yaptıktan sonra 2020 itibarı ile emekli. Akademisyenliğin yanında Yönetici, Danışman, Koordinatör, Etkinlik Organizatörü ve Sunucu. Spor; özellikle Futbol ve Basket, ve Eurovision Şarkı Yarışması tutkunu. Yeni evli ve çocuksuz . Halihazırda İngiltere-Brighton'da yaşıyor.

avatar for Müge CervatogluMüge Cervatoglu

Atadan Rize Fındıklılı fakat doğum yerim Kütahya ,25 Mart 1974 doğumluyum, hayatın büyük bölümünü Fransızca eğitim gören ve sonrasında bu dili hiç kullanmayan biriyim. Uzun yıllar kurumsal hayatta çalıştım 18 yılın sonunda istifa ettim ,çok zor bir karar olmakla birlikte hayatımda aldığım doğru kararlardan biriydi, bir anaokulumuz var onun işletmesini yapıyoruz. Çocuklarla ve farklı insanlarla iletişimde olmayı sevdim, iletişim ve hizmet benim işim onu anladım. Yeni şeyler öğrenmeyi ,yeni yerler görmeyi seviyorum, hatalardan ders alıp hep ileriye bakmalı diye düşünüyorum. İki harika evladım var ,onlara iyi bir gelecek verebilmek için yeni bir maceraya atıldık, umarım her şey yolunda gidecek ve mutlu sonu bulacağız.

avatar for Savaş MutluSavaş Mutlu

2014 yılında 50 yaşında oldu. Kamudan emekli olduktan sonra doktora yaptı. üniversitede öğretim üyeliğinden de ayrılarak hayallerinin peşinde koşmaya başladı

avatar for Selin MutluSelin Mutlu

50’li yaşlarda iki geç yetişkine sahip 23 yaşında klinik psikolog adayı bir genç yetişkin. Kısmetse yakında ailenin terapisti.

avatar for Semih KinaSemih Kina

1965 doğumlu, itu inşaat fakültesi mezunu, ticaret yapıyor du, ekonomik koşullar sebebi ile yoruldu ve artik emekli oldu.
Artik sakin bir yaşam istiyor

avatar for Serkan ArslanSerkan Arslan

1982 doğumluyum. 2032 yılında 50 yaşında olacağım.1 kız babası 1 erkek yolda. Ankara Hukuk Fakültesi mezunuyum. Avukatlık mesleğini icra etmekteyim. Grubun şimdilik genç üyelerindenim. Yemek için gezer.

avatar for Taylan ErlerTaylan Erler

1966 yılında İstanbul’da dünyaya geldi. 1985 yılında İstanbul Radyosu Gençlik Korosu'nda bariton korist olarak eğitim aldı ve konserler verdi. Sonrasında trompet dersleri ve diyalog anlatım iletişim okulundan oyunculuk eğitimi alan Taylan Erler, 1995-2007 yılları arasında çeşitli tiyatrolarda oyuncu ve yönetmen yardımcısı olarak çalıştı. Marmara eğitim kurumu tiyatro öğretim görevlisi olarak da görev yapmıştır. 2008 yılında tiyatro çalışmalarının yanı sıra Taylan Erler Jazz Band grubunu kurdu ve profesyonel anlamda müzisyenlikte yapmaya başladı.Kameralar karşısına ilk kez 1997 yılında yayınlanan Ruhsar dizisi ile geçen Taylan Erler sonrasında pek çok reklam, dizi, sinema, belgesel radyo ve TV programlarında görev almıştır. 2013 yılının sonlarından itibaren ev hayatını bırakıp karavanda yaşamaya başlamıştır. Youtube da kendi adına bir kanalı bulunmaktadır.

avatar for Teoman AkmanTeoman Akman

TSK Deniz Kuvvetleri Denizaltı Filosunda 17 yıl farklı denizaltı gemilerinde görev ve gemi komutanlığı yaptıktan sonra emekli oldu. Şu anda ticari gemilerde uzun yol kaptanlığı yapıyor. Evli 2 kız babasıdır.

avatar for Tugrul OzdemirTugrul Ozdemir

1958 Ankara doğumlu. ilk, orta, lise, üniversite öğrenimlerim ve asteğmenlik görevini de Ankara da tamamlayıp Türkbank müfettiş yardımcısı olarak göreve başladı. İstanbul a transfer oldu, an itibari ile emekli, evli ve üniversite de okuyan bir kız babası.

avatar for Zafer MutluZafer Mutlu

1969 Doğumlu .Elektrik Mühendisi. Evli ve 1 kız çocuk babası . Stratejik Pazarlama ve pazarlama iletişim konularına ilgili . EYT li

Pin It on Pinterest

Share This