Paylaşacak tecrübemiz, söyleyecek sözümüz var

ELLİYİZ

50 yaş ve üstü kadın, erkek, emekli, çalışan, EYT’ li ,bekar, evli her kesimden bizlerin paylaşım platformu

BALIK YENİAYI

tarafından | Mar 7, 2024 | Astroloji | 0 yorum

Yılın ilk Ay tutulması öncesi 10 Mart Pazar günü Ankara saatiyle 12.00’de Balık Yeniayı gerçekleşiyor. Bu dönem “Ayağını yorganına göre uzat” atasözünün hep hatırlanacağı bir dönemin başlangıcı olacak…

Hiç ummadığımız anda aklımızın ucundan geçmeyen aksilikler, arızalar ve sakarlıklarla dolu bir kaygan dönemi deneyimleyeceğiz. Tam “oldu” dediğimiz konularda artarak devam eden aksilikler üst üste gelebilir. Hayatın gidişatı, günlük yaşamın zorluğu, şartların değişimi ve ağırlığı nedeniyle insanların kendilerine ve başkalarına güvenleri azalabilir. Fazlasıyla hassas, alıngan, kırılgan, istek ve arzularda ısrarcı tavırlar sergileyebilir, yalnız kalmayı isteyebilir veya inzivaya çekilip insanlardan ve olaylardan uzaklaşma yoluna gidebilir.

Bu günlerde etrafımızda hiçbir sorumluluk almayan, fakat her işe burnunu sokan ukala tavırlı kişiler görebiliriz. Bu kişilerin sözleri aldatıcı olabilir. Kendimize ve sinirlerimize hâkim olmayı başaramazsak olumsuz olayları tetikleyen süreçler yaşayabiliriz.

Ahlaksız tutumlar, ani saldırılar, kaza, patlama ve şiddet görme potansiyeli mevcut. İstediğini elde etmek amacıyla sapkınlık, taciz, şiddet içeren gayri ahlaki hal ve hareketlere şahit olabiliriz. Mümkün olduğunca sadece kendi çocuğumuzu değil, tüm çocukları korumalı ve gözetmeliyiz.

Eylemler, yazılan ya da ağızdan çıkan sözler dolayısıyla öngörülemeyen ve kontrol edilemeyen sorunlar yaşanabilir.

Dünyada fanatik görüşteki kişilerin birlikte hareket edebilecekleri şiddet içeren ayaklanma veya eylemler gündeme gelebilir.

İnsani gibi görünen organizasyonların perde arkasında gizlenen pislikler gün yüzüne çıkabilir.

Haberleşme ile ilgili yeni buluşlar ya da gelişmeler yaşanabilir.

Yine dünyada gemi kazaları, fırtına, sel, sis ve yanardağ patlama riskleri söz konusu olabilir.

Balık Yeniayı ülkemizin onuncu evinde gerçekleşiyor. Onuncu ev ülkenin cumhurbaşkanını, hükümeti yönetenleri, bakanları, valileri, iktidar partisini, ülkenin kredisini ve gücünü temsil eder. Bu konu başlıklarında dengeyi bozacak şekilde abartılı tutum ve davranışlar, gerçeklerden kaçış, kendini aldatma ve hayal dünyasına sığınma gibi tutumlar ön plana çıkabilir.

Ülkemizde mevki sahibi birtakım kişilerin yetkilerini yanlış kullandığı ortaya çıkacak.

Tarım alanında hasar riskleri söz konusu olabilir.  

Borsa, spekülasyon vb. Konularında alım ve satımlar kişileri maddi zarara uğratabilir.

Sinüzit, boğaz bölgesi, troid, kronik bağırsak, pankreas, sindirim sistemi hastalıkları, damar tıkanıklığı, boyun fıtığı, kabızlık gibi rahatsızlıklar ve unutkanlıklar gündeme gelebilir. Özellikle bu dönemde hastalıkların teşhisinde yanılgıların olma ihtimaline karşın önemli hastalıklarda ikinci bir uzmana başvurmak isabetli olabilir.

Bağımlılık yapan zararlı maddelerden ve alkolden uzak durulmalıdır.

Aile içi sırların gün yüzüne çıkması aile içinde ayrılık veya kayıp gibi köklü değişimleri beraberinde getirebilir. Ayrıca farklı sebepler olsa da kişilerin yer değiştirmeleri ve göçleri devam edecek.

Gerçeklerden kaçmak, olaylara objektif yaklaşmamak, hayal dünyasında yaşamak yönümüzü kaybetmemize sebep olabilir. Uyanmak şifayı beraberinde getirecektir.

Sevgiler.

Aşkım Güney

#Astroloji

#AstrolojiGünlüğü

#AstrolojiGündemi

#BalıkYeniayı

#AşkımGüney

0 Yorum

Bir İçerik Gönder

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Pin It on Pinterest

Share This