Paylaşacak tecrübemiz, söyleyecek sözümüz var

ELLİYİZ

50 yaş ve üstü kadın, erkek, emekli, çalışan, EYT’ li ,bekar, evli her kesimden bizlerin paylaşım platformu

YENGEÇ DOLUNAYI

tarafından | Oca 14, 2022 | Astroloji | 0 yorum

18 Ocak 2022 saat 02.47 itibariyle Venüs retromuzun yanında Merkür retrosunun da eşlik ettiği bir Yengeç Dolunayını deneyimleyeceğiz. Bu dolunayın özeti yükleri omuzlama ve bedel ödeme olarak belirtilebilir. Gökyüzünde sıkıntılı, çekişmeli, istikrarsız, saldırgan bir doğa hâkim… Yeryüzündeki zenginliklerin yavaş yavaş yok edilmesinin başlangıcı…

Venüs’ü ikili ilişkiler ve parayla, Merkür’ü sözlü ve yazılı iletişim, teknoloji, elektronik aletler, seyahatler, ulaşım ve çocuklarla bağdaştırırsak tüm bu konularda olumsuzluk ve aksaklıklar yaşayabileceğimizi söyleyebilirim

Düşüncelerde kaygı, karamsarlık ve huzursuzluklar olabilir. Mümkün olduğu kadar retro dönemlerinde retro gezegenin konularıyla ilgili yeni atılımlardan kaçınmamız gerektiğini hemen hemen hepimiz biliriz. Özellikle yeni bir işe atılım yapmak, yeni bir işe başlamak istiyorsanız Merkür retronun bitiş tarihi olan 5 Şubat gününden önce anlaşma yapmayın, imza atmayın. Bu dönemde geçmişte yarım bıraktığımız işlere kanalize olmalıyız. Yine bu dönemde elektronik aletlerde arıza ve bozuklukların olabileceğini, hırsızlıkların artacağını, internet üzerinden sahtekârlık ve hırsızlıklarla yüz yüze kalınabileceğini, her tür fikir veya nesnenin taklitlerinin yapılabileceğini, dedikoduların havada uçuşabileceğini, sözlü ve yazılı iletişimde zorlukların gündeme gelebileceğini söyleyebilirim.

Merkür aynı zamanda çocuklar ve eğitim ile de ilgilidir. Çocuklarla ilgili hastalıklarda artış, okullarda sorunlara ve engellere yol açabilir.

Gökyüzü birçok kişinin hayatını etkileyebilecek müthiş şanslara da kapısını açıyor. Hiç ummadığımız bir anda inanılmaz şans ve başarı elde edebilirsiniz. Önemli olan hiçbir konuda abartıya kaçmamak ve ölçüyü kaçırmamaktır.

Bunun yanı sıra görünen ve tahmin edilenin dışında gelişen olaylar şaşkınlık yaratabilir. Bu günlerde hiçbir konuyu hafife almayın. Her konuda a, b, c ve hatta d planınızın olması gerekir.

Risk içeren yatırımlar büyük maddi kayıplara sebep olabilirler. Dibini görmediğiniz suya atlamayın. Akla hayale gelmeyen ufak detaylar, hiç umulmayan zararlara yol açabilir.

Maddi kaygılar artma eğilimde olacak. Bu kaygılar ve olumsuz düşünceler depresyona sebebiyet verebilir.

Önümüzdeki günler değişik operasyonlar ve bunların getireceği yankılar konuşulacak.

İş ve kariyer konularında pozisyon kayıpları yaşanabilir. 

Hastalık tehlikesi, bulaşıcılığı ve hastalığın getirdiği olumsuzluklar artış gösterecek. Ayak bileği ve tendon problemleri görülebilir.

Aşk konularında dürtüsel, gizli bir heyecan arama duygusu öne çıkabilir.  Arayışlar neticesi yapılan yanlışlar sonunda sömürülebilir, arayışınızı elinize yüzünüze bulaştırabilirsiniz. Aşk ile ilgili konularda sınavlar, sorunlar, aldatılmalar, anormallikler baş gösterebilir. Ayrıca kadınlarla ilgili tehlikelere karşı da dikkatli olunmalı.

Tüm dünyada iklim ve siyasi alanlarda değişiklikler meydana gelecek. Otorite konumundaki kişilerin öfkesinin artarak devam edileceği görülüyor. Liderlerle ilgili suikast, ayaklanma ya da lider kaybı gibi olaylar görülebilir. Öfkeyle hareket eden kişiler ne kadar başarılı olursa olsunlar, zararla oturacaklar.  

Özellikle dini ve sözde dindar kişilerin konuştuğu konular, yanlış bilgiler, ahkâm kesmeler gündemi meşgul edebilir.

Bazı insanların çıkar uğruna yaptıkları utanmazlıklar, ahlâksızlıklar, yalancılıklar ve çıkar amacıyla yaptıkları kötülüklerin neticesinde hayatlarında başarısızlıkların başlayacağı, krizler neticesinde yıkım yaşayacakları görülecektir

Ateşe, yaralanmalara, ameliyat ve operasyonlara, pankreas problemlerine, deri yanıklarına, asitlere, asitlerle ilgili yanıklara, böcek sokmalarına ve kazalara karşı dikkatli olalım. Kısaca fiziksel olarak zarar görebileceğimiz bir döngüdeyiz. Bu günlerde ateş, yanıcı, patlayıcı maddeler ilgili sorunlara, yangın ve yanıklara dikkat edilmeli.

Şiddetli fırtına ve bol yağmurlu günler görülecek. Denizler, gemiler ve balıklarla ilgili problemler olabilir.

Hırsızlık, soygun ve diğer suç oranlarında da artış gözlemlenecek.

Her kim, vatanına, milletine, bayrağına, insanına, ailesine, çoluk çocuğa, hayvanlara ihanet ediyorsa, cezası muhakkak başucunda bekliyor olacak. İyi ve dürüst olanlar her türlü kötü hareketten, ani saldırılardan, haince yapılan planlardan ve ihanetlerin içinden mucizevi bir şekilde kurtulacak.

Her şeyin üstesinden birlik, beraberlik ve sabırla geleceğiz.

Sevgiyle güzelliklere…

Aşkım GÜNEY

#Astroloji

#Astrology

#Yengeçburcundadolunay

#aşkilegünedair

#AşkımGüney

0 Yorum

Bir İçerik Gönder

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Pin It on Pinterest

Share This