Paylaşacak tecrübemiz, söyleyecek sözümüz var

ELLİYİZ

50 yaş ve üstü kadın, erkek, emekli, çalışan, EYT’ li ,bekar, evli her kesimden bizlerin paylaşım platformu

YENGEÇ DOLUNAYI

tarafından | Oca 3, 2023 | Astroloji | 0 yorum

2023 Yılının ilk dolunayı 7 Ocak günü 02.08 itibariyle gerçekleşiyor. Anın haritasında Yükselen Terazi’nin temsilcisi Venüs Kova burcuna geçiş yaptı. Bu transit ile ilgili yazımı bir önceki postta bulabilirsiniz. Aynı zamanda Merkür ve Mars’ın Retro konumunda olduğunu, Ay ve Mars’ın sınır aşımında olduğunu da unutmamak gerekir. Bu göstergeler önümüzdeki günlerde gerginliklerin seviyesini arttıracaktır.

Yengeç burcu anne, aile, atalar, aidiyet, evimiz, malımız, mülkümüz, toprağımız, tarım, yurdumuz ve muhalefet ile ilgilidir. Doğal olarak dolunay bu konuları tetikleyecek.

Güneş Vega kavuşumu kişisel olarak bizlere ün, şöhret, yükselme ve şans verebilir. Kişisel olarak bulunduğumuz veya yükselebileceğimiz durum, mevki ve statüde fikri sabit fikirli, katı, inatçı, şımarık ve kibirli tavırlardan kaçınmalıyız. Birtakım konularda bitişler kaçınılmaz ise direnmeden vazgeçme zamanı gelmiştir.

Gerginlik, sinir ve belirsizliklerden kaynaklanan aşırı özgür olma isteği, davranışlarda kontrolsüz artışları gündeme getirecek. Hiç umulmayan davranışları, hiç ummadığınız kişilerin yaptığına şahit olacağız. Hatta bizler bile çok büyük konuştuğumuz konularda U dönüşler yapabileceğiz.

Karışık ve değişime açık bu dönemde uzun süreli hedefler için kararlı ve tutarlı olmayı başarabilmemiz gerekmektedir. Böylelikle hem kendimizi hem ailemizi hem de sevdiklerimizi oluşabilecek fırtınalardan koruyabiliriz.

Din ve hukukla ilgili konularda olumsuz gelişmelerde artış, abartı gibi dikkat çekici durumlar söz konusu olabilir. Fanatizm ve nefret söylemlerinde abartılar yaşanabilir.

Dünyada var olan ve olabilecek savaşların bedelleri ağır olabilir. Savaş nedeniyle toplu göçler söz konusu olabilir.

Suikastlar, ani saldırılar, ahlaksızca yapılan hareketler, şiddet içeren fiziksel ve sözel tacizler gündeme gelebilir.

Fırtına, yangın, denizde, karada ve havada oluşabilecek kazalar, kitlesel olaylar, sis, duman, hava durumundaki beklenmedik olaylar ve deprem gündeme gelebilir.

Soğuklarda abartılı artışlar söz konusu olacak.

Ülkemizde şehir içi, şehir dışı ve hatta yurt dışına taşınmalar, ev değiştirmeler devam edecek.

Ateş, ateşli hastalıklar, enfeksiyonlar, kafa ve beyin ile ilgili rahatsızlıklar, spor yaralanmaları, diş, tırnak, kemik, saç problemleri, alerji, astım, nefes almayla ilgili problemler, depresyon, kaygı bozukluğu, panik atak ve mutsuzluklar söz konusu olabilir.

İçki ve yasaklı maddelerin kullanımı ve bunların yol açtığı kötü olay ve kayıplar gündem olabilir.

Ev ve aile hayatımız ile maddi konularda zorluklar söz konusu olabilir.

Bu dönemde en yakın dost veya arkadaşlıklardan gelebilecek gizli düşmanlıklarla karşı karşıya kalmak mümkün olabilir.

Eğitim ve öğretimle ilgili konularda zorluklar ve mücadeleler söz konusu olabilir.

Bu dönemde işlerimizdeki yanlış tercihler beklenmedik bir anda iş ve kariyer kayıplarını beraberinde getirebilir.  Hiç kimse olduğu yerde ve mevkide sabit olacağını düşünmeden çalışmasına devam etmeli aksi takdirde düşüşler görülebilir.

Karar vermekte zorlanacağımız değişimler söz konusu olsa da emeklerin karşılığı er geç başarı olarak kişiye geri dönecektir.

Tedbir size şans verebilir.

Haklı da olsanız kavga çıkaranın kavgadan zarar göreceğini bilmelisiniz.

İyilik yapan iyiliği, kötülük yapan kötülüğü hayatına çağırır.

Sevgiyle,

Aşkım Güney

#Astroloji

#Astrology

#YengeçDolunayı

#AstrolojiGünlüğü

#AşkımGüney

0 Yorum

Bir İçerik Gönder

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Pin It on Pinterest

Share This