Paylaşacak tecrübemiz, söyleyecek sözümüz var

ELLİYİZ

50 yaş ve üstü kadın, erkek, emekli, çalışan, EYT’ li ,bekar, evli her kesimden bizlerin paylaşım platformu

YAY DOLUNAYI

tarafından | Haz 10, 2022 | Astroloji | 0 yorum

14 Haziran 2022 günü Yay dolunayını deneyimleyeceğiz. Bu dönemde yaşanılan her türlü olumlu ya da olumsuz olayda görünenlerin arkasında bir o kadar da görünmeyenin saklı olduğuna şahit olacağız.

İnsanoğlunun yaptığı en büyük hata her zaman kazanacağını, hiç kaybetmeyeceğini düşünmesidir. Aslında insanoğlu kazandığını sandığı andan itibaren kaybetmeye başlar. Yüksek makam ve mevkilerin zorluğu ve riskleri fazladır. Kişiler hareket ve davranışlarına göre ya tahtlarına otururlar ya da tahtlarından olurlar.

Gökyüzü başarıyı dürüst, etik, doğru yoldan ayrılmayan kişiye uzun ömürlü kılar. Zorbalık yapıp, yalan söyleyen, gücünü kötüye kullanan kişinin düşüşü kaçınılmazdır. Zekânızı azminizle birleştirerek sıkı ve disiplinli çabalarınızla başarıya ulaşabilirsiniz.

Birçok başarıya imza atma ve kazanma şansımız var. Başarının yanında risk ve tehlike olacaktır. Aşırı hırs, ölçüsüz davranışlar, düşünülmeden atılan adımlar, imzalar, girişimler, maddi ve ticari kayıplara yol açabilir.

Aldatıcı ortaklık, iş ya da evlenme tekliflerine karşı uyanık olunmalı.

Bu dönemde sahtekâr kişilerin karşımıza çıkma olasılığı fazla olacaktır. Olmadık zamanlarda öngörülemeyen olumsuz, zorlu, kural tanımayan ahlaksız olaylarla karşı karşıya kalabiliriz. Skandal ve iftiralarla beraber bazı gerçeklerin inkârları başlayacak. 

Bazı kişiler amaçları ve çıkarları uğruna sinsi bir tavırla her türlü dalavereye, hırsızlığa, hile, yalan, dolan, iftira ve kaba kuvvete başvurabilir.  Bu günlerde özellikle sessiz kalan ve yorum yapmayan kişilere dikkat ediniz. Çünkü bu dönemde dedikodu, ispiyon ve gammazlama üst seviyeye çıkacak.

Size gelmesini beklediğiniz yardımların gelmemesi veya yardımların doğru kullanılamaması riski bulunuyor. Beklenmeyen gecikmeler büyük problemlere yol açabilir.

Ticarette ve devlet kapısındaki işlerde aksaklık ya da zorlanmalar yaşanabilir. Yakınınızda size yardım edeceğini sandığınız kişiler tarafından yarı yolda bırakılabilirsiniz.

Dünyada savaşın daha da aktif bir hal alacağını söyleyebilirim. Savaş ile beraber birçok denge rayından çıkacak. Uzun yıllar konuşulmayan ve uygulanmayan tedbirler insanları şaşırtabilir.

Ayrıca yine dünyada büyük değişimlere yol açabilecek tarihi tabiat olayları deprem, yanardağ patlaması, savaş, asit, sıvı patlayıcılar, hava şartlarından kaynaklanan olağanüstü olaylar, hayvan ve böcek saldırıları, uzay ile ilgili belki de bir meteor tehlikesi ya da UFO’larla ilgili konular gündem olabilir.

Dünya liderleri, kral ve kraliçelerle ilgili olumsuz olaylar, onlara bağlı olan kitleleri de etkileyecek. 

Tüm dünyada ve ülkemizde dini konularda aşırı fanatizmden kaynaklanan, sonuçlarının öngörülemeyeceği olaylar gündeme gelebilir. Fikren ve bedenen özgürlük adına eylemler gerçekleşebilir.

Ülkemizde bazı siyasi girişimlerin yasal kayıplar göz önüne alınarak sonlandırılacağı haberleri alınabilir. 

Ülkemizin sınırlarıyla ilgili anlaşmazlıklar büyüyebilir.

Yine bu dönemde basın, yayın, medya ve haberlerle ilgili olumsuz gelişmeler ülkenin gündeminde çok tartışılacak.

Ev, mal ve mülk konularında zorlu maddi yapılanmalar ve problemlerle yüz yüze kalınabilir.

Yüksek eğitimle ilgili değişim ve yapılaşma kararları alınabilir. Eğitim konuları ile ilgili tutarsızlıklar gündemi meşgul edebilir.  

Mecliste ve devletin üst kademelerinde ani değişim ve dönüşümler gerçekleşecek. Bu değişim ve dönüşümlerin piyasaları etkilemesi kaçınılmaz olacak.

Hapishane ve mahkûmlar hakkında birtakım söylemler gündeme gelse de sözlerin devamının gelip gelmeyeceği zamanla belli olacak.  

Global krizin yarattığı ve yaratacağı düşünülen sıkıntı, yoksunluk, yoksulluk, belirsizlik ve engellenmeler neticesi insanlık sinirli, öfkeli ve gergin. Özellikle haziran ayında Mars’ın Boğa burcuna geçmesiyle beraber başlayacak olan süreçte temmuz sonu ile Ağustos’un ilk haftası Mars, Uranüs ve Kuzey Ay Düğümünün birleşmesiyle ekonomik alanda büyük dalgalanmalar, zorlu süreçler dünyayı sarsabilir. Siyasal gerginlikler, sosyal bölünmeler ateşi körükleyebilir.

Alacak, miras, ortak gelirler, paylaşılan mallar, eşlerden gelen gelirlerde olumlu-olumsuz ani gelişmeler, kriz, risk, istikrarsızlık ve dalgalanma ihtimali var. Elinize para geçmeden, geçecekmiş gibi hareket etmemeli, harcamalarda abartıya dikkat edilmelidir. Maddi olarak kazanımlar konusunda risk alabilme içgüdünüz ne kadar kuvvetli olursa olsun dikkatli olunmalı…

İlaç, madde, yiyecek, kimyasal ya da yanıcı maddelerden kaynaklanan zehirlenmeler, duman soluma, böcek sokmaları, zehirle öldürme gibi konular önem arz edebilir. Ayrıca herhangi bir hastalık durumunda yanlış teşhis riskine de dikkat etmeli, hastalığın teyidi için başka bir uzmana da başvurulmalı.

Ağız, dudak, küçük dil, diş eti, boğaz yolunda tıkanma, yutkunma problemleri, boğaz enfeksiyonu, çiçek hastalığı ve felç riskleri bulunmakta. Ayrıca siğil ve ben problemleri karşımıza çıkabilir.

İkili ilişki, evlilik ve ortaklıklarda taraflar kendilerini yalnız hissedebilir. Kendisine adil davranılmadığını düşünebilir. İlişkilerde denge istendikçe dengesizlikler derinleşebilir. Geçmişten gelen, tekrar edilen davranış ve sözlerden dolayı ilişkilerde sonlanmalar yaşanabilir.

Anne, kadın veya çocuklarla ilgili konu ve şanssızlıklar farklı düşünen kadınlar arasında bir ikilem yaratabilir ve farklı düşünen kadınlar karşı karşıya gelebilir.

Çocuklarımız ile ilgili gelişmelere daha fazla zaman ayırmak durumunda kalabiliriz.  

Sürüngenler, zehirli hayvanlar ile ilgili tehlikeler söz konusu.

Bazı kişilerin yaptıkları hatadan dolayı pişman olacağını diz çökeceğini ve af dileyeceğine şahitlik edebiliriz.

Büyüklerimiz “Hayat bir merdivendir. İnerken ve çıkarken yanından geçenlere selam vermeyi unutma. Hayat merdivenini bir gün sen çıkarsın, diğer gün bir başkası” derdi. Zaman miskinlik ve hayale dalma zamanı değil, uyanma zamanıdır. Sadece anı değil, geleceği ve gelecekte olabilecek olayları düşün, bak, gör, gözlemle ve yüzleş. Ya uyursun ya da sarsılarak uyandırılırsın. Seçim senin…

Sevgiler

Aşkım Güney

#Astroloji

#Astrology

#Yaydolunayı

#AşkımGüney

0 Yorum

Bir İçerik Gönder

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Pin It on Pinterest

Share This