Paylaşacak tecrübemiz, söyleyecek sözümüz var

ELLİYİZ

50 yaş ve üstü kadın, erkek, emekli, çalışan, EYT’ li ,bekar, evli her kesimden bizlerin paylaşım platformu

YAY DOLUNAYI

tarafından | May 19, 2024 | Astroloji | 0 yorum

23 Mayıs günü Ankara saatiyle 16.54 itibariyle Yay Dolunayı gerçekleşecek. Bu dolunay ile birlikte hayatımızla ilgili daha önce aklımıza bile gelmeyen büyük değişiklikler gerçekleştirebilir, kendimizi bile şaşırtabiliriz.  Bundan dolayı öfke ya da sinir durumlarında önemli kararlar almamaya dikkat etmeliyiz. Aksi halde öfkemizin esiri olabiliriz.

          Birçok konuda boş vaatler verilebilir. Fakat bunların arkası gelmeyecek. Zor zamanlarda güven duyduğumuz ve bize destek olacağını sandığımız kişilerden beklediğimiz desteği almak da mümkün olmayabilir.

          Düşmanları tarafından birçok önemli kişinin yetkisi elinden alınacak. Toplum önünde saygınlığını, statülerini ve itibarlarını kaybedecek olan bu kişiler yalnızlaştırılabilirler. Onların kendilerini temize çıkarmaları için zorlu ve uzun bir süreç gerekecek.

Duygusal anlamda aşırı bağımlılık ya da kopma noktasında olma gibi uç noktalarda ani duygu geçişleri yaşayabiliriz. Bu duygu geçişleri kendimizi yalnız hissetmemize neden olabilir. Duygusal yetersizliklerimiz bizi sevdiklerimizden uzaklaştırabilir. Duygu durum bozuklukları dilimize yansıyabilir ve anlatmak istediğimiz konuları tam olarak ifade edemeyebilir ya da sözlerimizle karşımızdaki kişileri incitebiliriz.

Savaşların olduğu bölgeler ya da ülkelerde özellikle yaz aylarında hareketlilik artacak. Nefret söylemleri dünyadaki ayrışmaların artmasına sebep olacak. Başka millet, ırk ve dinden olanı önemsememek, onlara karşı duyulan tahammülsüzlük artacak. Katliamlar, insafsız ve zalimane tutumlar devam edecek. Halkların sürgünlere zorlanmaları giderek artacak. Kendini üstün görüp köle-efendi zihniyetinde olanlar tarihte yüz karası olarak anılacak. 

Tüm dünyada terör saldırıları, önemli kişilere yönelik suikast girişimleri, infaz, işgal ve saldırı konuları tırmanışa geçebilir.

Barışçıl insanların öfkesi savaş karşıtı direnişleri arttıracak. Bu kötü olaylara sebep olanlar önünde sonunda ağır bedeller ödeyecekler.

Önümüzdeki günlerde ülkemizde adalet ve hukuk ile ilgili konularda çalkantılara sebep olacak öngörülemeyen gelişmeler yaşanabilir. Bu olaylar kasti körüklenmeler neticesinde alevlenecek.

Ülkemizde devletle ilgili ekonomik ve askeri konularda zorlanmalar yaşanacak. Mali sıkıntılarda artış yaşanacak.

Bireysel olarak gelir gider dengemizi korumak için kazandığımız paranın üzerinde harcama yapmamaya özen gösterilmelidir.  

Kadınlara yönelik şiddet veya hoş olmayan gelişmeler yaşanabilir.

Büyük fırtınalar, denizlerle ilgili tehlike ve deniz kazaları gerçekleşebilir.

Akciğer ve nefesle ilgili hastalıklar, ateşli hastalıklar, boyun tutulması ya da ağrıları, omuz, dirsek ve diz rahatsızlıkları, göz hastalıkları ve problemleri, ilaç ve madde zehirlenmeleri görülebilir.

Kaza ve sakarlıklarda artış görülebilir.

İkili ilişkilerde, ortaklıklarda ve aşk ilişkilerinde ego çatışmaları söz konusu olacak. Yaşamın içinde olaylara verdiğimiz tepkiler zamansız, tutarsız ve yersiz olabilir. Bu günlerde mümkün olduğunca taraflar duygusal olarak birbirlerine destek olmalıdır. İsteklerde ısrar, kıskançlık, kibir ve düşmanca tavırlardan uzak durulmalıdır. Olaylara sabırla yaklaşmak faydalı olacaktır.

Bu dönemde sezgilerimiz açık ve altıncı hislerimiz çok kuvvetli olacak.

Denge bu dönem için en fazla önem vereceğimiz konu olmalıdır. Dengede olan hedefine ulaşır.

Dünya tüm canlılara yetecek kadar büyük ve mükemmel. Varlığından emin olmadığımız başka bir cennet için sahip olduğumuz dünyamızı mahvetmeye hakkımız yok…

Sevgiyle,

Aşkım Güney

#Astroloji

#Astrology

#AstrolojiGünlüğü

#AstrolojiGündemi

#YayDolunayı

#AşkımGüney

0 Yorum

Bir İçerik Gönder

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Pin It on Pinterest

Share This