Paylaşacak tecrübemiz, söyleyecek sözümüz var

ELLİYİZ

50 yaş ve üstü kadın, erkek, emekli, çalışan, EYT’ li ,bekar, evli her kesimden bizlerin paylaşım platformu

 YAY DOLUNAYI

tarafından | Haz 2, 2023 | Astroloji | 0 yorum

4 Haziran 2023 günü saat 06.41 itibariyle Yay dolunayını deneyimleyeceğiz. Zorlayıcı, kısıtlayıcı, engelleyici ve mecburi değişimlerin zamanı olarak tabir ettiğimiz bu günler ileride tarih sayfalarında yerini alacaktır.

Bu dönemde birçok kişinin zorlu koşullar ya da iş sebebiyle mecburiyetten yaşadığı şehri ya da ülkeyi değiştirdiğine şahit olacağız. Başta zorlanmalar olsa da sonrasında insanlar zorunlu göçün yarattığı sıkıntılardan ve zorluklardan kurtulacaklar.

Ayın sınır aşımında olması duygularımız konusunda dengeyi sağlamakta zorlanabileceğimize işaret ediyor. Bu da aile, ev ve iş hayatında iletişim kaynaklı problemler olarak ortaya çıkabilir. Aynı zamanda yeme, içme ve beslenme konularında problemler yaşanabilir. Duygusal destek alma-verme, empati konularında kendimize ya da karşımızdaki kişilere karşı yetersiz kalabiliriz.  

Bazı kişilerin başarıları takdir görecek ve yükselişler söz konusu olacak. Bu yükselişlerin devamı için fazlasıyla gayret gösterilmesi gerekir. Aksi takdirde kazanımlar anlamında anında düşüşler gerçekleşebilir.

Ayrıca bazı mevki, konum ve yetkilerin kısıtlanması söz konusu olacaktır.  

Kurum, mevki ya da kişilerin itibarları hedef alınabilir.

Attığınız imzalara dikkat edin, doğru atılan imzalar ile mülk kazanımları, yanlış atılan imzalar ile mülk kayıpları yaşanabilirsiniz.

Tüm dünyada ekonomik olarak zorluklar artmaya devam edecek.

Yine tüm dünyada şiddet ve nefret içeren eylemler, baskıcı hareket tarzının artması ve fanatizmin getirdiği hoşgörüsüzlüğün artacağına şahit olabiliriz.

Bilim, iletişim, bilgisayar, teknolojik aletler konusunda yenilikler görülebilir.

Ülkemizde finans, bankacılık, vergi, sigortacılık, maliye ile ilgili konularda kısıtlamalara gidilebilir. İflas, finansal kayıp, iş hayatında veya ticarette şanssızlıklar görülebilir.

Lüks tüketim maddeleri konusunda savurganlıklar, aşırı para harcama eğilimi, ölçüsüz ve abartılı alışverişlere dikkat edilmeli; müsriflikten kaçınılmalıdır. Para kazanmayla ilgili zorluklar ya da hak ettiğini maddi olarak alamamakla ilgili sorunlar yaşanabilir.

Bu dönemde başarmak istediğimiz konulara odaklanma ve çalışma koşuluyla başarı ile yüksek makamlara yükselmeyi destekleyecek bir gökyüzü söz konusudur.

Suç eğilimleri ve hırsızlıklar söz konusu olabilir. Hırsızlıklara karşı önlemler artırılmalıdır.

Yangın, patlama ve toprak sarsıntısı riski var. UFO olaylarına şahit olunabilir. Deniz kazaları, sis ve boğulmalar söz konusu olabilir. Denizlerde göçmenleri ilgilendirecek kaza ve olaylar gerçekleşebilir.

Yüksekten düşen cisimler veya yüksekten düşme ile ilgili kazalar söz konusu olabilir.

Böbrek, boğaz, bademcik, yutma problemleri, baş ve kafa yaralanmaları ve ağır fakat tedavi edilebilecek göz rahatsızlıkları yaşanabilir. Ayrıca zehirlenmelere karşı dikkatli olunmalı. Yiyeceklerin son kullanma tarihlerine, içeriklerine ve temiz yapılıp yapılmadığına dikkat edilmeli.

Gökyüzü bu dönemde kalıcı hasarlara sebep olabilecek, şaşkınlık yaratacak kaza ve sakarlıklara karşı açık. Yine bu dönemde ateşli silahlara karşı dikkatli olunmalı.

Aşk ilişkilerinde, evlilik öncesi ve sonrasında tarafların maddi sıkıntıları gündeme gelebilir. İkili ilişkilerde ve ortaklıklarda problemlerin büyümesine izin verilmemeli, aksi halde kopuşlar söz konusu olabilir.

Aile içinde veya kariyerle ilgili konularda duygusal dengesizlik ya da çeşitli cesur kararlar görülebilir. Bu dönemde taraflar hassas ve alıngan olabilir. Doğal olarak her laf ve hareketten yanlış anlamlar çıkarılabilir. Bunun sonucu aşırı duygusal tepkiler verebiliriz.

Hiç umulmayan, ani gelişen skandal niteliğinde sansasyonel aşk ilişkileri gündeme gelebilir.

Başkalarının maddi istek ve arzularını kırmamak adına yapılan yardımlar kişileri maddi kayba uğratabilir. Kendini maddi ve manevi kontrol etmeyi başaran, hedefe kitlenen, planlı ve programlı kişiler her ne olursa olsun başarıyı elde edeceklerdir. 

Unutulmamalıdır ki, kişi her konuda kendini iyileştirebilir ve geliştirebilir. İyiliğimize ve hayrımıza olabilecek her şey kendi elimizdedir. Kimseden medet ummadan içimize dönüp kendimizi sevmeye başlayalım. 

Sevgiyle

Aşkım Güney

#Astroloji

#Astrology

#Astrolojigünlüğü

#Yaydolunayı

#AşkımGüney

0 Yorum

Bir İçerik Gönder

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Pin It on Pinterest

Share This