Paylaşacak tecrübemiz, söyleyecek sözümüz var

ELLİYİZ

50 yaş ve üstü kadın, erkek, emekli, çalışan, EYT’ li ,bekar, evli her kesimden bizlerin paylaşım platformu

YAY BURCUNDA YENİAY

tarafından | Kas 20, 2022 | Astroloji | 0 yorum

24 Kasım 2022 günü 01.57 itibariyle Yay burcunda bir yeniayı deneyimleyeceğiz. Anın haritasında bir Yay burcu stelyumu bizlere göz kırpmakta, yani bu günlerde Yay burcuyla ilgi her konunun vurgulu bir şekilde önümüze gelmesi söz konusu olacaktır.

Yay burcu iyimserliği, inançları, abartıyı ve fanatizmi anlatır. Bireysel anlamda Yay burçları özgürlüğüne aşırı düşkün olsalar da saplantılı inanç ve fikirlere sahip ve dogmatiktirler. Abartıyı severler. Bu düşünce ve davranış şekilleri kişileri öngörülemeyen yerlere sürükleyebilir. 

Bu dönemde birçok kişi aşırı risk aldığı ya da alacağı için iflasa ve batmaya eğilimlidir. Doğal olarak bu dönemde düşünmeden yapılacak hamlelerin bedeli ağır olabilir. Özellikle bugünlerde gerçekçi olunmalı, aşırı risk teşkil edecek konulardan uzak durmaya önem göstermelidir. Unutulmamalıdır ki, Yay burcunun semboliğinde yay ve ok vardır. Çekilmiş olan yaydan atılan okun nereye düşeceği belli olmaz…

Uluslararası ticaret, eğitim, öğretim, hukuk, astroloji ve seyahat ile ilgili konuları gündeme gelebilir.

Haritamızda Mars İkizler burcunda Retro hareketine devam ediyor. Ayrıca Merkür ve Mars gezegeni ekstrem deklinasyonda olduğu için bu gezegenlerin temsil ettiği konularda öngörülemeyen aşırılıklar, abartılar, dengesizlikler, negatiflikler, yıkıcı ve hasar verici özellikler kendini gösterebilir.  

Merkür’ün sınır aşımında olması farklı ve aykırı fikirlere yol açabilir; Merkür ile ilgili konularda iletişim, yazma, okuma, anlaşma, eğitim, ticaret gibi konulara dikkat etmemiz gerektiğini vurgular. Sözlü ve yazılı iletişimde dilin sivri ve acıtıcı yanının kullanılması gibi konularla kendini gösterebilir.   

Mars’ın sınır aşımında olması Mars ile ilgili tüm konularda güç, savaş, ültimatom, yangın, patlama, terör ve benzeri olaylara yönelimi arttırır. Bundan dolayı kişisel olarak var olan gücümüzü ve enerjimizi iyiye yönlendirmek zorundayız. Ayrıca İkizlerdeki Mars retrosu iletişim konularında aksama ve aksaklıklara yol açabilir.

Hayatımızın ilerleyen dönemlerinde bugünleri büyük dönüşümlerin yaşandığı bir milat olarak nitelendireceğiz. Krizler bizlere yepyeni hayatlar kurmamız gerektiğini işaret ediyor.

Yeniayda olumsuz şartların gitgide artması, yüklerimizin ağırlığı ve zorluğu günlük hayatımızı, ailevi ilişkilerimizi olumsuz bir şekilde etkileyebilir. Bu durum çocuklarımız üzerinde olumsuz etki bırakabilir.

Hayatımızla ilgili mecbur kalacağımız, yapmamız gereken değişiklikler, değişimler söz konusu olmaya devam edecek. Elbette bu durum bizleri huzursuzluğa sevk edebilir. Yaşam kalitemizi yükseltmek ya da mevcut olanı bir şekilde koruyabilmek için karşı karşıya kaldığımız olaylara farklı yönlerde pratik çözümler bulmaya çalışmalıyız. Durumu doğru yönetmek, iyiyi ve doğruyu bulabilmek ve dengeyi sağlamak kişinin kendi ellerinde olacaktır. Hataların büyük bir yüzdesinin kendi hatalarımızdan kaynaklı olabileceğini unutmamalı ve buna göre adımlarımızı düşünerek atmalıyız.

Gökyüzü bilerek ve kasten yapılan suçların planlandığı ve eyleme geçişlerin arttığı bir dönemi işaret ediyor. Kişilerin birbirine karşı tahammülsüzlüğünün artması kaba kuvvet ve zalimane davranışları arttırabilir. Bu eylemleri gerçekleştiren kişiler umdukları neticeyi alamayacaklardır.

Dünyada siyaset arenasında liderlerin birbirlerine karşı meydan okumalarıyla başlayacak ve tarihte iz bırakacak gelişmeler gündeme gelecektir.  Terör, fanatizm kaynaklı saldırılar, suikastlar, salgın hastalıklar, çatışmalar, savaş ve olumsuz doğa koşulları gündeme gelebilir.

Kimyasal maddelerin hava yoluyla kişileri olumsuz etkileme ve nükleer tehlike riski söz konusu olabilir.

Yine tüm dünyada tren kazaları ya da trenlerle ilgili konular, deniz kazaları, fırtına konuları manşet olabilir.

Türkiye’de ülke çapında birçok konuda ya da kanunda yeni düzenlemeler ve güncellemeler gündeme gelebilir.

İş, kariyer ve ticaret hayatında sorunlar ve zorluklar gündeme gelebilir. Yarınımızı düşünmek amacıyla israftan, müsriflikten ve aşırı harcamalardan özellikle kaçınmamız gerekir.

Ateşli ve salgın hastalıklarda artış söz konusu olduğu için önlem almakta fayda vardır. Astım, bronşitle ilgili problemler, zehirlenme, sindirim sistemi, karaciğer, pankreas rahatsızlıkları, şeker ve göz ile ilgili problemler görülebilir.

Suni, çıkara dayalı, bencil ilişki, aşk ve arkadaşlıklara karşı dikkatli olmak gerekiyor.

Bu dönemde atılacak imzalara çok dikkat edilmediği takdirde sorun yaşama ihtimali var.

İş ve ticaret hayatında ve ikili ilişkilerde bir takım zorluk ve aksiliklerin olmaması adına acele karar vermeden ağzımızdan çıkan sözleri iyice tartıp konuşmak isabetli olacaktır. Akışta kalmayı başarabilirsek, olan bitene geniş bir perspektiften bakmayı başarabilirsek, enerjimizi olumluya yönlendirirsek başarıya ulaşabiliriz. 

Kim ne yaparsa kendine yapar. Yapılan iyi ya da kötü her ne varsa, bedeli yavaş yavaş kendini belli edecek. Bundan dolayı hak edişlerimizin olumlu olmasını istiyorsak, iyiliklere yönelmemiz şart olacaktır.

Ölçülü olmak başarının anahtarıdır.

Sevgiyle,

Aşkım GÜNEY

#Astroloji

#Astrology

#Astrolojigünlüğü

#Yayburcundayeniay

#AşkımGüney

0 Yorum

Bir İçerik Gönder

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Pin It on Pinterest

Share This