Paylaşacak tecrübemiz, söyleyecek sözümüz var

ELLİYİZ

50 yaş ve üstü kadın, erkek, emekli, çalışan, EYT’ li ,bekar, evli her kesimden bizlerin paylaşım platformu

YAY BURCUNDA GÜNEŞ TUTULMASI

tarafından | Kas 30, 2021 | Astroloji | 0 yorum

İkizler Yay aksındaki Ay tutulması sonrasında 4 Aralık 2021 günü saat 10:44 itibariyle Yay burcunda hiç beklenmeyen problem ve krizleri içinde barındıran zorlu, etkili bir güneş tutulması yaşayacağız. Ayın dünya ile güneşin arasına girmesiyle kadersel değişimler gerçekleşir. Her sene iki ay, iki güneş tutulması yaşadığımızı, bundan korkmamamız gerektiğini hatırlatmalıyım.  Önemle unutulmaması gereken bir başka nokta ise biz astrologların yaptığı yorumların genel bir yorum olduğudur. Herkesin doğum haritası parmak izi kadar farklıdır. Dolayısıyla bu tutulma herkesi farklı etkileyecektir. Bireysel haritalarımızda Yay burcu hangi evdeyse, o ev konularıyla ilgili etkiler alacağız.

Tutulma döneminde dikkat etmemiz gereken bazı vurguları sırasıyla anlatmaya çalışacağım.

Duygusal alınabilecek yanlış kararlar ve düşünmeden atılacak imzalar yasal anlaşmazlıklara ve istenmeyen sonuçlara yol açabilir. Düşünmeden yapılacak herhangi bir hareket, başarısızlık ya da skandal nedeniyle kariyerlerde değişime sebebiyet verebilir. Hiç umulmayan kişiler yerinden olabilir.

Kindar, sinirli, manipülatif kişiler saldırılarını yanlış zaman ve mekânda yapabilirler. Gökyüzü bu tarz kişilerin hataya açık olduğunu gösteriyor. Sakin ve akışta kalarak olayları lehinize çevirebilirsiniz.

İş, aile, ev ve özel hayatımızda sorunlar söz konusu olacaktır. Bazı kişiler size baskıyla, sözle ya da fiziksel şiddetle gereksiz müdahale edip, hayatınıza karışabilir, önünüze engeller koymak isteyebilir. Bu insanlar kaba kuvvete meyilli kişiler de olabilir. Dikkatli olunmalı…

Bulaşıcılığın artması ve yeni mutasyon dalgası sebebiyle Covid tırmanışa geçecek. Yasaklar, izolasyon, kısıtlama, eğitimde problem ve aksamalar gündeme gelebilir. Yılın sonunda kısıtlamaların gelebilme ya da eğitim ve öğretimde erken tatil kararı olasılığı var.

Bu dönemde diz rahatsızlıkları (ameliyatları), omurga, boyun, bel tutulması, kas, eklem ve kemiklerde oluşabilecek zorlu problemler, ayaklarda mantar rahatsızlığı, ağız içi, diş ve damak problemleri, astım, pankreas ve diyabet problemleri karşımıza çıkabilir.

Göz ve yüzde oluşabilecek hasar bırakan kazalara açık bir dönemdeyiz.

Sağlık çalışanlarına şiddet olasılığı gündeme gelebilir.

Dünyada, ülkemizde büyük meteorolojik tabiat olayları, sel, toprak kayması ya da hareketliliği gibi toplumu etkileyecek olaylar, deniz, nehir, hava, maden kirliliği, yanardağlardan kaynaklanan gaz sızıntıları, kimyasal zehirlenmeler, soba ve gaz zehirlenmeleri söz konusu olabilir.

Hava koşulları sebebiyle ekinlerin zarar görebileceğini, gıdalarda eksiklikler olabileceğini söyleyebilirim.

Tüm dünya liderlerinin geleceklerini değiştirecek konular gündeme gelecek. Öyle ya da böyle liderlik koltuklarına yeni kişiler oturacak

Dünyada ticari konularda zorluk ve engeller gerçekleşebilir. Şartların zorlaşmasıyla beraber zorunlu göçler gündeme gelebilir.

Yabancı para birimlerinde iniş, çıkışlar söz konusu olabilir. Yeni yatırımlar için bin düşünüp bir atak yapma zamanı. Dikkatli, sabırlı, dürüst ve akışta kalın. Maddi konularda yanlış stratejiler sizleri zarara uğratabilir. Para ile ilgili sahtekârlıklar, haksız kayıplar yaşanabilir. Para alma-verme konularında aksama, zorluklar, gecikmeler yaşanabilir. Borsa, yabancı para, manipülasyon konularında sahtekârlıklar, para üzerine oynanan oyunlar, haksız kazançların neticesi risk unsuru fazla. Kişisel haritalara göre ani kazançlar olabileceği gibi, ani kayıplar da söz konusu olabilir.

İnşaat, ev ve emlak konularında problem ve sorunlar baş gösterebilir.

Şok edici ifşalar, yolsuzluk haberleri duyabiliriz.

Özellikle İstanbul başta olmak üzere yurdumuzda yanıcı ve patlayıcı özelliği olan maddelere karşı dikkatli olunmalı.

Önümüzdeki günlerde Suriye ile ilgili zorlayıcı krizler gündeme gelebilir.

Dış ülkelerle  olan ikili ilişkilerde zorluk ve tutarsızlık konuları gündem olabilir. Bu gelişmeler karamsarlığa yol açabilir.

Eski ve modası geçmiş konu ve işlerin tekrar gündeme gelmesi mümkün. Bu dönemde dengeye çok fazla önem vermemiz, aşırılıklardan kaçınmamız gerekir.

Bu dönemde fanatik tutumlarımız, söylemlerimiz ve yaptıklarımızla sınanacağız. Bu sınanmalar hepimizi tecrübe sahibi edecek. Hayata karşı biraz daha esnek ve empatiyle bakmak hepimize çok iyi gelecek.

Farkındalığımızı geliştirebilirsek önümüzde hiçbir engel olamaz. Sen, ben demeyi bırakıp biz diyebilmek ve bir olmak dünyamızı cennete çevirecek…

Sevgiyle.

Aşkım Güney

#Astroloji

#Astrology

#Yayburcundagüneştutulması

#AşkımGüney

0 Yorum

Bir İçerik Gönder

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Pin It on Pinterest

Share This