Paylaşacak tecrübemiz, söyleyecek sözümüz var

ELLİYİZ

50 yaş ve üstü kadın, erkek, emekli, çalışan, EYT’ li ,bekar, evli her kesimden bizlerin paylaşım platformu

YAY BURCUNDA AY TUTULMASI

tarafından | May 24, 2021 | Astroloji | 0 yorum

26 Mayıs 2021 günü saat 14.13 te Yay burcunda tam ay tutulması gerçekleşecek. Aynı zamanda meşhur Merkür retrosuna, Satürn retrosu da eşlik edecek.

Tutulma zamanları bitiş ve kapanmalarla ilgili olduğu gibi hızlı değişimleri, güçlü enerjileri açığa çıkarır. Aydınlanma ve sırların açığa çıkmasıyla beraber aklımızdan bile geçmeyen finallere şahitlik edebiliriz. İnandığımız her ne olursa olsun fanatik tutum sergilemeden, geniş bir bakış açısıyla olaylara yaklaşmalıyız. Aksi takdirde gerginlikler artabilir.

Hayatta en önemli şey kişinin kendini güvende hissetmesidir.  Yay burcu insanı özgürlüğü ve özgür olmayı anlatır, bağlılığı sevmez. Sınırlara karşıdır. Öncelikle bu tutulma günlerinde okunuzu yaya taktıktan sonra nereye hedef aldığımıza dikkat etmeliyiz. Aklımızı sadece hedefimize yoğunlaştırmalıyız. Dikkatinizin dağılması yanlışlarımıza sebep olabilir. Hepimiz için iniş ve çıkışlar dönemi olabileceği için dengede ve akışta kalmaya dikkat etmeli, fevri olmaktan kaçınmalı ve hayatımızdaki önemli adımları ertelemeliyiz.

Herkes için körü körüne bağlılık, sürü psikolojisi, fanatizm sonucu zarara uğrama riski artabilir. Görmek istemediğimiz gerçekler burnumuzun dibine kadar gelecek. Burada önemli olan olayların ne olduğu değil bizlerin olaylar karşısındaki tavrının ne olacağıdır. Karar hür irademize bağlıdır.

Öncelikle güçlünün ve gücün başkalarını sömürmesine asla müsaade etmeyin. Bu uygulamayı kim kime yaparsa sahip olduğu güç, konum ve saygınlığıyla kim başkalarına ezmeye çalışırsa büyük zarara uğrayacaktır. Zulmeden kişi ne kadar tepede olsa bile baş aşağı düşecektir, göreceksiniz.

Otorite konumundaki kişilerin, devlet büyüklerinin, patronların ve babaların suç, suçluluk, skandal, şiddet ile ilgili didişmeleri, çatışmaları itibarlarını kaybetme ve hapis ihtimaline doğru kayabilir. Önümüzdeki günlerde bu olaylar çok başka başka konulara ve kişilere doğru ilerleyerek devam edecek.

Buraya önemli bir not eklemek istiyorum. Ülke olarak dönüşmeye başladık. Bu dönüşmeyle birlikte bir çok kişi kılık ve taraf değiştirecek. Haksız elde edilmiş olan her ne varsa ün, itibar, mevki, para kaybı gündeme gelecek. Yani ekilenlerin biçilmesi ve sonun başlangıcı…

Aptallık, gurur, kibir, acelecilik yüzünden dağılma ve yıkım yaşanabilir.  Doğrunun ve iyinin yanında olan kazanır. Hırsınıza yenik düşmeyin. Özellikle ne için olursa olsun yalan yere yemin etmeyin. Hayal kırıklıkları ve kayıplar yaşamamak için sakin, tarafsız ve gerçekçi olun.

Bugün Satürn retro hareketine başlıyor. Bu retro 12 Ekim 2021 gününe kadar sürecek.  Satürn karmaların lordudur. Hayatta ne öğrenmemiz gerekiyorsa o konularda Satürn bizi ciddi bir öğretmen gibi sınava tabi tutar. Öğrenmemiz gereken dersin sorumluluklarını yüklenmeden, bir üst sınıfa geçmek mümkün değildir. Bu sınavların ikmalleri yoktur. Satürn değişime direnen kişiyi sınıfta bırakır. Kabullenmeyi başaramadığımız takdirde bizlere o dersi konularını defalarca göstermek zorunda kalır. Şayet hep aynı olaylarla sınanıyorsak düşüncemizi, o olaylar karşısındaki tavrımızı ve söylemlerimizi değiştirmeyi öğrenememişizdir. Satürn retrosu kendimizi yetersiz ve yalnız hissetmemize de sebep olabilir. Ebeveynlerimizle ilişkilerimizde de zorlanacağımızı gösterir.

Buna ilaveten Satürn Uranüs karesinin hiç umulmayan, beklenilmeyen blokajları, gerilimleri ve başkaldırıları gündeme getirebileceğini unutmamalıyız.

Astroloji seven herkes Merkür retrosu olduğunda yeni bir işe ve ilişkiye başlamaması, önem arzeden anlaşmalara imza atmaması, teknolojik aletler almaması gerektiğini çok iyi bilir. İletişim problemleri, seyahatlerde aksamalar söz konuşu olabilir. Geçmişten gelen olay ve kişiler yeniden karşımıza çıkabilir. Tamamlanması gerekeni tamamlayıp veda ederler.

Sahtekarlık, dolandırıcılık olaylarına karşı dikkatli lütfen dikkatli olmalıyız. Aksi taktirde kayıp yaşayabiliriz

Özellikle dini konular ve yasal anlaşmazlıklar gündemi meşgul etmeye devam edecek. Dini sürtüşmeler yeniden tırmanacak.

Zehirli canlılardan gelecek tehlikeler söz konusu. Dili, gönlü, ruhu zehirli olan kişiler, zehirli böcek ve hayvanlara dikkat edelim. Şüpheli ölümler ya da zehirlenmeler olabilir.

Maddi ve ekonomik olarak dalgalanmalar sorun yaratabilir. Tedbiri elden bırakmayın. Riskten ve israftan kaçının. Para basılma konuları gündeme gelecek.

Bu dönemde yasaklar gevşeyebilir, daha sosyal olabiliriz fakat riskin hala yüksek oranda olduğunu unutmayın. Salgın hastalığın tatil kavramı yoktur. Çocuklarımızı koruyalım

Madenlerle ilgili tehlikeler gündeme gelebilir

Astrolojinin burada vermek istediği mesaj bence sabırdır. Bir dostum bana “İçinden çıkamadığın durumlarda problemini bir kağıda yaz ve başucundaki komidinin içine koy. Günler sonra çekmeceyi açtığında o notla karşılaşacaksın ve göreceksin ki zamanla dert ettiğin problemin hallolmuş olacak” derdi. Var olsun…

Hiçbir güzellik sancısız dünyaya gelmez

Sevgiyle…

Aşkım GÜNEY

#Astroloji

#Astroloji

#AşkımGüney

#yayburcundaaytutulması

0 Yorum

Bir İçerik Gönder

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Pin It on Pinterest

Share This