Paylaşacak tecrübemiz, söyleyecek sözümüz var

ELLİYİZ

50 yaş ve üstü kadın, erkek, emekli, çalışan, EYT’ li ,bekar, evli her kesimden bizlerin paylaşım platformu

VENÜS KOVA BURCUNDA

tarafından | Oca 2, 2023 | Astroloji | 0 yorum

Venüs 3 Ocak 2023 günü 05.09 itibariyle Kova burcundaki transitine başlıyor. 27 Ocak gününe kadar sürecek bu transit bizlere neler getirebilir?
Venüs aşk, güzellik, estetik, sanat, uyum, adalet, denge, konfor, sosyal ilişkiler, para-maddiyat ve ortaklıkları temsil eder. Kendi alanına girilmesinden hoşlanmayan Kova burcundaki bu transit bizi Venüs’ün temsil ettiği konularda, bağımsızlığın ön plana çıkabileceğini ve hiç ummadığımız değişimlerin gündeme geleceğini gösterir.
Kendinizi olmaz dediğiniz, yargıladığınız şeyleri yaparken bulabilirsiniz. Venüs Kova transitinde ilişkilerde devrim zamanıdır.
İlişkilerde heyecan arayışı söz konusu olabileceği için ani başlayan ve ani biten aşklar veya günlük aşklar gündem olabilir.

Bu durum ortaklıklar için de geçerlidir.
Özgürlüğe tutkusuyla bilinen Kova sıkıntılı, baskılı, dip dibe ilişkilerden sıkılabilir. Uranüs Merkür’ün bir üst oktavıdır. Bundan dolayı kişi karşısındaki kişinin zekâsı, bilgisi ve iletişimine odaklanır. Geleneklerden hoşlanmayan Kova yenilikçi, kendini yenileyebilen ve kendisini şaşırtabilen kişilere ihtiyaç duyar. Bu dönemde ilişkiler monoton bir hal aldıysa karşınızdaki kişileri şaşırtmak, sürpriz yapmak yerinde olacaktır. Aksi halde uzun süreli ve baskıya dayanan ilişkilerde kopuş riski taşıyabilir.
Aşkta, sanatta, kılığınızda, kıyafetinizde, vücudunuzda, kişisel imajınızda hiç yapmam dediğiniz ve bugüne kadar denemediğiniz marjinal değişimleri yapma ihtimaliniz artacaktır. Çılgın hal, hareket ve fikirler gündeme gelebilir.
Kova burcu teknoloji, sanal para ve bitcoini temsil eder. Venüs transiti bu konularla ilgili olumlu-olumsuz ani gelişmeleri ön plana çıkarabilir.
Aşk ve sanat konularında yaratıcı fikirler gündeme gelebilir.
İkili ilişkilerde vazgeçilmez olduğunuzu düşünmeyin. Eşinizle, sevgilinizle, annenizle, babanızla, ortağınızla arkadaş ve dost olmayı ihmal etmeyin. İhmal ve sıradanlık ilişkileri çürütür.
Sevgiyle,
Aşkım Güney

Astroloji

Astrology

AstrolojiGünlüğü

VenüsKovaBurcunda

AşkımGüney

0 Yorum

Bir İçerik Gönder

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Pin It on Pinterest

Share This