Paylaşacak tecrübemiz, söyleyecek sözümüz var

ELLİYİZ

50 yaş ve üstü kadın, erkek, emekli, çalışan, EYT’ li ,bekar, evli her kesimden bizlerin paylaşım platformu

Üye dizini

1968 yılında Hamburg doğumlu, 28 yıl Deniz Kuvvetlerinde görev yaptıktan sonra 2018 yılında Albay rütbesiyle emekli olmuştur. Elektronik Muhabere Sistemleri dalında lisans, Kamu Yönetimi dalında yüksek lisans yapmıştır. Evli ve bir kız çocuk sahibidir. Sporun futbol, basketbol, voleybol, tenis gibi birçok alanı ile uğraşmış olup, halihazırda 2 yıldır lisanlı olarak yol/yarış bisikleti sporu ile ilgilenmektedir.

Yamaç Paraşütü sporuna 2008 yılında Ankara’da eğitim alarak başladım. 2008 yılından bugüne kadar yurtiçi ve yurtdışı uluslararası yarışmalarda ve mesafe uçuşu alanında 4000 saatin üzerinde uçuşlar gerçekleştirdim. Başkent Sportif Havacılık Kulübü'nde ve farklı illerde çeşitli seviyelerde uçuşlar ile aramıza yeni katılan öğrencilere eğitimler verdim. 2015 yılında Türk Hava Kurumu’nun açtığı T-2 İki Kişilik Ticari Tandem Pilotu Sertifikasını aldım. 2018 yılında Türk Hava Kurumu Öğretmen Pilot Sertifikası ile Sağlık Bakanlığı İlk Yardım Sertifikası alarak lisanslı eğitim vermeye başladım. Bu süreçte sayısız mesafe, yarışma uçuşları ile her seviyede yetiştirdiğim öğrencilerim sporun farklı dallarında başarılı uçuşlar yapmaya devam etmektedir. Ayrıca Ankara’da iki kişilik Ticari Tandem Uçuşları kapsamında da sayısız uçuşlar gerçekleştirerek sporun güzelliklerini her yaştan insana yaşatma fırsatı buldum. Başkent Sportif Havacılık Kulübü’nde eğitmen olarak uçuşlara devam etmekteyim. Sizleri de bu bağımlısı olduğumuz doğa sporuna bekliyoruz.

Hayatında sürekli bir hareket olan 50 yaşından sonra ise maratonlar koşmaya başlayan Belma Güngör bir yaşam biçimi haline getirdiği koşmayı 50 yaşından sonra maraton ve yarı maraton katılımları ile devam ettirmektedir.

Makyaj ve Cilt bakım Uzmanı

Ordu-Mesudiye 1955 doğumlu, eğitiminin tamamını İstanbul'da yapmış,
Asıl mesleği, iç mimarlık olmasının yanında, Zeytinburnu spor, Feriköy gibi takımlarda amatör ve profesyonel futbol oynadıktan sonra, 1986 yılında kendi şirketini kurmuş, Ilk evliliğinden 3 ikinci eşinin kızı ile birlikte 4 kız, 3 torun sahibidir.1984 yılından bu yana bir kaç yerel gazete ve dergi de köşe yazarlığı yapan ,Toklucu Çocukluk hayali spor spikerliği ne 2016 yılından bu yana ,spor ,eğitim kültür, Sağlık ,engelli ve Otizmli bireyleri konu alan "Hayata Dair ,+40 futbol ve Dünyanın sporu programları yapımcısı ve Moderatörü olarak 2021 yılından Türk Futbolunda en iyi Moderatör ödülüne layık görülmüştür. İst. Mesudiye spor kulübü kurucu Başkanı, Mesudiyeliler eğitim Vakfı Arge sorumlusu, Kadıköy Yeşilay spor kulübü yön. Kurulu üyesi olmanın yanında, Müzik te korist , şair ve "Kendini ve Hayatını önemse "kitabının yazarıdır.

İstanbul Tıp Fakültesi Sağlık Meslek Kolejinden 1986’da mezundur. İstanbul Üniversitesi Tıp Fakültesi Nöroloji Anabilim Dalında göreve başlayarak 7 yıl servis hemşireliği yapmış, sonrasında 18 yıl sorumlu hemşire olarak çalışmıştır. AÖF Sağlık Programları Hemşirelik Bölümünde eğitimini tamamlamıştır.. 2012 yılında Milli Eğitim Bakanlığının Hayat Boyu Öğrenme Genel Müdürlüğünde gerçekleşen 520/384 saatlik “Yaşlı Refakatçisi” programını başarıyla tamamlamıştır.2015 yılında Sarıyer Kaymakamlığı Şefkatli Eller İş Başında Projesi kapsamında “Usta Öğretici” olarak görev almıştır. 2011 yılından itibaren Türkiye Alzheimer Derneği Özel Gündüzlü Bakım ve Evde Bakım Yaşlı Hizmetleri Merkezinde Sorumlu Hemşire ve Evde Bakım Hizmetlerini görevini devam ettirmektedir.

1964 yılında Çanakkale de doğdu. TSK'nin çeşitli kademelerinde görev yaptıktan sonra 2016 yılında emekli oldu. Artık kendisi ve ailesi için çalışıyor

1974 yılında İstanbul’da doğdu. Saint Joseph Fransız Lisesinin ardından İstanbul Üniversitesi Fransız Dili ve Edebiyatı’nda lisans eğitimini tamamladı. Üniversite yıllarında turizmle tanıştı, 1995 yılında Fransızcadan Turizm Bakanlığı Profesyonel Turist Rehberliği Belgesi’ni aldı. Fransız turistleri Türkiye’de gezdirdiği dönemde hobi olarak başlayan yurtdışı seyahatleri, zamanla gezdiği 133 ülkenin birçoğunda Türk gruplara eşlik etmeye başlamasıyla profesyonel hayatında ön planda yer aldı. Türkiye’den Myanmar, Yemen, Moğolistan, Antarktika, Etiyopya gibi birçok aykırı bölgeye en çok gitmiş rehberlerden biridir.

80’leri kıl payı yakalamış, “90’larda çocuk olmak” kriterini ziyadesiyle karşılayan, hür iradesiyle seçtiği Boğaziçi Üniversitesi Siyaset Bilimi ve Uluslararası İlişkiler bölümünü okumak için Bursa’dan İstanbul’a göçmüş ve sonra da İstanbul’dan kopamamış bir birey. Her bir beyaz yakalı gibi şehir hayatını terk edeceği günü iple çekerken, iş dışındaki zamanını imkan oldukça seyahat ederek, yoga yaparak, doğa yürüyüşlerine giderek değerlendiriyor. Evde iki tane dünya güzeli kedisi var, ancak sevgisini sokaktaki tüm canlarla paylaşıyor.

Pin It on Pinterest

Share This