Paylaşacak tecrübemiz, söyleyecek sözümüz var

ELLİYİZ

50 yaş ve üstü kadın, erkek, emekli, çalışan, EYT’ li ,bekar, evli her kesimden bizlerin paylaşım platformu

Üye dizini

80’leri kıl payı yakalamış, “90’larda çocuk olmak” kriterini ziyadesiyle karşılayan, hür iradesiyle seçtiği Boğaziçi Üniversitesi Siyaset Bilimi ve Uluslararası İlişkiler bölümünü okumak için Bursa’dan İstanbul’a göçmüş ve sonra da İstanbul’dan kopamamış bir birey. Her bir beyaz yakalı gibi şehir hayatını terk edeceği günü iple çekerken, iş dışındaki zamanını imkan oldukça seyahat ederek, yoga yaparak, doğa yürüyüşlerine giderek değerlendiriyor. Evde iki tane dünya güzeli kedisi var, ancak sevgisini sokaktaki tüm canlarla paylaşıyor.

1963’te doğan Taner Özdeş, 1983’te Avusturya Lisesi’nden, 1986’da ABD’deki University of Miami’den Pazarlama bölümünden mezun oldu.
Çeşitli firmalarda satış ve pazarlama konularında çalışan Özdeş 2000 senesinden beri InfoNet Bilgi Teknolojileri’nin Genel Müdürlüğünü yürütüyor.
Kariyerinde pek çok ödül alan ve binlerce kişiye eğitim veren Taner Özdeş farklı internet sitelerine yazdığı yazıların yanı sıra ‘’Satışın 10 altın kuralı’’,’’ 50 Yaş gözüyle’’, ‘’Duygusal zekâ’’, ‘’Network Marketing başarının sırları’’ kitaplarının yazarı ve Taner Özdeş Akademinin de kurucusudur.

1959 Doğumlu. Elektrik Mühendisi. Hazar adında bir oğlu var. Şu anda bir şirkette iş geliştirme müdürü olarak çalışıyor. 40 yaşından sonra yazmaya başladı. Doruk, Bars, Kalemimden dökülenler, Coşku, Hazar isimli 5 kitabı ve 2 ayrı bloğu mevcut.

Ankara doğumlu. Eğitimini TED, ODTÜ ve İsveç Linköping Üniversitesi’nde tamamladı. 1991-2013 yılları arasında öğretim görevlisi olarak çalıştığı Bilkent Üniversitesi'nden emekli oldu. 50’yi aşkın ülkede tur rehberliği yaptı. İsveççeden Türkçeye 17 kitap çevirisi bulunuyor. Inside Turkey” adlı Türkiye tanıtım filminde ve “En Başarılı Belgesel” ödülü alan 12 bölümlük “Turkuaz” belgeselinde yapım sorumlusu olarak görev yaptı. Yayınlanmış 7 kitabı mevcuttur.

1984 İstanbul doğumludur. STFA Anadolu Teknik Lisesi Elektronik Bölümü, Marmara üniversitesi Meslek Yüksek Okulu Elektronik Haberleşme bölümü ve Okan üniversitesi Elektrik-Elektronik Mühendisliği mezunudur. Hewlett Packard ‘ta teknisyen olarak , Arçelik’te çağrı merkezi müşteri temsilcisi ,İnformUPS yurtdışı teknik destek birimi ve Fronius Solar Enerji Türkiye Teknik Sorumlusu olarak çalıştı. Şimdilerde ise kosgeb destekli işletmesi Technicall Yenilenebilir Enerji ile güneş enerji sektörüne Teknik Destek Mühendisi olarak hizmet veriyor ve Elektrik mühendisleri odasının solar eğitmenlerinden birisidir.

48 yaşından sonra ailesi ile birlikte Kanada'ya yerleşen beyaz yakalı .

50’yim diyeli 2 sene oldu, Elektronik ve Haberleşme mühendisiyim, halen yönetim danışmanlığı yapmaktayım, yaklaşık 14 yıldır bir yelkenli teknemiz var; Dogi Çoğu zaman yelken seyrinde, yaz ve kış, bazen limana bağlı ya da alargadayken yazlık ev, bazı zamanlarda bana ofis oldu, oğluma” Karayip Korsanları”’nı izlerken keyifli bir sinema salonu, kızama kitap okumak için sessi bir kütüphane, eşim içinde bazen yoldaş bazen de hava bozmuş dalgalar kabalaşmış iken bir an önce limana ulaştıracak güvenli bir kurtarıcı. Herkesin Dogi’si farklı anlayacağınız….
Bir gün denizlerde karşılaşmak üzere, Pruvanız Neta olsun.

Pin It on Pinterest

Share This