Paylaşacak tecrübemiz, söyleyecek sözümüz var

ELLİYİZ

50 yaş ve üstü kadın, erkek, emekli, çalışan, EYT’ li ,bekar, evli her kesimden bizlerin paylaşım platformu

Terazi Yeniayı

tarafından | Eki 4, 2021 | Astroloji | 0 yorum

Astrolojinin amacı farkındalığımızı arttırmaktır. Gökyüzünün dilini ya da ne demek istediğini anlarsak davranışlarımızı ona göre uygun şekilde yönlendirebiliriz. Olumlu gökyüzü hareketlerini şansa çevirebilir, olumsuz dönemlerde kendimizi korumaya alabiliriz. 6 Ekim 2021 günü Mars’ın vurgulu olduğu bir Terazi yeniayı gerçekleşecek. Fakat bizler bu yeniayın etkilerini çoktan almaya başladık.

Güneş, Ay ve Mars kavuşumu ve ASC’ye yapacağı kare açı önümüzdeki günlerin konularını belirleyecek. Olayların hızlı, şaşırtıcı ve tartışmalı bir şekilde değişime uğrayacağını söylemek yanlış olmaz. Kişi ve topluluklara güvenimiz de sarsılabilir. Bir çok konu ve değerin tartışmalı değişimi gündem olacak. Otorite konumundaki devlet büyüklerinin, patronlarının, işverenlerinin, üst konumdaki birçok kişinin savaşçı, saldırgan, öfkeli, kavgacı ve intikam içeren, tuttuğunu koparan tutumlar sergileyebileceğine şahit olabiliriz. Bazı kişiler kendi istekleri söz konusu olunca her şeyi yapabilecek bir tutum sergileyebilirler. Atacakları adımın bir evveli ve bir sonrasını düşünmeden hareket edebilirler. Yanlış ve fevri başlangıçlar bir çuval inciri berbat edebilir. Bencil ve narsist davranışların sonu hüsran olabilir.

Aile içi beklenmedik problemlerden dolayı zihinsel huzursuzlukların, sabırsızlıkların, tatsızlıkların, kavgaların gündeme gelmesi muhtemeldir. Hitap diline ve ağzımızdan çıkanlara son derece dikkat etmek zorundayız. Yine bu dönemde alınganlıklar tavan yapabilir ve duygusal olarak kendimizi yalnız hissedebiliriz. Duygusal olarak frene basmalı, sakince olanı biteni izlemeli, ani ve fevri davranışlar, sonda söylenecek lafları başta söyleme hallerini terk etmeliyiz. Gecikme ve aksilikler için sabırlı ve anlayışlı olmalıyız. Kontrol edilmeyen, edilemeyen öfke yıkıcılığa sebep olur.

Kötülüğün üstesinden gelebilecek yeni, iyi ve saygın kuruluşların haberlerini duymaya başlayacağız.

Dünyada devlet başkanlarıyla ilgili negatif durumlar, komplo girişimleri, terör saldırıları, casusluk olayları, ayaklanma ya da suikastler gündeme gelebilir. Bu durum siyasal olarak değişimlere yol açabilir.

Dünyada ve ülkemizdeki din adamlarının Allah adına yaptığı konuşmaların ön plana çıkacağını, bundan dolayı din ve ibadet yerleri ile ilgili problemlerin gündeme gelebileceğini söyleyebilirim.  

Madenlerle ilgili tatsız durumlar söz konusu olabilir.

Kamusal kurum, kuruluşlar ve çalışanları için alınacak kararlar olumsuz tepkilere yol açabilir. Bu kurumlarda istifa ya da emekliliğe sevk edilme konuları gündeme gelebilir.

Ekonomik konularda ani ve şok edici gelişmeler gündeme gelebilir. Mümkün olduğu kadar aşırılığa ve israfa dur demeliyiz. Önümüzdeki günlerde kredi, vergi ve borçlar konusunda ödeme zorlukları gündeme gelebilir.

İç ve dış ticaret konularda blokajlar, daralmalar söz konusu olabilir.

Salgın hastalıla ilgili tedbirlere riayet etmeliyiz. Çünkü hastalık verileri artışını sürdürecek. Ağız bölgesinde yaralanmalar, diş, çene, göz, mide, böbrek, akciğer, üreme organları, dizler, boyun hastalıkları ve zehirlenme problemleri görülebilir. Özellikle bu dönem vücut ağrılarımız fazlalaşabilir. Ellerde oluşabilecek rahatsızlıklar ve bu rahatsızlıkta doğabilecek sakarlıklar gündeme gelebilir.

Yeme ve içmeye yönelmek, düzensiz ve fazla yemek yeme isteği meydana gelebilir.

Sağlık alanında sevindirici gelişme ve başarılara da şahit olacağız.

Aşk ilişkilerinde zorlanma ve problemler tehlike yaratabilir.

İklimsel değişimlere ve olağanüstü hava koşullarına şahit olacağız. Hem deniz hem de karada oluşabilecek şiddetli fırtınalar ekinlere zarar verebilir. Bunun doğuracağı sonuç tarladaki ürünün yok olması, sebze ve meyve fiyatlarının daha da tırmanması şeklinde olabilir.

Akarsu ve denizlerle ilgili kazalar ve sıkıntılar gündeme gelebilir. Deniz ve denizciler için dikkat edilmesi gereken zamanlar…

Orta şiddette sarsıntılar gündeme gelebilir.

Hapishane ve mahkumlarla ilgili konular, düzenlemeler belki de kısmi bir af gündeme gelebilir.

Bu dönemde sansür konusu çok konuşulacak.

Nereden geldiği belli olmayan tehlike ve düşmanlıklar için özellikle kadınların dikkati olmalarını öneriyorum.

Devlet kurumlarında şok edici ilişkiler gün yüzüne çıkabilir.

Sanatsal konularda yeteneklerimiz artacak.

Yargıç ve hakimlerle ilgili olumsuzluklara şahit olabiliriz. Fakat bireysel olarak hukuki anlamda şans, destek gibi sevidirici gelişmeler olacak.

Hemen hemen her konuda tedbiri elden bırakmadan sakin bir şekilde akışta kalmak gerekiyor. Unutulmamalıdır ki kararlı mücadeleler başarının anahtarıdır. İnsanoğlunun gücünün sınırı yoktur. Önemli olan gücün nasıl kullanılacağının kararıdır. Tüm kararlarımızın birliğin ve bütünün hayrına olması temennisiyle…

Sevgiler…

Aşkım GÜNEY

#Astroloji

#Astrology

#AşkımGüney

#Teraziyeniayı

0 Yorum

Bir İçerik Gönder

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Pin It on Pinterest

Share This