Paylaşacak tecrübemiz, söyleyecek sözümüz var

ELLİYİZ

50 yaş ve üstü kadın, erkek, emekli, çalışan, EYT’ li ,bekar, evli her kesimden bizlerin paylaşım platformu

TERAZİ YENİAYI

tarafından | Eyl 23, 2022 | Astroloji | 0 yorum

26 Eylül 2022 günü Ankara saatiyle 00.53 itibariyle Terazi yeniayı gerçekleşecek. Terazi yeniayı, geçtiğimiz 30 Nisan ve 16 Mayıs tarihinde gerçekleşen güneş ve ay tutulmasını tetiklediği gibi, 25 Ekim ve 8 Kasım tutulmalarını da tetikliyor olacak.

Bugüne dek sahip olunan şeyler etik yollardan kazanıldıysa ve kişi gerçekten doğru yoldan ayrılmadıysa her ne olursa olsun yıkılmaz, hatta ödüllendirilir. Fakat kişi etik olmayan yollara girdiyse, aldattıysa, yalan söylediyse, gücünü çıkarı doğrultusunda kullandıysa korksun. Devir hesap devridir, bilinsin. 

Sorumluluk ve yüklerimizde artışlar yaşanacak.

Hayatımızda iki arada bir derede kaldığımız, çözmemiz, halletmemiz ve sonuca bağlamamız gereken olayların olduğu bir döneme giriyoruz. Ya bu olayları biz halledeceğiz ya da bunu yapmaya zorlanacağız. Burada dikkat etmemiz gereken en önemli şey, mantığımızı ön plana almamız olmalıdır. Zor da olsa başarı mümkündür. Hayallerimizin peşine gitmeyi tercih edersek hayal kırıklıkları üzüntüye, üzüntüler depresyona yol açabilir.  

         Gerçek yüzünü göremediğimiz kişilerin sinsi bir şekilde kalleşçe davranışlar sergilendiğine şahit olabiliriz. Samimiyetsiz insanların şımarık tavırlarına ve boş vaatlere dikkat ediniz.

         Maddi ve manevi beklenilen desteklerin gelmemesi ya da karşılanmamasından dolayı insanların başkalarına olan güveninin zedelenmesi gündeme gelebilir. Bu dönemde kimseden medet beklemeden işlerimizi halletme yoluna gitmemiz gerekecek.

Tüm dünyada otorite konumundaki kişiler ile halk arasında gerilimler tetiklenecek. Bağımsızlık isteği artacak. Var olan eylemler tüm zorluk ve engellemelere rağmen kararlıkla devam edebilir. Ayrıca kadınlara yönelik fanatik saldırılar olabilir.

Petrol kaynakları ve petrolle ilgili konularda zorlu gelişmeler gündem olabilir.

Bel, omurga, böbrek, idrar yolları, zührevi hastalıklar, diz eklemleri, el ve ayak parmak uçları ile ilgili rahatsızlıklar gündeme gelebilir.

Yine bu dönemde ilaç ve alkol kullanımına dikkat edilmeli.

Hastalıkların artma riskinden dolayı korunma önlemlerinin alınması faydalı olacaktır.

Bu dönem, ikili ilişkilerde kişinin kendi kendini kandırmasına,  yanlış yollara yönelmesine ve yanlış kararlara almasına sebep olabilir[WK1] . Sevgi ve aşkta gerçekçi olmak ve öyle davranmak gerekir. Hayal kırıklığı, aldatılma ve kandırılma olasılığı yüksek.

Aşkı olumlu yöne sevk etmek için sabır, denge ve yapıcılık şart.

Geçmiş deneyimleri unutmadan adım atmalıyız ki, aynı hataları tekrar etmeyelim.

Öfke kontrolü sağlanamazsa, kişinin hayatında farklı gelişmeler olacağını ve hayatının çok değişiklikler göstereceğini söyleyebilirim. Buradan alacağımız mesaj asla dürtüsel davranışlarda bulunmamak ve tartışmaların dozajını iyi ayarlamak olmalı.

         Büyük sırların açığa çıkması ilgili kişilerin alt üst olmasına yol açacak.

Hırsla hareket eden başarısız olur; sabırlı olmalı ve dengede kalmaya gayret etmeliyiz.

Olumsuz olacağını düşündüğümüz olayların olumluya evrilme şansı yüksek. Ayrıca mal, mülk ve farklı konularda hiç ummadığımız şanslar karşımıza çıkabilir.

Sevgiyle,

Aşkım GÜNEY

#Astroloji

#Astrology

#Teraziburcundayeniay

#AşkımGüney


 [WK1]Ne sebep olabilir? ÖZNE YOK!

0 Yorum

Bir İçerik Gönder

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Pin It on Pinterest

Share This