Paylaşacak tecrübemiz, söyleyecek sözümüz var

ELLİYİZ

50 yaş ve üstü kadın, erkek, emekli, çalışan, EYT’ li ,bekar, evli her kesimden bizlerin paylaşım platformu

TERAZİ DOLUNAYI

tarafından | Nis 14, 2022 | Astroloji | 0 yorum

16 Nisan 2022 günü saat 21.54 Ankara saatiyle Terazi dolunayını deneyimleyeceğiz. Her haritada olduğu gibi o anın haritasında iyi ya da kötü olasılıkların etkisini yaşayacağız. İşte tam da bu noktada astrolojinin bizlere sunduğu farkındalık sayesinde kaderimizi kendimiz yönlendirebilir ve zorlu açıları sabırla daha rahat bir şekilde atlatabiliriz. Yeter ki isteyelim.

Jüpiter gezegenler arasında en şanslı ve iyicil gezegen olarak bilinir. Bu günlerin en popüler konusu Jüpiter ve Neptün’ün yönettikleri Balık burcunda kavuşum yapmaları. Jüpiter genişletir, büyütür. Neptün ise çözülmesiyle bilinir. Bundan dolayı hoşgörülü, inançlı ve yaratıcı olabiliriz. Fakat hiçbir konuda abartıya kaçmadan dengenizi ayakta ve sağlam tutmaya dikkat edin. Sezgilerimiz güçlenecek. Hayal gücümüz üzerindeki etkileri hemen hemen her konuda ve sanatta yaratıcılığımızı olumlu yönde etkileyecek. Olumlu ya da olumsuz gelişmeler, kabullenmeler de gerçekleşebilir. Dezavantajı ise dini inançlarınızın başkaları tarafından bilinçli olarak kullanılma ihtimali olabilir. Duyduğunuz olaylara ait bilgilerin doğruluğundan emin olun. Aksi halde gerçek olmayan konularla uğraşabiliriz. Yine bu konu bizleri gerçeklerden uzaklaştırıp, hayal deryasına sokabilir.

Sizler de maddi şanssızlıklar, kısıtlanmalar, yetersizlikler ve gelecek endişesi sebebiyle yaşam enerjinizin tükendiğini hissediyor musunuz? 

İnsanoğlu değişimi sevmez. Kendini güvene aldığı konumu değiştirmekten, tamamen yabancısı olduğu konularla yüz yüze gelmekten korkar. Fakat değişim kaçınılmazdır. Her ne kadar duygusal olarak değişim ve dönüşüme hazır olmasak da artık sorunları görmezden gelmenin bir fayda sağlamayacağını anlayacağız. Ne kadar zorlanırsak zorlanalım, sorunlarımızla yüzleşip, kökenine inip çözüm bulmaya çalışılmalıyız. Sorunların üzerine gitmek hayatımızda elbette birtakım farklılıklar ve değişimler yaratacaktır.

Zorunlu değişimler, taşınma ve göç konuları gündeme gelebilir. Çözümler bizi sırtımızdaki yükten kurtaracaktır. Dürüst, kararlı duruş ve azimle verilen gayretlerden başarı elde edilecektir.

Hayatı çok ciddiye almamaya ve insanların söylediği her şeye çok fazla değer vermemeye çalışmalısınız. İçinde bulunduğumuz melankoliyi yenmek için mücadele etmeliyiz. Aksi takdirde bu duygular yalnızlık, ölüm korkusu ve intihar eğilimlerini tetikleyebilir; aynı zamanda kronik hastalıklara yol açabilir.  

Dünyada dikta eğilimlerde artış söz konusu olacaktır. Bu da insanların bu tutumlara karşı aşırı tepki vermesine, öfke patlamalarına ve başkaldırılarına sebep olabilir. Halkların ani bir şekilde ayaklanmaları ve isyanları görülebilir.  

Savaş, katliam ve terör konuları tüm dünyayı meşgul ederken, finansal konular da dengeleri alt üst etmeye devam edecek. Ayrıca seyahat problemleri artacak. Çok sayıda kişinin kaderini değiştirebilecek olaylar vuku bulacak.

Ayrıca karşıt fikirler arasında gerginlikler her an gündeme gelebilir.

Dünyada çok sayıda kişinin kaderini değiştirebilecek tabiat olaylarına şahit olunabilir. Gemi yolculuklarında ve limanlarda problemler, nehirler ve akarsularla ilgili olaylar, denizlerde kaza riski kuvvetli görünmekte… Karada ve denizde fırtına ve yağmur riski var. Ayrıca insanlığın büyük bir bölümünü etkileyen depremler görülebilir.

Bu dönemde kazanılabilecek güç ve zenginlik, sadece dürüst duruş sergileyebilenlerde kalıcı olacaktır.

Ülkemizde büyük siyasi girişimlerin başlangıcını izleyeceğiz. Ağzı laf yapan, güzel enerjili bir kişi lider konumuna gelip, kabul görecek ve yükselecek. Fakat kendisini rakip gören birçok kişinin de hedefi haline gelecek.

Sınırlarımızda bir takım anlaşmazlıklar, kaçakçılık veya benzer problemler gündem olacak.

Omuz ve sırt ağrılarının yanı sıra tiroit bezi, göz, burun, sinüzit, koku alamama sorunları ve zehirlenmelere karşı dikkatli olmalıyız. Ayrıca ellerle ilgili kuvvet ve kavrama kayıpları yaşanabilir.

Eşlerden kaynaklanan maddi sıkıntılar problem yaratabilir.

Aşk ve evlilik ilişkilerinde, ortaklıklar ve aile içinde kıskançlık, kin, intikam, kısıtlanma, kasıtlı sözlü ya da fiziksel güç kullanılması, sırların açığa çıkması, aldanma ve aldatılmalar karşılıklı zarar veren savaşlara dönüşebilir. Verilen bazı sözlerin tutulmama riski var. Her vaade inanmayın!

Sömürü, skandal ya da iftiralar başarısızlığa, mevki kaybına ve kurulu düzenlerin alt üst olmasına yol açabilir. Bu dönemde herkes zayıf noktalarından yara alma ihtimalini unutmamalı…

Rüyalarınızı herhangi bir kimseyle paylaşmayın. Rüyalarınızın size nasıl ve ne şekilde dokunacağını akışa bırakın.

Kendinize zaman ayırın, kendinizi dinleyin. Size iyi gelmeyen ortamlardan uzak durun.

Hırslardan arınamayan yıkılmayı göze alır.

Kalıcı şanslara kapılarımızı açık tutalım. Sevgiyle gücümüzün farkına varalım.

Aşkım Güney

#Astroloji

#Astrology

#Teraziburcundadolunay

#AşkımGüney

0 Yorum

Bir İçerik Gönder

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Pin It on Pinterest

Share This