Paylaşacak tecrübemiz, söyleyecek sözümüz var

ELLİYİZ

50 yaş ve üstü kadın, erkek, emekli, çalışan, EYT’ li ,bekar, evli her kesimden bizlerin paylaşım platformu

TERAZİ DOLUNAYI

tarafından | Nis 1, 2023 | Astroloji | 0 yorum

6 Nisan 2023 tarihinde Ankara saatiyle 07:34 itibariyle Terazi dolunayını deneyimleyeceğiz. İlişkilerde gelişecek olan ani değişimlere hazır mıyız? Monotonluğun getireceği vedalar, yeni başlangıçları hayatımıza getirebilir. Bu noktada Koç-Terazi aksının bizlere uyarısına kulak vermeliyiz. Nerede “Ben”, nerede “Biz” diyeceğimize dikkat etmeliyiz.

           Zihinsel olarak aktif bir ruh halimiz olacak. Güncel konular psikolojimizi dengesizleştirebilir. Ruhumuzu ve bedenimizi yaşlandıran etkiler söz konusu olabilir. Ülkenin, hayatın ve işlerimizin dışında kendi yaşantımıza veya beynimizi, ellerimizi, gözlerimizi ve zihnimizi meşgul edecek yaratıcı uğraşılara yönelmek bizleri fazlasıyla dinç tutabilir.

           Hayatı fazlasıyla ciddiye almak görünmez bir düşmana veya yel değirmenlerine karşı savaş açmaya benzer.

Bu dönemde hiç ummadığımız şanslar gündeme gelebilir. Şayet böyle bir şans kapınızı çalarsa onu muhafaza etmeye özen gösterin. Gökyüzü bu dönem kibir ve şımarıklığı kabul etmiyor.

Sırların aleyhte kullanılması, aldatma, aldanma konuları öne çıkacak. Bazı kişilerin skandal olabilecek davranış ve sözleri düşüş ve itibar kaybına yol açabilir. Suçlamalar açılacak davaları peşinden getirebilir.   

Radikal ve fanatizm içeren konular, ayrımcılığa yol açacak konuların konuşulması toplumda hayal kırıklığı yaratacak. Bu tutum içerisinde olup, konuları gündeme getirecek kişiler zarar görecektir.

Gizli konuların yazılı ifşası, itibarları yerle bir edebilir. Bağımlılık yapan yasak maddeler ve bu maddelerin kullanılmasıyla ilgili konular gündem olabilir.

Tüm dünyada toplum içindeki grupların birbirlerine karşı tahammülsüzlüğü çalkantı ve kayıplara yol açabilir. Bedeli ağır olabilecek şiddet içeren, tehlike oluşturabilecek eylemler söz konusu. Liderlerin sözleri gerginlik yaratacak ve gerginliği tırmandıracak mahiyette olursa, bu otoriter tutumlar karşısında yaşanabilecek zorluklar otoriteyi güç durumda bırakabilir. Liderlerin barıştan yana olan tutumları farklı grupların birleşimini gerçekleştirebilir.

Yine tüm dünyada ve ülkemizde otorite konumundaki kişiler için sorunlar, gecikmeler ve blokajlar liderlerin popülerliğine zarar verecektir.

Dünyada ve ülkemizde aşırı din vurgusu, din propagandası gündemini koruyacak. Toplumda ters karşılanabilecek, toplumu ikiye bölecek ahlaki olaylar ve konular çok konuşulacak. Kötü niyetli ve tahammülsüz kişilerden kaynaklanan kasti ve planlı olaylardan zarar görme potansiyeli mevcut.

Suikast ya da suikast girişimleri, fanatizme varan terör eylemlerini gündeme getirebilir.

Genel olarak tüm dünyada farklı doğa olayları gerçekleşebilir.

Ülkemizde politik alanda umulmadık kişilerin ön plana çıkıp, saygınlık kazanabileceği, bazılarının ise agresif ve saldırgan tutumlarından dolayı prestij kaybedeceği görülecektir.

Her alanda ani görev ve iş değişiklikleri gündem olabilir.

Kaçırma, kaçırılma ve hırsızlık olayları söz konusu olabilir.

Uluslararası finansal konularda sorunlu ve riskli durumlar, gizli ve nitelikli dolandırıcılık riski fazla olduğundan dolayı tüm dünyada maddi zorluklar gerçekleşebilir. Bu sorunlar dalga dalga tüm dünyayı etkileyecek bir potansiyeli gündeme getirecektir.

Borç, kredi, bankacılık işlemlerinde asla abartıya kaçmadan dengeli hareket edilmelidir. Maddi harcamalarda gelir gider dengesine dikkat edilmeli, abartıdan kaçınılmalıdır.

Bademcik, boğaz, geniz eti, yutma, boyun fıtığı, akciğer sorunları, nefes darlığı ve enfeksiyon gibi rahatsızlıklarla beraber vertigo problemleri görülebilir.

Hayvan ve böceklerden gelebilecek zararlar gerçekleşebilir.

Ailemizden ya da sevdiğimiz kişilerden yapmak istediğimiz şeylerle ilgili desteği bulamayabiliriz. Bu durum ikilemlerimizi arttıracak ve kendimize güvenimizi azaltacaktır. Olumsuzlukları aşmak, duygusal olarak dengemizi sağlamaktan geçecektir. 

İkili ilişki ve ortaklıklarda tarafların ilişkiyi yürütmesi için karşılıklı anlayışa ve çabaya ihtiyacı olacaktır.

Miras konularındaki anlaşmazlıklar aile içi huzursuzluğa yol açabilir.

Bu dönemde en fazla korumamız ve gözetmemiz gereken kişiler çocuklar, özellikle kız çocukları ve kadınlar olmalıdır.

İş ya da kariyerimizi zorlayabilecek, bizleri aldatabilecek ya da yanlış yönlendirebilecek problemlerle boğuşabiliriz. Yanınızda çalışanlara karşı dikkat edin, zarar görebilirsiniz.

         Bu dönemde sanatsal konularda yaratıcılıklar artabilir.

         Maddi ve manevi konularda alma-verme dengeleri yavaş yavaş oturacak. İyiliğin iyilik, kötülüğün kötülük olarak meyvelerini vereceği kadersel planın çoktan devrede olduğunu söyleyebilirim.

         Bireysel haritalarımıza göre bazı kişilere doğru yerde ve zamanda karşımıza çıkabilecek olumlu şanslar, yardımlar, kazanımlar olacaktır.  Gerçekçi ve ayağı yere basarak ilerleyenlerin başarı oranı fazla olacaktır.

Sevgiyle,

Aşkım Güney

#Astroloji

#Astrology

#Astrolojigünlüğü

#Koçyeniayı

#AşkımGüney

0 Yorum

Bir İçerik Gönder

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Pin It on Pinterest

Share This