Paylaşacak tecrübemiz, söyleyecek sözümüz var

ELLİYİZ

50 yaş ve üstü kadın, erkek, emekli, çalışan, EYT’ li ,bekar, evli her kesimden bizlerin paylaşım platformu

TERAZİ BURCUNDA MERKÜR RETRO

tarafından | Eyl 7, 2022 | Astroloji | 0 yorum

Merkür 9 Eylül günü saat 06.38 itibariyle tam iki gün sürecek bir S yani durağan konuma girecek. Retro öncesi durağan konumun retrodan daha etkili olduğunu söyleyebilirim. Ardından 11 Eylül günü başlayan ve tamamiyle son bulacağı 3 Ekim gününe kadar Retro hareketine devam edecek. Bu dönemde nelere dikkat etmeliyiz?

Yeni yapılacak anlaşmalarda, anlaşmanın şartlarına, atılacak imzalara dikkat etmeliyiz. En ufak bir dalgınlık ya da anlaşmaya konulmayan, fakat sözel olarak üzerinde mutabakata varılan maddelerde problemler gündeme gelebilir.

Dürtüsel ve fevri kararlar alınmamalı. Genellikle Retro dönemlerini bir duraklama olarak düşünmeliyiz. Yeni işlere başlamak yerine geçmişte başladığımız fakat sonlandıramadığımız işlere odaklanmalıyız. Önemli kararlar öncesi mola vermeli ve Retro sonrasına kadar kendimizi dinlenmeye almalıyız.

Planlı ya da plansız çıkacağımız seyahatlerde, alacağımız elektronik ve teknolojik aletlerde muhtelif problemler ortaya çıkabilir. 

Gazete, medya, sosyal medya, iletişim,  internet ile ilgili konularda, turizm, eğitim ve öğretim ve ticari konularda olumsuzluklar gündeme gelebilir. Bu durum, öğretmen, öğrenci, yayıncı, yazar ve gazetecilerle ilgili sorunları da ortaya çıkarabilir.

Ağzınızdan çıkan kelimeler, dedikodu, gevezelik, kinaye veya şakalar kişiyi dönülmez yollara sevk edebilir, dikkat etmekte fayda var.

Kargo, bavul, evrak, mektuplar, ödemesi yapılmış faturalarda yanlışlıklar ve kaybolma riskleri olabilir.

Skandal olabilecek haberler gündeme gelebilir.

Merkür retrosunda eleştiriler yasal sorunları beraberinde getirebilir.

Eski sevgililerin dönme ihtimali, yeniden iletişime geçme durumları söz konusu olabilir. Unutulmamalıdır ki, Retro ile gelen, Retro ile gider.

         Sabırlı ve anlayışlı olmak, belki de bir nevi kendimizi nadasa bırakmak bu dönemi daha yumuşak atlatmamıza sebep olabilir.

         Aşkım Güney

#Astroloji

#Astrology

#Teraziburcundamerkürretrosu

#Merkürretro

#AşkımGüney

0 Yorum

Bir İçerik Gönder

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Pin It on Pinterest

Share This