Paylaşacak tecrübemiz, söyleyecek sözümüz var

ELLİYİZ

50 yaş ve üstü kadın, erkek, emekli, çalışan, EYT’ li ,bekar, evli her kesimden bizlerin paylaşım platformu

Satürn Retrosu

tarafından | Haz 5, 2022 | Astroloji | 0 yorum

4 Haziran’da durağan konuma giren Satürn bu gece saat 00.46 itibariyle yaklaşık 130 gün sürecek bir Retro harekete başlayacak. Satürn herkesin bildiği gibi karmaların lordudur. Satürn’ün Retro hareketi karmik borçlarımızın önümüze geleceğine delalet eder. Zaman hesap vaktidir. Ekilen mahsuller toplanacaktır. Aynı zamanda Satürn zorlu bir öğretmendir. Herkesin, hayatından alacağı dersleri öğrenip öğrenmediğini sık sık kontrol eder. Geç, güç ve hiç prensibiyle çalışır. Şayet öğrenmeniz gereken dersi adam akıllı öğrendiyseniz sizi üzmez. Dersinizi almadıysanız aynı konulardaki imtihanları devamlı karşınıza çıkarır. ‘Neden bu olaylar benim başıma geliyor?’ diyorsanız, oturup bir düşünme vakti gelmiştir. ‘Siz değişmezseniz kaderiniz de değişmez’ deniyor ya, işte o Satürn’ün sizi sınamasıdır.

Devlet ve hükümet büyükleri, büyük şirketler, bu şirketlerin idarecileri, otorite figürleri ve baba ile ilgili sorunları gündeme getirebilir. Yine Satürn’ün geri gitmesi çiftçiler, madenciler, tarım ve madenlerle ilgili konuları gündeme taşıyabilir. Kıtlık ve yokluk konularında artış gündeme gelecektir.

Ülkemizin diğer ülkelerle olan finansal ilişkileri sekteye uğrayabilir. Bankalar, borçlar, vergiler, dış borçlar, emeklilik sigorta ve fonlar konusunda zorlanmalar yaşanabilir. TBMM’de, demokratik kurumlarda, belediyelerde, belediye meclislerinde, sivil toplum kuruluşlarında değişimler, kırılmalar söz konusu olabilir.

Sorumluluklarımızın artması nedeniyle kendimizi yalnız ve hatta çaresiz hissedebiliriz. Kısıtlamalarımızdan, sınırlarımızdan arınmak adına “hayır” kelimesini söylemekten ve kullanmaktan kaçınmamalıyız.

Aşkım GÜNEY

#Astroloji

#Astology

#Satürnretrosu

#AşkımGüney0 Yorum

Bir İçerik Gönder

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Pin It on Pinterest

Share This