Paylaşacak tecrübemiz, söyleyecek sözümüz var

ELLİYİZ

50 yaş ve üstü kadın, erkek, emekli, çalışan, EYT’ li ,bekar, evli her kesimden bizlerin paylaşım platformu

SATÜRN RETROSU

tarafından | Haz 27, 2024 | Astroloji | 0 yorum

28 Haziran 2024 günü Satürn iki günlük durağan konumun ardından retro hareketine başlayacak. 16 Kasım 2024 tarihine kadar sürecek olan bu zaman diliminde hepimiz kişisel haritalarımızda Balık burcunun olduğu evle ilgili konularda Satürn gezegeninin tüm özelliklerini uç noktalarda yaşayacağız.

Gece haritalarında babayı temsil eden Satürn, karmanın ve zamanın lordudur. Katı bir baba misali bizlere sorumluluklarımızı tekrar tekrar yılmadan öğretir. İnsanların inatlarını kırıp, sorumluluklarını öğrenmesi ömürler sürebilir.

Haritalarda Satürn’ü gördüğüm her yerde Sayın öğretmenim Barış Özkırış’ın sözleri aklıma gelir. “Unutmayın Satürn; geç, güç veya hiç prensibiyle çalışır” derdi. Hayatta inat edip, tutturduğumuz veya büyük konuştuğumuz her konuda Satürn bizi defalarca benzer olaylarla denemeye devam eder. Ta ki kibirden arınıp, inadı bırakıp, değişmeye başladığımız ve susmayı öğrendiğimiz an Satürn imtihanlarımızı azaltır. Unutmayınız ki büyüklerimiz; “Kişi yargıladığını yaşamadan ölmez” der…

Bu dönemde birçok konu kontrolümüzün dışında gelişecektir. Satürn’ün Balık burcundaki seyahatinin etkisiyle her konuda iki arada, bir derede kalabiliriz. Olayların bütününü net göremeyebilir, kafa karışıklıkları yaşayabiliriz. En önemlisi de çoğu zaman karşımıza barikatlar ve engeller çıkabilir. Akışına bıraktığımız hayatımızın gidişatı değişebilir. Bilinmelidir ki artık orası bir dönüm noktasıdır. Mücadeleden vazgeçmeyen, kendine güvenen ve sabreden kazanacaktır. Kadersel bitişler kimseyi korkutmasın. Her başlangıç bir sona, her son bir başlangıca bağlanır.

Satürn retrosu fedakârlık yaptığımız konularda da gözümüzü açabilir. Körü körüne yapılan fedakârlıklardan bir anda vazgeçebiliriz.

İnançlarımızla ilgili fikir ve düşüncelerde fanatik tutumlarımızı kabul edebilir, kişiliğimizdeki sivri uçları törpüleyebiliriz.

Balık burcundaki Satürn hayalleri bırakmamız ve gerçeklere uyanmamız için elinden geleni yapacaktır. Hayatta öğrenmemiz gereken konularda dersimizi öğrenmediysek Satürn aynı konuları daha da derin yaşatmak için elinden geleni yapacaktır.

Bu dönemde iklim koşullarında anormallikler, hava sıcaklıklarında artış görülebilir.

Ekalliyet ile ilgili, özellikle Musevi dostlarımızı ilgilendiren olaylar gündeme gelebilir.

Ekonomik ve finansal piyasalardaki değişimler domino tuşlarının devrilme etkisi gibi tüm dünyayı etkileyecek değişim ve dönüşümlerin habercisi olabilir.

Ulusal bir kayıp ve kaybın ardından matem söz konusu olabilir.

Retro konumlarda yeni işlere başlanması, imza atılması tavsiye edilmez. Mümkünse 16 Kasıma kadar kendimizi geriye çekip, hayatı biraz beklemeye alalım. Eskiden başlayıp tamamlayamadığınız işleri tamamlamaya gayret edelim. Fakat melankoliden uzak duralım.

Objektif olalım ve kendimize şu soruları soralım. Sorumluluklarımızın farkında mıyız? Fedakârlıklarımız dengeli mi? Aşırılıklara kaçıyor muyuz? Elbette iç sesinize kulak verin fakat gerçekçi olun.

Sevgiler

Aşkım Güney

#Astroloji

#Astrology

#AstrolojiGünlüğü

#AstrolojiGündemi

#Satürn

#SatürnRetrosu

#AşkımGüney

0 Yorum

Bir İçerik Gönder

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Pin It on Pinterest

Share This