Paylaşacak tecrübemiz, söyleyecek sözümüz var

ELLİYİZ

50 yaş ve üstü kadın, erkek, emekli, çalışan, EYT’ li ,bekar, evli her kesimden bizlerin paylaşım platformu

SATÜRN İLERİ HAREKETE GEÇİYOR

tarafından | Eki 23, 2022 | Astroloji | 0 yorum

Kova burcundaki Satürn 24 Ekim saat 07.07 saatiyle retro konumundan çıkıp düz harekete başlayacak.

Satürn karmaların lordudur. Zamanı yönetir. Kuralcı, disiplinli ve ciddi bir baş öğretmendir. İnşa etmek, yapılandırmakla ilgilidir, temeli simgeler. Görev ve sorumluluklarımızla alakalıdır.

Satürn hayatımıza getirdiğimiz karmaları, karmik görev ve öğretileri bizleri öğretir. İnat ettiğimiz “Ben şunu asla yapmam” dediğimiz, ayıplayıp yargıladığımız her şeyi başımıza tekrar tekrar getirerek nefsimizi kırar. Bize büyük konuşmamayı öğretir. Yargıladığımız, ayıpladığımız ve değişmekte inat ettiğimiz konuları bize yaşatmadan asla rahat ve huzur vermez.

Satürn yeniliğe kapalı, endişelere açıktır, sınırları temsil eder. Kısırlaştırır, daraltır ve fakirleştirir. Geç, güç ve hiç prensibini çalıştırır. Yani önümüzdeki dönem bir çok konuda bizlerin dayanıklılığını ölçebilir. Hayatımızda zorluklar, güçlükler ve yokluklar söz konusu olabilir.

Gece haritalarında Satürn aynı zamanda baba figürünü de temsil eder.

Satürn Kova burcunda güçlüdür. Eskiye ve eski modellere yönelik bir karşı duruş söz konusu olabilir. Dünyada insani olayların iyileştirilmesi için çaba gösterilmesini arzu eder.

Kişisel haritalarımızda Satürn hangi evdeyse hayat derslerimiz, korkularımız ve sınavlarımız o evin konularıyla ilgili olacaktır. Bu dönemde Satürn görmediğimiz ya da görmezden geldiğimiz gerçekleri,  sorumlulukları gözümüze gözümüze sokacak. Sorumluluklarımız ağır ve yorucu olacak.

Ülkeler astrolojisinde Satürn hükümeti, devlet hizmeti veren kurum, kuruluş ve bunların başındaki kişileri, yolları, madenleri, devletin varlıklarını, büyük ve köklü kuruluşları, tarımı, kıtlık ve kuraklığı, salgın hastalıkları, devlet tarafından konulan yasakları, çiftçileri, madencileri, yahudileri ve yaşlı kesimi simgeler.

Satürn Türkiye haritasında sekizinci evden düz harekete geçiş yapacak. Ülkeler astrolojisinde sekizinci ev dış ülkelerle ilgili krizleri, finansal ilişkileri, halkın güvenliğini, tıp araştırmalarını, vergileri, veraset vergilerini, sigortaları, emeklilik fonlarını, bankaları, borçları, kredileri, dış finansmanları, dış borçları ve dış ülkelerle ilgili mali ilişkileri etkileyebilir.  

Doğal olarak bahsettiğim başlıklarla ilgili konuların ve kişilerin etkileneceği ve var olan sistemlerin sorgulanabileceğini düşünmekteyim.

Bu yükten sadece kendimiz için değil, tüm insanlık ve yaratılanlar için çabalayarak, yardım ederek,  bölüşerek kurtulabiliriz.

Sevgiler…

Aşkım GÜNEY

#Astroloji

#Astrology

#Astrolojigünlüğü

#AşkımGüney

0 Yorum

Bir İçerik Gönder

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Pin It on Pinterest

Share This