Paylaşacak tecrübemiz, söyleyecek sözümüz var

ELLİYİZ

50 yaş ve üstü kadın, erkek, emekli, çalışan, EYT’ li ,bekar, evli her kesimden bizlerin paylaşım platformu

SATÜRN DÜZ HAREKETE GEÇİYOR

tarafından | Kas 2, 2023 | Astroloji | 0 yorum

5 Kasım 2023 günü saat 10.04 itibariyle Satürn düz harekete geçiyor. Satürn denilince aklımıza azimle zirveye ulaşmaya çalışan ya da ulaşan Oğlak gelir. Oğlak yalnızdır ve bilgedir. Astrolojide Satürn babadır, devlettir. Evrenin en ciddi ve kuralcı öğretmenidir. Düzen, disiplin, yapı, alt yapı ve iskelet ile alakalıdır. Bundan dolayı bireysel haritalarımızda Satürn’ün bulunduğu ev ve aldığı açılar hayatımızdaki sorumluluk ve ödevlerimizle ilgilidir.

Satürn, bu hayatta öğrenmemiz gereken derslerin denetleyicisi, evrenin en ciddi ve en kuralcı öğretmeni ve karmaların lordudur. “Bu olaylar da hep beni mi bulur?” dediğimiz her konuda bilmeliyiz ki biz değişmedikçe kaderimiz değişmeyecektir. Büyük konuştuğumuz ve hayatla inatlaştığımız her konuda devamlı imtihan tabi tutuluruz. Satürn, önünde sonunda burnumuzu yere sürte sürte inat etmemeyi, büyük konuşmamayı ve susmayı öğretir.

Satürn her burçta yaklaşık iki yıl kalır. Satürn’ün balık burcundaki seyahati 14 Şubat 2026 yılına kadar devam edecektir. Bu tarihe kadar tüm dünya birçok konuda Satürn tarafından dürtülerek gerçeklere uyandırılacak. İnsanlık olarak hayallere nokta koymanın, gerçekçi olmanın ve ayakta durmak için mücadele etmenin idrakine varacağız. Kısacası Satürn düz konuma geldiğinde ekilenlerin biçileceğini, veremediğimiz sınavların tekrarlanacağını ve zor koşullara dayanma kapasitemizin ölçüleceğini söyleyebilirim.

Sevgiler,

Aşkım Güney

#Astroloji

#Astrology

#Astrolojigünlüğü

#Astrolojigündemi

#Satürn

#AşkımGüney

0 Yorum

Bir İçerik Gönder

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Pin It on Pinterest

Share This