Paylaşacak tecrübemiz, söyleyecek sözümüz var

ELLİYİZ

50 yaş ve üstü kadın, erkek, emekli, çalışan, EYT’ li ,bekar, evli her kesimden bizlerin paylaşım platformu

Oğlak Yeniayı

tarafından | Oca 1, 2022 | Astroloji | 0 yorum

2 Ocak 2022 günü Oğlak burcunda yeniayı deneyimleyeceğiz. Bu yeniay ile beraber hayatımızdaki olayların hızla gelişimini izleyeceğiz. İzleyeceğiz diyorum, çünkü bugünün gelişi kendini fazlasıyla ele vermişti.

Bu dönem şansı şanssızlığa, şanssızlığı ise şansa döndürmek tamamen size bağlı. Özellikle geçmişte yapmış olduğunuz hatalarınızdan edindiğiniz tecrübelere kulak verin. Tekrar eden hataların sonu hüsran olacaktır. Bugüne dek yaşadıklarımızdan elde ettiğimiz tecrübeler ise yeni ve olağanüstü fırsatlara dönüşecektir.

Kişisel haritalara göre çok büyük şansların geleceği görülmekte. Bu şansları fark edip fırsatları kaçırmamak gerekir. Aynı zamanda bu dönem bir çoğumuza mucizevi korunmalar da getirecektir.

Hızlı ve etkili değişim ve dönüşümlere şahit olacağız. Şayet değişim kabul edilirse tüm zorlukların üstesinden gelinebilinir, hatta bunu kendimiz için şansa çevirebiliriz. Aksi takdirde acı kaçınılmaz olacaktır.

Engel ve kısıtlamalar neticesi dengesiz, kontrol edilemeyen ortam ve olaylar söz konusu olacak, görmeyen gözler yavaş yavaş açılacaktır. 

Önümüzdeki günlerde birçok kişi hayalini kurduğu büyük kentlerden kırsal bölgelere, köylere dönme isteğini gerçekleştirebilirler.

Bazı insanlar saldırgan bir yapıya sahip oldukları için gözü pek ve dikkatsizdirler. Haksız yere yapılan tavır ve davranışları, hakaretleri kolay kabul etmeyecekleri için acımasız ve şiddet içeren yöntemler kullanmaktan ve hayatlarını tehlikeye atmaktan çekinmeyebilirler.

Sahip olunan mukavemet ve gücün kurnaz bir şekilde yanlış kullanılması ve haksız gelir elde etme çabası düşüş, rezalet ve servet kaybına yol açabilir. Yapılan yanlışları kapamak amacıyla devam eden, tekrarlanan yanlışlar birbirini izleyecektir. Her şeyin bedelinin ödeneceğine şahit olabiliriz.

Belirsiz gelecek, yüzeysel bilgiler, saklanan gerçekler, sırlar ve yalanlar kişilerin saldırgan bir tavır alabileceğine ve anlık kararlar ile başını derde sokabileceğine işaret eder.

Baba ya da otorite konumundaki kişilerin hayatımıza müdahale edip, yapmak istediğimiz birtakım işlerimize engel olmak istemeleri, zorluk çıkarmaları, engelleme çabalarını deneyimleyebiliriz. 

Siyasi dengesizlikler bazı siyasilerin itibarlarını yitirmelerine sebep olacak.

Özellikle devlet memurlarıyla ilgili konularda, sağlık ve hizmet sektöründe ve iş hayatımızda zorlanmalar söz konusu olabilecektir.

Bulaşıcı hastalığın anormal artışı sebebiyle alınacak önlemler, yavaş yavaş kısıtlayıcı bir yaşam tarzının başlamasını mecburi kılacak. Ayrıca boğaz bölgesinde oluşabilecek hastalıklarla beraber vücudumuzda sebebini bilmediğimiz ağrılara maruz kalabiliriz.

Bu dönemde aşk ve ortaklık ilişkileriyle ilgili yanlış seçimler ve kararlar verme olasılığına dikkat edilmelidir. Skandal aşk ilişkileri ve ihanetler manşet olacak.

Birine yardım etmek isterken büyük bir hayal kırıklığına uğrayabilirsiniz.

Hayvan severlerin bu günlerde temeli sağlam olmayan birçok engel ve sorunla karşılaşabileceği görülüyor. Bu kişiler hayvanlarla ilgili isteklerini kabul ettirecek ve patili dostlar için olumlu gelişmeleri elde edebilecek güce sahip olacaklar. Tüm zorluklara rağmen önünde sonunda isteklerini kabul ettirecek ve bu isteklerden doğan hakları elde edecekleri görülecektir.

Alışılmışın dışında gerçek dışı dini söylemler tartışılacaktır.

Tüm dünyada deniz ve gemilerle ilgili problemlerle beraber kıtlık konuları gündeme gelecektir.

Metal sanayiinde başarılar konu olacaktır.

Kilolarda artışlar gözlemlenebilir.

Gerçekleşmeyecek hayaller, hastalıklı düşüncelere sebebiyet verir.

Bu günlerde psişik yeteneklerimizde artış görülebilir

Atalarımızın “Söz gümüşse, sükût altındır” sözü kulağımıza küpe olsun.

2022 yılında her şey hayallerinizden de mükemmel gerçekleşsin.

Sevgilerimle.

Aşkım GÜNEY

#Astroloji

#Asrology

#Oğlakburcundayeniay

#AşkımGüney

#aşkilegünedair

0 Yorum

Bir İçerik Gönder

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Pin It on Pinterest

Share This