Paylaşacak tecrübemiz, söyleyecek sözümüz var

ELLİYİZ

50 yaş ve üstü kadın, erkek, emekli, çalışan, EYT’ li ,bekar, evli her kesimden bizlerin paylaşım platformu

OĞLAK YENİAYI

tarafından | Ara 18, 2022 | Astroloji | 0 yorum

23 Aralık 2022 günü deneyimleyeceğimiz Oğlak yeniayının haritasında Güneş, Ay, Merkür, Venüs ve Plüton stelyumu söz konusu olduğu için Oğlak burcunun pozitif ve negatif tüm özelliklerini yaşayacağız. Ayrıca yine bu yeniayda Ay, Venüs ve Mars’ın sınır aşımında olmasının etkileri önümüzdeki aylara da vurgu yapacaktır.

İnsanlığın genelini etkileyen olayların başlaması söz konusu. Bu olaylara kolay kolay nokta koyulamayacak, etkileri uzun süre devam edecek. 20 Aralık günü Jüpiter’in Koç burcundaki transiti başlayacak. 28 Aralık günü Merkür’ün de Oğlak burcunda retrosu başlayacak. Mars gezegeni hala İkizler burcunda Retro konumda.  Kısaca bu dönemde herkesin bireysel sınavı olacak.

Uyanmayı reddedenlerin zorla da olsa silkelenerek uyandırılacağı aşikârdır. Sistemin adaleti devreye girdi. Acısıyla, tatlısıyla ekilenlerin biçilmesi Satürn’ün egemenliğinde başlıyor. Bu dönemde krizleri deneyimleyerek yol alacağız. Hayata karşı inatla duran ve direnen kişiyi Satürn sevmez. Karmik ödül ve cezalar söz konusu olacaktır.

Bu dönemde daha mantıklı, kuralcı, sabırlı ve de dikkatli olabiliriz. Sorumluluklarımızın artışı söz konusu olabilir. Memnun olmadığımız konuları mükemmelleştirme arzusu duyabiliriz. Depresyon, umutsuzluk, endişeli ve karamsar olma hali, mesafeli tavırlar, cimrilik, çıkarcılık ve önyargılı davranışlar daha ön plana çıkabilir.

Her alanda sert geçecek bir kış bizleri bekliyor. Zorlu şartlar, yokluk, kıtlık gibi olaylar söz konusu olabilir. Temkini elden bırakmadan yaşamanın yollarını aramalıyız.

Etrafımızda agresif, ısrarcı, ne dediğini kulağı duymayan, enerjisini negatife yönlendirebilecek, ne yapacağını öngöremeyeceğimiz kişilere rastlayabiliriz.

Dünyada otorite konumunda olan kişilerin diktatör eğilimlerinin giderek artış göstermesi gözlemlenecek. Bu tutum otoritelerin sonunu hızlandıracak. Bu ülkelerde maddi, ticari, ekonomik, askeri ve hukuki problemler artacak. Buna karşı halkların, ırkların uyanışı, direnişi, direnişleri bastırma ve kontrol etme baskısı sert restleşmeleri gündeme getirecek. Dolayısıyla bu zıtlaşmalar evrensel bir problem halini alabilir.  

Bu ülkelerdeki bazı insanların ülkelerini terk edişleri zorunluluk olabilir.

Dünyada saldırı, suikast, deniz kazaları, insan hakları ihlalleri, ırklarla ilgili olumsuz olaylar insanların eylem yapmasına yol açabilir.

Sabırları kıracak, bağımsızlık duygusunu ön plana çıkarabilecek direnişler söz konusu olabilir.

İnançsızlık ya da inançlarda fanatizm artabilir.

Dünya üzerinde ses getirebilecek toprak sarsıntıları gündeme gelebilir.

Maddiyat ile ilgili şaşırtıcı ve beklenmedik gelişmeler söz konusu olabilir. Uzun süreli işler maddi risk unsuru içeriyor. Maddi kayıplara uğramak istenmiyorsanız borç vermeyin, kefil olmayın.

Bireysel anlamda maddi ve manevi şanslar, yükselmeler görülebilir. Bu pozitif gelişmelerin kalıcı olması için doğrululuktan ayrılmadan gayret ve çaba sarf edilmesi gerekmektedir. Acelecilik, inatçılık ve sabit fikirlilik kayıplara sebebiyet verebilir.

Sis, hava kirliliği ve zehirlenmeler söz konusu olacaktır.

Olumsuz hava koşulları salgın hastalıkların artışını hızlandırabilir. Akciğer ve solunum yollarında problemler görülebilir.

Aniden başlayıp evlilikle sonuçlanabilecek ilişkiler gündeme gelebilir.

Hiç kimse bilge doğmaz. Tecrübelerimizin sonucu edindiğimiz tavır ve davranışlarımız bizleri bilge yapar. Şayet dersimizi aldıysak…

Sevgiyle,

Aşkım Güney

#Astroloji

#Astrology

#Astrolojigünlüğü

#Oğlakyeniayı

#AşkımGüney

0 Yorum

Bir İçerik Gönder

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Pin It on Pinterest

Share This