Paylaşacak tecrübemiz, söyleyecek sözümüz var

ELLİYİZ

50 yaş ve üstü kadın, erkek, emekli, çalışan, EYT’ li ,bekar, evli her kesimden bizlerin paylaşım platformu

OĞLAK DOLUNAYI

tarafından | Haz 22, 2021 | Astroloji | 0 yorum

Kâinat her an hareket ediyor. Dolayısıyla dünyada hiçbir şey her zaman kötü ya da iyi olmuyor. Büyüklerimiz bizlere nasihat ederken sabır konusunu ön plana alıp, hayatı bir merdivenle tasvir ederlerdi. Ömrün o merdivenlerden çıkıp inmekle geçeceğini, iyi ve kötü günlerde böbürlenmememizi, kibire kapılmamamızı, kimseyi hor görmememizi tembih ederlerdi. Çünkü her çıkışın bir inişi olduğu gibi, her inişin de bir çıkışı olacaktı. Tıpkı gece ile gündüz gibi bir kararır, bir aydınlanırız. Kimsenin kimseden bir üstünlüğü yoktur.

Gökyüzünün öğrenmesi pek kolay olmayan bir dili ve sesi var. Aslında gezegenler olacakları ve ihtimalleri bir bir kulağımıza fısıldar. Gör, duy beni der. Neden görmemiz ve duymamız gerekiyor biliyor musunuz? Farkındalık kazanmak ve olacaklara yön verebilmemiz için. O halde önümüzdeki günler için olasılıkları bir bir yazmaya başlayalım

Yaratıcılığımızın artacağı, verimli olacağımız bu günlerde moral olarak biraz daha toparlanabiliriz. Duygusal problemlerimize çözüm getirebiliriz.

Aşırı cesaretin verdiği dikkatsizlik, saldırganlıklar, utanmaz tavır ve davranışlar söz konusu olabilir. Bu davranış şekilleri hayatımıza tehlikeleri davet edebilir. Mümkün olduğu kadar her türlü şiddetten arınmalıyız. Bu dönemde öfkesine hâkim olup, enerjisini doğru ve mantıklı kullananların haklı ve kârlı çıkacağını söyleyebilirim.

Önümüzdeki günlerde kişiler arasındaki çekişmeler, menfaate dayalı ilişkilerin çarpışması devam edecek. Güçlü, otorite ve patron konumundaki kişilerin saldırgan tavırlarından dolayı karşıt fikirlerin de çatışmalara dâhil olabileceğini söyleyebilirim. Her kimde kibir, gurur, benmerkezcilik, utanmazlık, hırs varsa ve gücünü yanlış kullanırsa bu tutumlar kişiyi alaşağı edip yalnızlaştırabilir. Bunlara şahitlik edeceğiz. Bizleri ayakta tutacak olan anahtar sabır, doğruluk, bilgi, zekâ ve otokontroldür. Oluşabilecek tehlikeleri akılcı tercihlerle şansa çevirebiliriz.

Siyasi gerginliklerden dolayı meclis, bakanlık, yerel yönetim, bazı mevki ve makamlarda değişim beklemekteyim. Bu değişimin olumlu görülmesi halinde ekonomi pozitif, olumsuz bulunması halinde negatif tepkiler verecektir

Sosyal çevremizden hiç umulmayacak şanslar ve teklifler kapımızı çalabilir. Alacağımız önemli haberlerle kendimizi geliştirebileceğimiz, yenileyebileceğimiz fırsatlar bizleri önemli mevkilere getirebilir. Hayatımızda çok önemli değişimlere yol açıp, bizi mutlu edebilir. Yurtdışı seyahatler, şehir/ülke değişimleri, göç/taşınma, eğitim fırsatları, akademik başarılar karşımıza çıkabilir. Farklı kültürlere seyahat edebiliriz.  

İdeallerinize odaklanın, vazgeçmeyin. İnsanca, insancıl tavırlar gözeterek birlik ve beraberliğe yönelin. İnsanlara destek olun. Yardımlarınız gizli olsun.

Bu dönemde olabilecek olasılıkları şöyle sıralayabilirim

 • Ticarette açılmalar gündeme gelebilir. Kazanç için elverişli günlere başlıyoruz. Yeni projeler büyük başarıları yanında getirecek.
 • Göz, görme problemleri, ağrıları, kalp ve tansiyon hastalıklarına karşı dikkatli olalım. Kesinlikle kalbinize yüklenecek, yoracak hareketlerden, sporlardan kaçının. Bu dönemde zehirlenmelere açık olduğumuzu da unutmayalım. Mikrobik ateşli hastalıklar gündeme gelecek. Salgın riski devam edecek.
 • Ateşten kaynaklanan yanık tehlikelerine dikkat edelim.
 • Yine bu dönemde kadınlarla ilgili ya da kadınlardan kaynaklanan sıkıntı, kayıp, deşifre, rezalet ve ev hapisleri gündeme gelebilir.
 • Yanınızda çalışanların sizi bırakması, rakip ya da başka kişilerin yanında çalışması, ihaneti söz konusu olabilir.
 • Gizli düşmanlardan kaynaklanan sorun ve eleştiriler davalara yol açabilir. Dava neticesi kayıplar yaşanabilir.
 • Kendinizi, iyi niyetinizi kimseye kullandırmayın. Başkalarının sorumluluklarından uzak durun.
 • Ev, iş, aile, yuva konularında ikilemler bizi zorlayabilir. Her konuda ölçülü ve dengeli olmalıyız. Kafa karışıklığı, belirsizlikler ve muallakta olma hali düşünce ve istekleriniz konusunda sizi karamsarlaştırabilir. Karamsarlığa, iç gerilime izin vermeyin.
 • Aile içi duygusal problemlerden dolayı ebeveynlerimizle sürtüşebiliriz.  Şiddete karşı temkinli ve dikkatli olunmalı. Lütfen özellikle çocuklarımızı içeride ve dışarıda koruyup, kollayıp, gözetelim. Taciz, tecavüz ve saldırılara karşı uyanık olalım.
 • Kara ya da deniz yolu seyahatlerinde aksilik ve kazalar gündeme gelebilir. Gemi kazaları gerçekleşebilir. Maalesef denizlerde ve derin sularda boğulmalar gündeme gelebilir. Yüzerken dikkatli olalım.
 • Kamu ve özel kurumlarda kaza, patlama, yangın ve tehlikeli durumlar neticesi evrakların kaybolması gündeme gelebilir.
 • Vergi, miras, sigorta, bankacılık konularında, madenlerde, yeraltıyla ilgili konularda, mafya, derin devlet ve devletin gizli konularıyla ilgili olaylar gündemi meşgul edebilir.
 • Maddi konularda tedarikli ve planlı olun. Bu konuyu hafife almamanızı tavsiye ederim. Beklenmedik ödemeler ya da ortak mallardan gelen rutin olarak aldığımız gelirlerimizdeki dengesizlikler bizleri zor duruma düşürebilir.
 • Borsa ve manipülasyon konularında adımlarınızın size kazandırmasının yanı sıra ani kayıplara da yol açması mümkün olacaktır. Emin olmadan riske girmeyin.
 • Ülke ekonomisi, mali kaynaklar, banka, borsa, yatırım, vergi, sigorta ve finans kuruluşlarıyla ilgili konularda istikrarı yakalamak güçleşebilir. Blokajlar söz konusu olabilir. Yeniden yapılandırma ve vergiler gündeme gelebilir.
 • Dünya politikası hareketlenebilir.
 • Ekonomik hareketlenmeler muhalefetin elini güçlendirebilir.

Unutmamak gerekir ki saplantılı tavır ve tutumlarda aşırılık kayba sebebiyet verir. Zamansız ve kontrolsüz hatalar itaatsizliğe yol açabilir. Yenilen her şeyini kaybedeceğini biliyorsa savaş çetin geçer.

Sevgilerimle

Aşkım GÜNEY

#Astroloji

#astrology

#AşkımGüney

#Oğlakdolunayı

0 Yorum

Bir İçerik Gönder

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Pin It on Pinterest

Share This