Paylaşacak tecrübemiz, söyleyecek sözümüz var

ELLİYİZ

50 yaş ve üstü kadın, erkek, emekli, çalışan, EYT’ li ,bekar, evli her kesimden bizlerin paylaşım platformu

OĞLAK DOLUNAYI

tarafından | Tem 9, 2022 | Astroloji | 0 yorum

Madalyonun tek yüzüne odaklanmak olaylara bakış açımızı kısıtlayacağı gibi bizi görmediğimiz tehlikelere karşı savunmasız bırakabilir. Her ne kadar şanslı bir dönemde olsak da, bazen şans olarak gördüklerimizin tehlike ve riskler barındırdığını öğrenmişizdir. Sabırlı olmak ve asla rehavete kapılmamamız gereken bir noktadayız.

13 Temmuz 2022 günü Oğlak dolunayının deneyimleyeceğiz. Bu dolunayda destek ve yardım göreceğimiz, güç, başarı ve hatta itibar, mevki veren göstergeler mevcut olacağı gibi, ahlaki çizgilerin dışında konular da gündeme gelebilir.

Yazılı ve sözlü iletişimde dilinize dikkat edin, sivri dilli olmayın, dedikodu yapmayın, gıybete girmeyin. Başarı, güç ve iktidar takıntısı kimseyi şaşırtmasın. Çünkü bu hayatta her çıkışın bir inişi, her inişin de bir çıkışı olacaktır. Bu toplumsal olarak da böyledir, her konuda geçerlidir.

İntikam alma hırsı yüzünden şiddet kullananların problem yaratan eylemleri kendi yıkıcılığını hızlandıracak. Bir noktadan sonra kurtarırım diye düşünülmeden atılan adımlar düşüşün düşüşünü (ya da beterini) yaratacak. Kin, intikam ve ödeşmeden uzak durmak, her şeyi zamana bırakmak ve izleyip görmek gerekir. Aksi takdirde çok daha ağır bedeller ödeme durumunda kalınabilir. Kin ve intikam yıkımların en büyüğünü getirir. Karmik bedeller kapı çalıyor…

Mars Boğa burcunda zarar görür. Huzur, istikrar, keyif, para, kazanç, harcama ivmesini dengesizleştirebilir. Maddi güvence arayışı Mars ile alt üst olabilir. Dünyada ve ülkemizde ekonomik olarak hiç beklenmeyen etkiler gündeme gelebilir. Bu durum iş ve ticaret hayatında bariz dalgalanmalar yaratabilir. Maddi olarak herkes acı çekerek olgunlaşabilir. Bu yaz dünyada ekonomik konularla ilgili çok sıcak gelişmeler gerçekleşecek…

Maddi olarak temkinli hareket etmekte fayda var. Para ve toprak ile ilgili düşünülmeden atılan adımlar da zarar verebilir. Maddi kazanımlardaki zorluklar ev hayatına da yansıyabilir.

Oğlak dolunayında Satürn’ün her konuda geç, güç, hiç prensibini sahneye koyacağını da unutmamak gerekir.

İş yerinde sözleşmelerle ve atacağınız imzalarla ilgili anlaşmazlık ve sorunlar güdeme gelebilir. Hak edileni almakta zorlanabilirsiniz. Netice olarak iş ve ticaret hayatında büyük dalgalanmalar gündeme gelebilir.

Yazılanlar ve konuşulanlar kişinin başını sıkıntıya sokabilir. Skandalların ardı arkası kesilmeyecek. İfşalar karşısında kibir ve üste çıkma isteği neticesi hile, yalan, acımasızlık, suça eğilim, iftira nedeniyle iflas ve servet kayıplarıyla beraber kötü sonlanabilecek hayatlar…

Dünyada ve ülkemizde ünlü ya da siyasi kişilere karşı takip, pusu, suikastlar veya teşebbüsler gündem olabilir.

Devlet makamındaki bazı kişilerin başarısızlıkları sonucu değişimleri söz konusu.

Hastane, hayır kurumu, çocuk esirgeme, yaşlı bakım ve huzur evleri gibi yerlerde bir takım sorun ve problemler gündeme gelebilir.                  

Bu dönemde salgın hastalıkların tetiklenmesiyle beraber, ağır ve kronik hastalıklar, felç veya özürlü kalmaya sebep olabilecek problemlere yol açabilir. Çiçek hastalığı, cilt lekelenmeleri, ses telleri, boğaz, üst solunum yolları, troit, akciğer ve solunum yolları, diş, damak ve gözle ilgili hastalıklar da yaşayabiliriz.   

Kaygı bozukluğu, içsel gerilim, panik atak problemlerine yol açabilir. Sıcakların artışıyla beraber ani kalp krizi riski ortaya çıkabilir; kalp, kan ve damar hastalıklarına dikkat edilmeli. Ayrıca beslenmeyle ilgili problemler söz konusu olabilir.

Ev, mal, mülk ve tapu gibi konularda ekstra problemler çıkabilir.

Kişisel haritalara göre uzun zamandır âşık olmayanlara, aşk isteyenlere de müjde olsun.

İkili ilişkilerde sorun yaratan taraf olumsuzluğu mıknatıs gibi üzerine çeken kişi olacak. Ben buna kısaca “dertleri zevk edindim, bende neşe ne arar” modu diyorum. Süregelen ilişkilerde ani bitişlere yol açabilir.

Çocuklarla ilgili problemlere, özellikle anne-çocuk ilişkisindekilere dikkat ediniz. Boğucu bir ebeveyn olmamaya çalışın.

Bu dönemde kadınlardan gelebilecek tehlikelere dikkat edin.

Bu dönemde kime akıl danıştığınız, kimden akıl aldığınız veya kimin size nasihatte bulunduğuna dikkat edin.

Fanatik tavırlar sergilemeden önce konu ne olursa olsun, geniş kapsamlı olarak düşünülmeli. Başkalarının duygularını anlamadan, dinlemeden yargılayıcı bir tutum gösterme potansiyeli var. Bundan dolayı dönüşü olmayan olayların yaşanması gerçekleşebilir.

Şiddetli yağışlar, fırtına ve su baskınları riski devam edecek.

Güvenlik konularına dikkat edin. Kaçırma ve kaçırılma olayları gündem olabilir.

Sanatsal ve sportif alanlarda başarılar görülecek.

Hak ettiğimiz halde elde edemediğimiz hak edişlerimize “Sonunda…”  diyerek kavuşacağız.

Tüm dünyada güzelliklerin, barışın hâkim olacağı, hiçbir çocuğun yatağa aç yatmayacağı, savaşların bittiği gün gerçek bayram olacaktır.

Sevgiler…

Aşkım GÜNEY

#Astroloji

#Astrology

#Oğlakdolunayı

#AşkımGÜNEY

0 Yorum

Bir İçerik Gönder

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Pin It on Pinterest

Share This