Paylaşacak tecrübemiz, söyleyecek sözümüz var

ELLİYİZ

50 yaş ve üstü kadın, erkek, emekli, çalışan, EYT’ li ,bekar, evli her kesimden bizlerin paylaşım platformu

OĞLAK BURCUNDA MERKÜR RETROSU

tarafından | Ara 25, 2022 | Astroloji | 0 yorum

Etkilerini çoktan almaya başladığımız Oğlak burcundaki Merkür retrosu 28 Aralık 2022 günü saat 12.32 itibariyle durağan hareketine başlıyor. Merkür’ün Retro hareketi 19 Ocak 2023 günü saat 16.11’de son bulacak.

Oğlak burcu haritanın tepesindeki ev olması sebebiyle meslek, kariyer, iş, otorite, iktidar ve toplum önündeki konumumuz ile ilgili konularda zorlanmalar, sarsılmalar yaşanabileceğine işaret edebilir. Bireysel haritalarımızda Oğlak burcunun yönettiği ev ile ilgili zorlanmaların söz konusu olacağı aşikârdır.

Merkür’ün yönettiği İkizler burcunda bulunan Mars’ın da Retro konumunda olduğunu unutmamak gerekiyor. Dolayısıyla Merkür Retro ile Mars Retro arasında 135 derecelik zorlayıcı, gerilim ve sinir yaratan zorlu bir açı ile başlangıcı yapıyoruz. Özellikle unutmamak gereken en önemli nokta bu dönemde isteklerde aşırı inatçılık büyük problemlere yol açabilir.

         Merkür Retro zamanlarını bir duraklama, dinlenme, yeni işlere başlamak yerine yarım kalmış işlerimize yönelme zamanları olarak düşünmeliyiz. Önemli kararlarımızı Retro sonrasına bırakmak çok yerinde olacaktır.

Özellikle yeni yıla girerken planlı ya da plansız seyahatlerde problemler yaşanabilir. Pasaport, bilet, kargo, konaklama problemleri, evraklarda yanlışlıklar, faturalarda hatalar, bavul ve eşyaların kaybı ya da çalınması vs. Problemler yaşanabilir.

Hediye olarak alacağımız elektronik ve teknolojik aletler ilgili problemler yaşanabilir.

Yeni yapılacak anlaşmalara, atılacak imzalara, sözlü ve yazılı iletişime özellikle dikkat etmeliyiz. Öfkeyle yanlış kararlar alma ihtimalimiz çok fazla…

Yine Retro dönemlerinde eski sevgililerin dönme ihtimali, yeniden iletişime geçme durumları söz konusu olabilir. Unutulmamalıdır ki, Retro ile gelen, Retro ile gider.

Ayrıca Merkür’ün temsil ettiği gazeteler, basın-medya konuları, yazılı ya da sözlü yayınlar, internet iletişimi veya erişimi, ulaşım araçları, ülke içi ya da komşularla ilgili ticaret ve taşımacılık ve konsolosluklarla ilgili konularda problemler yaşanabilir. Aynı zamanda öğretmen, öğrenci, yayıncı, yazar, gazeteciler, büyükelçiler, turizmciler, çocuk ve gençleri ilgilendiren konular gündem olabilir.

Retro, Türkiye’nin yedinci evinde gerçekleşeceği için ülkemizde dış ilişkiler, uluslararası anlaşmalar, diplomatik girişimler, düşman veya dost komşu ülkelerle ile ilgili konular, uluslararası davalar, siyasi veya ticari ilişkiler, anlaşmalar ön plana çıkabilir.

Bilgi bilinci tetikler. Bilinç ise bizleri doğruya yönlendirir.

Sevgiler.

Aşkım GÜNEY

#Astroloji

#Astrology

#Oğlakburcundamerkürretrosu

#Astrolojigünlüğü

#AşkımGüney

0 Yorum

Bir İçerik Gönder

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Pin It on Pinterest

Share This