Paylaşacak tecrübemiz, söyleyecek sözümüz var

ELLİYİZ

50 yaş ve üstü kadın, erkek, emekli, çalışan, EYT’ li ,bekar, evli her kesimden bizlerin paylaşım platformu

MARS YENGEÇ BURCUNDA

tarafından | Mar 25, 2023 | Astroloji | 0 yorum

Mars, bugün 14.45 itibariyle Yengeç burcuna geçiş yapıyor. Mars’ın bu burçtaki seyahati 20 Mayıs 2023 gününe kadar devam edecek.

Mars Yengeç burcunda düşüştedir. Bu durum doğal olarak kişinin öfke yönetiminde tutarsızlıklara, hırçınlıklara ve kaprislere yol açabilir.  İnisiyatif almakta zorluklar görülebilir. Yine bu geçiş döneminde kişiler üzüntülerini, dertlerini içine atmaya meyilli olabilir.

Yengeç burcu aileyi, anneyi ve yuvayı temsil eder; ayrıca evimiz, barkımız, malımız, mülkümüz ve gayrimenkullerle ilgilidir. Yengeç burcu sağlık açısından mideyi, göğsü, rahmi ve kanseri temsil eder. Aile içinde huzursuzluklar, aile adına mücadeleler söz konusu olabilir. Söz konusu aile ve yuva olunca korunma içgüdüsünün de devreye gireceğini unutmamak gerekir.

Evlerimiz dışarıdan gelebilecek tehlike ve hırsızlıklara açık olabilir. Evde tadilat ve tamirat gerektiren aksilikler, kazalar, aksaklıklar söz konusu olabilir. Taşınma konuları gündem olabilir.

Yengeç Türkiye’nin yükselen burcu olduğu için Mars’ın bu geçişi ülkemiz için de önem arz ediyor. Birinci ev milleti, halkı, halkın sağlığını, ülkenin imajını, halkın genel davranışlarını, reaksiyonlarını gösterir. Ayrıca arsa, konut, ev, tarım ve muhalefeti simgeler.

Mars ise ordu, askerler, düşmanlar, grev, yangın, patlama, kundaklama, salgın hastalık, savaş, terör konularını tetikler. Bu konularla ilgili başlıkların gündem olması muhtemeldir. Doğal olarak halkın öfke yönetiminde tutarsızlıklar, hırçınlıklar olabileceğini gösterebilir.

Sevgiyle,

Aşkım Güney

#Astroloji

#Astrology

#Mars yengeçburcunda

#Astrolojigünlüğü

#AşkımGüney

0 Yorum

Bir İçerik Gönder

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Pin It on Pinterest

Share This