Paylaşacak tecrübemiz, söyleyecek sözümüz var

ELLİYİZ

50 yaş ve üstü kadın, erkek, emekli, çalışan, EYT’ li ,bekar, evli her kesimden bizlerin paylaşım platformu

Mars Retrosu

tarafından | Eki 24, 2022 | Astroloji | 0 yorum

Tüm dünya 29 Ekim 2022 gününden başlayıp, yaklaşık 14 Ocak gününe dek sürecek olan ve insanlığı yoracak, sınırları zorlayacak uzun soluklu bir Mars retrosuna girmek üzere. İkizler burcundaki Mars retrosunun dünyaya ve bizlere etkileri neler olabilir?

Mars savaş tanrısıdır.

Dünya ve siyaset astrolojisinde Mars diktatörler, ordu, askerler, silahlı kuvvetler, düşmanlar, cephaneler, yangınlar, patlamalar, savaşlar, terör saldırıları, endüstriyel anlaşmazlıklar, muhalefet güçleri ve salgın hastalıklarla ilişkilidir. Doğal olarak bu Retro dünyada savaşların tetiklenmesine yol açabilir.

İkizler burcu eğitim, ticari konular, ithalat trafiği, ulaşım, demir yolları, hisse senetleri, yayıncılık, kardeş, kuzen, akraba, yakın komşular, haberciler, gazeteciler, öğretmenler, yazarlar, yayıncılar, entellektüeller ve grevlerle ilişkilidir.

Mars retrosu Türkiye haritasının 12. Evinde gerçekleşecek. Dünya ve ülkeler astrolojisine göre 12. Ev cezaevleri, hastaneler, çocuk islah evleri, bakım ve sığınma evleri, gizli düşmanları, gizli örgütleri ve topluluklarını, aynı zamanda ibadethaneleri ilgilendirir.

Kaza, kargo, posta, evrak, internet dolandırıcılığı, şifrelerin çalınması, hacklenme, banka problemleri, dolandırıcılık, hırsızlık, yanlış yollanan mesajlar gündem olabilir.

Sosyal medya ilgili kişiler, gazeteciler, öğrenciler, öğretmenler ve bu alanlarla ilgili konularda olumlu, olumsuz gelişmeler olabilir.

Skandal niteliğinde bilgilerin aktarılması, sırların ortaya çıkması ve yalanlar gündeme gelebilir.

Bu dönemde Medya üzerinden başkalarına karşı yazılı ve sözlü savaş açabilirler. Mars aynı zamanda gazetecilere saldırı riskini de verebilir. Bu alanlarda uzun zamandır ele alınmayan konular, tutum ve davranışlar gündeme gelebilir.

Anlaşma ve sözleşmelerle ilgili anlaşmazlıklar ve fesih konuları söz konusu olabilir.

Kişiler olarak etkilere bakarsak;

Hedeflerimize koşarken zorluk çekebilir, fazlasıyla güç gerektiren mücadeleler içinde kalabiliriz.

Bu dönemde gücümüzü kontrol etmekte zorlanabilir, fiziksel olarak kendimizi yetersiz bulabiliriz. Öfke ve kızgınlığımızı içimizde yaşamaya meyilli olabiliriz.

Kendimize olan güvenimizden kuşku duyduğumuz için pasifize olabilir, karşımıza çıkabilecek fırsatları kaçırabilir ya da zamansız atılımlarda bulunabiliriz.

Zihinsel olarak pasif, huzursuz, kırıcı ve konuşurken başkalarını yaralayıcı konuşan bireyler haline dönüşebiliriz.

Bir anda kendimizi fiziksel ve sözel saldırıların içinde bulabiliriz.

Mars retrosunda nelere dikkat etmeliyiz?

Plansız hareket etmemeli, söylentilere itibar etmemeli ve kışkırtmalarla hareket etmemeliyiz.

Sosyal medyayı kullanırken herkesin hak ve hukukuna, fikrine saygı duymalıyız. Yazılarımızda kişilerin özlük haklarına sözel saldırılarda bulunulmaması çok önemlidir.

Araç kullanırken dikkatimizi toparlamalı, hızımıza dikkat etmeli ve dalgınlığa sebebiyet verecek olan şeylerden uzak durmalıyız.

Sinirlendiğimizde öfkemizi dışa atacak spor ve aktivitelere yönelmeliyiz.

Sevgiler…

Aşkım Güney

0 Yorum

Bir İçerik Gönder

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Pin It on Pinterest

Share This