Paylaşacak tecrübemiz, söyleyecek sözümüz var

ELLİYİZ

50 yaş ve üstü kadın, erkek, emekli, çalışan, EYT’ li ,bekar, evli her kesimden bizlerin paylaşım platformu

MARS İKİZLER BURCUNDA

tarafından | Ağu 19, 2022 | Astroloji | 0 yorum

Mars gezegeni 20 Ağustos günü İkizler burcunda seyahatine başlayacak. Mars 29 Ekim 2022 günü aynı burçta Retro hareketine başlayacak. 13 Ocak 2023 günü düz harekete başlayıp bu burçtaki seyahatini 25 Mart 2023 günü tamamlayarak Yengeç burcuna geçiş yapacak

Mars savaş tanrısıdır. Hızlı ve düşünmeden hareket eder. Mücadele, savunma, güç ve savaş konularını temsil eder.

Bedenen ve fikren özgür kalma isteğinde artışlar olacak. Kişiler istek ve arzularının gerçekleştirilmesi için harekete geçmek isteyebilirler ve bu da zincirlerin kırılması anlamına gelebilir. Bu dönemde kişiler dillerini ya da kalemlerini silah gibi kullanabilirler. Fikren ayrışmalar yaşanabilir. Düşünce ve fikirlerde huzursuzluklar artabilir.

Bu dönemde sosyal medya ve gazetecilik alanında, gazetecilerle ilgili konularda olumlu, olumsuz gelişmeler bekliyorum. Medya üzerinden bazı kişiler başkalarına karşı yazılı ve sözlü savaş açabilirler. Mars aynı zamanda gazetecilere saldırı riskini de verebilir. Bu alanlarda uzun zamandır ele alınmayan konular, tutum ve davranışlar gündeme gelebilir.

Bu konum birçok projeye aynı anda başlatır fakat proje bitmeden yarıda bıraktırabilir. Anlaşma, kontrat ve atılacak önemli imzalarda aceleci davranışlar yanlışlıklara davetiye çıkarabilir. Mars, İkizler burcunda yeni projeler için riskli olabilir.

Sevgiyle.

Aşkım Güney

#Astroloji

#Astrology

#Marsikizlerburcunda

#AşkımGüney

0 Yorum

Bir İçerik Gönder

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Pin It on Pinterest

Share This