Paylaşacak tecrübemiz, söyleyecek sözümüz var

ELLİYİZ

50 yaş ve üstü kadın, erkek, emekli, çalışan, EYT’ li ,bekar, evli her kesimden bizlerin paylaşım platformu

KOVA YENİAYI

tarafından | Oca 27, 2022 | Astroloji | 0 yorum

1 Şubat 2022 günü sabah 08.45 itibariyle uyanışın, bağımsızlığın ve özgürlüğün sembolü olan Kova burcunda Kova Yeniayını deneyimleyeceğiz. Artık seçimlerimizin ve davranışlarımızın getirdiği yükleri omuzlamaya başlıyoruz.

Bu dönem uzun bir zaman diliminde birçok şeyin durması, duraklaması ve bitmesi konularını barındırıyor. Yaşanacak kadersel planda herkes dönüşümden nasibini iyisi ya da kötüsüyle alacak ve kendi değişimini yaşayacak. Dersini alacak olan insanlık çok sonraları yaralarını sarmaya başlayacak.

İyilik için geç kalınmaz. Kötülüklerden uzak durmak gerekiyor. Her kim kötülük yapmaya devam ederse, işlediği günahların borcunu ödeyene kadar bedel ödeyecek.

Hırs, kapris, kin ve öfke, doğru düzgün düşünmeden hareket edip pek çok yanlış adımlar atılmasına sebep olur. İntikam amacıyla atılan adımlar işe yaramayacak. Temeli sağlam olmayan işlerden oluşacak zorluklar gündeme gelecek.

Büyük işletmelerin birer birer kapandıklarına şahit olacağız. Ticarette iflaslar ve mülk kayıpları olabilir.

Büyük para kayıpları ile karşılaşıla bilinir. Maddi kaygılar birçok alışkanlıkların bırakılmasına sebep olacak.

Bu dönem insanların fanatizmde gemi azıya alacaklarına delalet etmekte… Muhafazakâr, fanatik, tutucu kişilerin hal ve hareketlerinde abartılar skandal olmaya devam edecek ve bu etkiler gittikçe abartılacaktır. Düşmanlık, çekişme ve iftiralar artacak.

Salgın hastalıklardaki artış kayıplara da yansıyabilir.

Diş eti, diz, ayak yaralanmaları, kırılmaları, kemik çıkmaları, dirsek, ön kol, kıkırdak, kemiklerle ilgili hastalıklarla beraber göz, diş eti ve diz rahatsızlıkları ön plana çıkacak.

Hava koşullarının sertleşmesinden kaynaklanan gemi ve denizlerle ilgili olumsuz olaylar, büyük fırtınalar, doğa olayları ve toprak hareketliliği gündeme gelebilir.

Tıp, tarım ve uzay konularında gelişmeler yaşanacak

İletişim, haberleşme, yolculuk konularında sıkıntı verecek zorluklarla karşı karşıya kalına bilinir.

Bazı devlet adam ve kadınlarının başarılarına şahit olacağız.

Doğru duruş ve davranışların ödüllendirilmesi çerçevesinde bazılarımızın makam ve mevkilerinde terfi ve maaşlarda artışlar söz konusu olacak.

Kandırılma, aldatma potansiyeli artacağı için lütfen hemen hemen her konuda gözünüzü dört açın.

Aylardır uyarmak adına kadın ve çocuklar için dikkat diye yazdım. Hâlâ kadın ve çocukların endişe verici olaylar karşısında dikkatli ve uyanık olmaları gerektiğini söylüyorum.

Hastane, bakımevi, hapishane gibi ortamlarla ilgili problemlerle beraber mültecilerle ilgili yardımlar ve mücadele konuları gündemi meşgul edebilir.

“Artık tamam, başardık” denilse bile çıkarını ön planda tutanlar, gücünü yanlış yolda kullananlar hiçbir şey kazanamayacak, kaybedecekler. Her şey aniden, bir anda bitecek. Birçok kişinin başı ağrıyacak. Biterken herkes kendiyle beraber başkalarını da aşağıya çekecek.

Hocam Barış Özkırış’ın Satürnyen olaylar için kullandığı geç, güç, hiç prensipleri havada uçuşacak. Zorluk ve kıtlık temaları ön plana çıkmış olsa da otokontrol, sabır ve iyilikle her türlü zorluğun üstesinden geline bilinir.

Sevgiyle…

Aşkım GÜNEY

#Astroloji

#Astrology

#Kovaburcundayeniay

#Aşkilegünedair

#AşkımGüney

0 Yorum

Bir İçerik Gönder

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Pin It on Pinterest

Share This