Paylaşacak tecrübemiz, söyleyecek sözümüz var

ELLİYİZ

50 yaş ve üstü kadın, erkek, emekli, çalışan, EYT’ li ,bekar, evli her kesimden bizlerin paylaşım platformu

KOVA YENİAYI

tarafından | Şub 6, 2024 | Astroloji | 0 yorum

10 Şubat 2024 günü Ankara saatiyle 01.58’de Kova yeniayı gerçekleşecek. Anın haritasında Akrep burcu yükselirken, Kova burcundaki stelyum ile birlikte Uranüs’ün sert açıları dikkat çekiyor.

Plüton, Kova burcuna geçmesiyle beraber yaklaşık yirmi yıllık dönemde dünyanın krizleri deneyimleyerek değişip, dönüşeceğini, yenileneceğini, aydınlanacağını ve özgürleşeceğini gösterecektir. Bu dönemde insanlık bambaşka bir düşünce yapısına doğru yol almayı öğrenecektir.

Önümüzdeki günlerde algı, düşünce ve iletişim konularında tutarsızlıklar kişileri yanlış kararlar almaya itebilir. Bugünlerde duyduğumuz hiçbir bilginin doğruluğunu tam olarak öğrenmeden harekete geçmek, eleştirmek ve yargılamak doğru olmayacaktır.

Kendi bildiğinde diretme, hırs, rekabet, gösteriş merakı, ahlaki çöküş, fanatik tutumlar kişilerin gerçekliği görememesine ve hayatında daha sonrasında pişman olacağı hamleler yapmasına sebep olur. Maddi ve manevi kayıpların arka arkaya gelmesine, işlerin kontrolden çıkmasına ve kişinin küçük düşmesine yol açabilir. 

Tüm dünyada otorite tarafından alınan sert ve baskıcı kararlar halk tarafından beklenilmeyen, negatif olaylara yol açabilecek sert tepkilere neden olabilir. Dolayısıyla liderlerin alınan kararlarda ani geri dönüşler yapması beklenebilir. 

Dünyadaki din ve devlet alanında otorite konumundaki liderler ve/veya tanınmış önemli şahsiyetlerle ilgili şaşırtıcı büyük değişimler gündeme gelebilir.

Sis, soğuk, don, fırtınalar, gemi kazaları, salgın ve terör saldırıları tehlikesi meydana gelebilir.

Kova Yeniayı Türkiye’nin sekizinci evinde gerçekleşiyor. Yabancı ülkelerle olan finans ilişkileri, dış borçlar, halk güvenliği, krizler, tıp araştırmaları, veraset vergileri, sigorta şirketleri, sigortalar, emeklilik fonları, bankalar, borç ve kredi konuları ön plana çıkabilir. Ayrıca sekizinci ev, ölümden sonra küllerinden yeniden doğuşun simgesidir.

Seçim öncesinde iktidar olmak için yapılan provokatif davranışlar ve entrikalar çoğalacak. Ayrıca bazı sırların ifşa olacağı ve bu sırlarda kasti yapılan/yaptırılan işlerin birbirinden karmaşık olaylara yol açmış olacağı görülecektir.

Hukuk, adalet, devlet işleri ve yükseköğretimle ilgili sorunların büyüme ihtimali görülebilir. Eğitimle ilgili birçok alanda, daha sonrasında sorun teşkil edebilecek konular gündemi meşgul edebilir.

Borsa ve yatırım konularında riskleri aşırı arttırabilecek spekülasyonlara rastlanabilir.  Para kazanımlarında ani iniş ve çıkışlar, gelir gider dengesinin negatif anlamda bozulmasına yol açabilir.

Salgın hastalıklarda yayılma artarak devam edecek. Özellikle velilerin eğitim gören çocukların sağlığına daha fazla özen göstermesi ve tedbir almayı öğretmesi gerekmektedir.

Bu dönemde intihar olaylarında artış görülebilir.

Aşk ilişkilerinde ya da ikili ilişkilerde sevgide yetersizlik, kıskançlık, soğuk tavırlar, reddedilme korkusu, değersizlik hissi ya da maddi problemler fırtınalı bir sürece kapı açabilir. Bu koşullarda kişiler, duygularını bir tarafa bırakıp gerçekçi bir tutum sergileyerek, kendilerini bireyselleşmeyle bağlılık arasında bir tercih yapmak zorunda hissedebilir. Özgürleşmenin ağır bastığı ilişkiler sonlanabilir.

Kişilerin yanında çalışanlardan zarar görme riski olabilir.

Bugünlerde art niyet barındırmasa da, duygularını kontrol altına alamayan kişiler en fazla zararı kendilerine verecekler. 

          Sevgiler

Aşkım Güney

#Astroloji

#Astrology

#AstrolojiGünlüğü

#AstrolojiGündemi

#KovaYeniayı

#AşkımGüney

0 Yorum

Bir İçerik Gönder

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Pin It on Pinterest

Share This