Paylaşacak tecrübemiz, söyleyecek sözümüz var

ELLİYİZ

50 yaş ve üstü kadın, erkek, emekli, çalışan, EYT’ li ,bekar, evli her kesimden bizlerin paylaşım platformu

KOVA DOLUNAYI

tarafından | Tem 22, 2021 | Astroloji | 0 yorum

24 Temmuz günü saat 05.37 itibariyle bir Kova dolunayı deneyimleyeceğiz. Artık sadece kendimiz için yaşamak ve kendimiz için bir şeyler yapmak yerine dünyada var olan her şey için yaşamayı ve paylaşmayı amaç edineceğiz. Benci düşünce tavrından uyanıp “Bir” için ve “Birlik” için hareket etmeliyiz. Dünya artık eski dünya değil ve eskisi gibi olmayacak.

Aşk ve sevgi arayışlarımızın artacağı ve ilişki odaklı olacağımız günlerdeyiz.  Arayışlarımız içsel sıkıntı ve kuruntulara sebep olabilir. Pireyi deve yapabilme potansiyelimiz artabilir.

Her ne kadar kendimizi daha rahat ifade edebileceğimiz günlerde olsak bile, zihnimizin hızıyla beraber düşünmeden, konuşmak gaf yapma ihtimalini arttırabilir. Safça söylediğimiz kelimeler ilişkilerimizin gidişatını değiştirebilir, tahmin edilemeyen problemler patlak verebilir.

Ani gelişen bir takım gel-geç aşklar pişmanlıklara sebebiyet verebilir.

Ortaklık, ortak mallar, gelirler, miras, vergi, sigorta, bankacılık konularında ve eşlerimizden gelen maddi gelirlerimizde ani değişim ve problemler oluşabilir. Bu değişimler gelir gider dengesini değiştirebilir. Kişisel olarak yüklerimiz ve sorumlukluklarımız artabilir.

Borsa, spekülasyon, kumar vb konularında aşırı dalgalanmalar gündeme gelebilir.

Yeni yasalarla ilgili şirketler sorun yaşayabilir.

Aile içinde maddi olarak kemer sıkma planlarına ihtiyaç duyulabilir. Kişisel olarak aile içindeki sorumluluklarımız artabilir.  

Maddi konularda abartıdan kaçınıp, harcamalarda savurganlığa dur demeliyiz.

Sağlık konusunda aşırı iyimser olmanın neticesinde tedbirlere uyum azaldı. Salgın hastalığın bittiği düşüncesi maalesef hastalığın ve kayıpların artmasına sebep olabilir. Bu lakayıt tutumlar kısıtlamaları yeniden gündeme gelmesine ve eğitimin online olarak devam etmesine yol açabilir.

Hayvan hastalıkları, hayvanlardan gelen hastalıklar ve sürüngenlerden gelebilecek tehlikelerle beraber ciddi yaralanmalar söz konusu olabilir.

Diz rahatsızlığı, kırık, çıkık, kist, tümör, bağırsak, kalp, kalbin sağ tarafında oluşabilecek rahatsızlıklara açık olduğumuz bir dönemdeyiz.

Yeme ve içmede aşırıya kaçmamalıyız. Devamında kilo problemleri olabilir.

Meclis, bakanlık ve üst düzey görevlerde, belediye ve mahalli idareler, sağ partiler veya spor kulüplerinde umulmayan değişimler, kopuş ve yer değiştirmeler dengeleri değiştirebilir.

Dış ülkeler ve sınır komşularımızla ilişkilerimizde güç gösterisi ve bir takım yenilenmeler gerçekleşebilir.  

Bu dönem toprakta hareketlilik devam edecek.

Yaz aylarında aşırı sıcaklık ve kuraklık söz konusu olabilir. Tabiattaki bu değişim doğadaki tüm canlıların dengesini için tehdit içerebilir.

Yollarda soygunlar, yol kesme haberleri, adam kaçırma, kaçırılma, kötü muamele, suikast konuları gündeme gelebilir.

Dünyada halklar üzerinde baskı, baskılandırmalar artabilir.

Uluslararası seyahatler, dış ticaret, yüksek eğitim, akademik ve dini konular, din adamları, kargo, deniz yolculuğu/taşımacılığı konularında çözülme ve problemler yaşanabilir.

Dinsel konu ve temalarla ilgili olaylar ateşlenebilir. Fanatik tarafların çatışması gündeme gelebilir.

Jüpiter’in retro hareketiyle Kova burcuna geçmesiyle beraber özgürlük arayışları, talepleri başkaldırıya da yol açabilir.

Diktatörlük eğilimiyle özgürlüklerin sınırlandırılması, karşı görüşteki kişilerin gerilimli fiziksel tavırlar göstermesine sebep olabilir. Güç dayatmak, güce direnmeye sebep olabilir. Yıkıma yol açabilir.

Önemli kişiler ya da devlet adamlarıyla ilgili kayıp, kötü haber ya da kişisel patlamaları gündeme oturabilir.

Zehir, asit ve patlayıcı maddelere karşı hassas bir dönemdeyiz.

Sevgiyle…

Aşkım GÜNEY

#Astroloji

#Astrology

#AşkımGüney

#Kovadolunayı

www.elliyiz.com

0 Yorum

Bir İçerik Gönder

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Pin It on Pinterest

Share This