Paylaşacak tecrübemiz, söyleyecek sözümüz var

ELLİYİZ

50 yaş ve üstü kadın, erkek, emekli, çalışan, EYT’ li ,bekar, evli her kesimden bizlerin paylaşım platformu

KOVA DOLUNAYI

tarafından | Tem 27, 2023 | Astroloji | 0 yorum

1 Ağustos 2023 tarihinde Ankara saatiyle 21.31 itibariyle Kova dolunayı gerçekleşecek. Dünyanın küresel sorunları ve dünya ekonomisinin dengesizliğinin getirdiği ağır ve zorlu çalışma koşulları zihinsel olarak insanlığı hem rahatsız ediyor hem de olumsuz etkiliyor. Ruhsal ve fiziksel rahatsızlıklardaki artış kişilerde insanlardan kaçma, uzaklaşma ve tek kalma isteğini artırabiliyor.

          Kaderini değiştirmek isteyen insanoğlunu hiçbir engellemenin yıldıramayacağı, zorlu bireysel mücadelelerin kolektife yayılarak devam edeceği ve mucizevi başarıların bu şekilde kazanılabileceği bir dönem eşiğindeyiz. Değişim ve dönüşümden kaynaklı alınan zorunlu radikal kararlar kişileri hayata karşı küskünleştirse de bu günler bizleri daha kuvvetli, dirayetli bireyler haline getirecektir.

Bugünlerde dolandırılma, kandırılma, sahtekârlık, hırsızlık ve yolsuzluklara dikkat edilmeli. Arkadaş ve dostların boş vaatlerinden oluşan isteklerine karşı temkinli olunmalı, telafisi mümkün olmayan işlere girişilmemelidir. Ticari kayıplar, aldatıcı ortaklıklar, kredi, yatırım, borç vb. Gibi olaylar risk unsuru taşıyor. Maddi kazanımlarınızı riske atmayın.

Ev, konut ve barınmayla ilgili konuların olumsuz tetiklenmesi ve birçok insanın evinden çıkması ve ayrılması zorlu şartlarla sınanmasına yol açabilir.

Özellikle hamilelerin herhangi bir sorunla karşılaşmamak için bu günlerde dikkatli olması gerekir.

Sözlü ve yazılı ifadelerimize dikkat etmezsek hiç düşünmediğimiz problemler başımızı ağrıtabilir. 

Tüm dünyada lider ve ikincil derecede otorite konumunda olan kişilerle ilgili olumsuz gelişmeler söz konusu olabilir.

Yine dünyada 2024 Ocak ayından itibaren halkların özgürlük istekleri tavan yapacak. Fanatik gruplar karşı karşıya gelecek. Din ve inançlar ile ilgili nefret söylemleri ve eylemleri gündem olacak.

Göçmenlerin başka ülkelere kaçış programlarında üzücü gelişmeler yaşanabilir.

Ülkemizde yargı ve finans konularıyla beraber hastane, hapishane, bakım ve huzurevleri gibi kurumlarda olumsuz gelişmeler yaşanabilir.

Sağlık çalışanları ve sağlıkla ilgili konular fazlasıyla gündeme gelebilir.

Önümüzdeki günlerde borsa, spekülasyon veya dijital para konularında kayıplar görülebilir.

Mundane anlamda doğal afetler, gelgitler, yangınlar, patlamalar, terörist saldırılar, depremler, deniz kazaları, alışılmadık hava ve iklim konuları, sis ve heyelanlar kendini gösterebilir.

Kronik hastalıklar, kanser, şeker, karaciğer, kalça kırığı, üst bacak ve teşhis edilemeyen rahatsızlıklar tetiklenebilir. Konuşma, dil, kulak ya da duyma ile ilgili hastalıklar gündem olabilir.

Evcil dostlarımızın sağlığına dikkat etmeliyiz.

Anın haritası önümüzdeki günlerde anne-çocuk arasında olumsuz ve zorlu problemleri tetikleyecektir. Annelerin sevgisine ve affediciliğine güvenip, sınırları zorlamamak ve onları isyan noktasına getirmemeye özen gösterilmelidir. Ayrıca ikili ilişkilerde de bu olasılıklar geçerli olacaktır. İlişkilerde sınırların net çizilmemesi, ısrarcılık, hayalcilik ve dengesiz istekler istikrarsızlık yaratabilir. Venüs’ün de retro olmasının etkisiyle ufak bir kıvılcım geri dönüşü olmayan ani sürtüşmelere, ayrılıklara ve hatta boşanmalara kadar gidebilir.

Kişinin doğum anı yaşayacağı hayatın yol haritasıdır. Hiçbir harita mükemmel değildir. Onu mükemmel yapan kişinin tercihleridir. Haritalar insana iyi-kötü farklı farklı seçenekler sunar. Kişiler bu seçenekler içinden yaptığı tercihlerle hayatlarının rotasını çizerler.  Değişim ve dönüşüm tabiatın kendisidir. Değişime ve kabullenişe açık olunmalı, hırs, ego, kin, nefret, kıskançlık gibi negatif duygulardan uzak durmalıyız. O zaman sistem işlerimizi ve sınavlarımızı kolaylaştırır.

Ruhun seçimi hayatın kalitesidir.

Sevgiyle.

Aşkım Güney

#Astroloji

#Astrology

#Astrolojigünlüğü

#Astrolojigündemi

#Kovadolunayı

#AşkımGüney

0 Yorum

Bir İçerik Gönder

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Pin It on Pinterest

Share This