Paylaşacak tecrübemiz, söyleyecek sözümüz var

ELLİYİZ

50 yaş ve üstü kadın, erkek, emekli, çalışan, EYT’ li ,bekar, evli her kesimden bizlerin paylaşım platformu

KOVA DOLUNAYI

tarafından | Ağu 9, 2022 | Astroloji | 0 yorum

Kova dolunayı 12 Ağustos 2022 günü Aslan burcunda meydana gelecek. Bu dolunay 30 Nisan Güneş ve 16 Mayıs Ay tutulmalarıyla birlikte önümüzdeki 25 Ekim Güneş ve 8 Kasım Ay tutulmasını tetikleyen bir etkiye sahip. Herkesin yükselen burcuna göre Boğa, Akrep, Aslan ve Kova burçlarının olduğu ev konularıyla ilgili gelişmeler ön plana çıkacak. Doğal olarak gökyüzünde sert ve kaçınılmaz etkiler mevcut.

Muhyiddin İbnü’l Arabi der ki: “Uyanana kadar insan gezegenlerin tesirindedir. Uyanmış insanlar gezegenlere tesir eder”. Astroloji farkındalıktır. Karşımıza gelebilme ihtimali olan zorluk, engellenme ve problemleri erken fark eder ya da oluşabilecek sorunları önceden tahmin edip önlem alırsak daha rahat ve kolay yol alabiliriz.

Evet, bu sert etkiler kimilerimizi zorlayacak. Ama bazılarımıza da hiç ummadıkları kadar uzun süreli sevindirici şansları sunacak. Ektiklerimizden payımıza düşeni alacağız.

Benmerkezci tutumlardan, bencil davranışlardan, acelecilik ve zorbalıktan uzak durmak gerekiyor. Sabırsız ve her an başkalarının üzerine atlayacakmış gibi saldırgan ve kavgacı tutumlara dikkat edilmeli, çünkü bu dönem herkes bu potansiyel davranışları sergileyebilir. İstenmeyen, tehlike yaratabilecek ortamlarda kalabiliriz. İki yumurta devamlı birbirine vurulursa önünde sonunda biri muhakkak kırılır. Ne kırın, ne de kırılın…

İçimizdeki iyi ve kötünün savaşına şahit olabiliriz. Sakin kalıp, kötü düşüncelere kulağımızı tıkamalıyız. İnat uğruna alınan yanlış kararlar düzeltilmesi güç sorunları önünüze getirebilir.

Dünyadaki liderlere karşı düzenlenebilecek saldırılar söz konusu olabilir.

Otorite konumundaki kişilerle ilgili sorunlar yaşanabilir. Bu bir ülke lideri, iş yerinde patron, evde sözü geçen anne ya da baba olabilir. Sert otoriter tutumlar, başkaldırı ve saldırıları tetikler. Tarafların korkusuz, cesur tutumları her iki tarafa da zarar verebilir. Savaşı başlatan kaybeder…

Tüm dünyada olağanüstü tabiat olayları, yangın, patlama, deprem, yanardağ patlamaları, büyük fırtınalar, hava, deniz kazaları ve belki de meteor ya da uzay ile ilgili gelişmeler gündem olabilir. Ayrıca yangın ve çatışma ihtimalleri var.

Bu önemli tutulmalar Algol sabit yıldızını tetiklediği için vücudumuzda nedenini anlayamadığımız ağrılar ortaya çıkabilir. Akciğer hastalıkları, tehlikeli olabilecek göz rahatsızlıkları, kemik kırılmaları ve rahatsızlıkları, tırnak, saç dökülme problemleri oluşabilir. Oluşabilecek kronik hastalıklara karşı uyarmak zorundayım.

İnsanoğlu doğumundan itibaren var olmak için mücadele eder. Değişimler hayatımızdaki yeni doğuşların müjdecisidir. Olması gereken olacaktır.

Sinsi düşmanların ihanetleri kayıp yaşatabilir.

Geçmişe takılı kalmayın, yüzünüzü geleceğe dönün.

Bu dönemde gereğinden fazla fedakâr olmak dolandırılmaya davet çıkarabilir.  

Değişmekten veya değişimden duyulan korku sadece yaşanacak olanı biraz geciktirebilir. Fakat değişimin saati vakti geldiyse hayat zorlayarak ve acı çektirerek olması gerekeni önünüze getirecektir.

         Doğada her şeyin temeli dengedir. Direnç dengeyi bozar. Endişeler sadece zaman kaybettirir…

Sevgiyle…

Aşkım Güney

#Astroloji

#Astrology

#Kovadolunayı

#AşkımGüney

0 Yorum

Bir İçerik Gönder

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Pin It on Pinterest

Share This