Paylaşacak tecrübemiz, söyleyecek sözümüz var

ELLİYİZ

50 yaş ve üstü kadın, erkek, emekli, çalışan, EYT’ li ,bekar, evli her kesimden bizlerin paylaşım platformu

KOÇ YENİAYI

tarafından | Mar 29, 2022 | Astroloji | 0 yorum

Nisan ayının ilk günü saat 09:24 Ankara saatiyle bir yeniay deneyimleyeceğiz. Koç burcunun başlamasıyla beraber canlanan doğanın insan üzerindeki olağanüstü enerjisi fark edilir. Yeni başlangıçlar, yeni sayfalar açmak için çok uygun, aktif ve yoğun bir dönem içerisinde olacağız.

Bugünlerde etrafımızda Koç burcuyla ilgili olumlu-olumsuz tüm özellikleri gözlemleyebiliriz. Koç burcu insanı yalnız hareket eder. Cesurdur ve daima ilk hareketi o başlatır. Onun için geçmişin bir önemi yoktur. Önemli olan şu andır. Hevesi geçtiğinde her şeyi bırakabilir. Sabırsızdır, asabi olabilir ve saldırgan tavırlar sergileyebilir. Koç yeniayının coşkusuyla birlikte herkeste dürtü bozuklukları baş gösterebilir. Dürtülerin kontrol edilememesi, kötü kullanımı söz konusu olabilir.

Yine bu dönemde insanlar kimlik krizleri yaşayabilir. Kişi kim olduğunu, amacını, dünyadaki varlığını, değerlerini, neye inandığını, kısaca ne yapması gerektiğini, nasıl karar vermesi gerektiği düşünüp kararsızlıklar yaşayabilir. Bildiği tek şey özgürleşme isteğidir. İsyankâr ve tutarsız olduğu için öngörülemeyen, radikal davranışlar sergileyebilir. Toplumu ilgilendiren olaylar nedeniyle otorite konumundaki kişilerle de çatışabilir.

Hayatı ciddiye alan kişilerde bir içe dönüş, depresyon, içsel karamsarlıklarda artış görülebilir. Bu durum saldırganlık ve şiddete eğilimi arttırır. Suç oranlarında artış görülebilir. Düşünmeden öfke ile alınan davranışlar kazalara, yasal anlaşmazlıklara ve akabinde ekonomik açıdan büyük para kaybına yol açabilir.   

Haklı olduğunuz durum, dava ve konularda başarı ve şans ibresi size dönecek.  Haksız elde edilen her şeyin bedeli utanç verici bir şekilde, büyük bir düşüşle ödenecek.

Önümüzdeki dönemde hayatımızda ani gelişen bazı olaylar bizlerde büyük farkındalıklara ve uyanışlara yol açacak. Komplo teorileri olarak düşünülen ve ciddiye alınmayan birtakım söylemlerin gerçekleşme ihtimalleri kuvvetlenecek.

Boyun, baş, çene, burun, boğaz, bazen de omuz bölgelerinde ciddi rahatsızlar hissedebiliriz. Ayrıca dizlerde oluşabilecek tehlike, bacak ve kol kırılmaları, diş ve deri rahatsızlıkları, ani depresyonlar yaşanabilir.  Bol bol vitamin takviyesi almak iyi gelecektir.

Devlet başkan ve liderleriyle ilgili olağanüstü sayılacak, şaşırtıcı gelişmeler gündem olabilir. Dünyada lider konumuna gelmiş bir kişinin tehditleri, kendini tehdit edecek düşmanların ortaya çıkmasına sebebiyet verecektir. Savaşın gidişatı daha da ciddileşecek.

Yine tüm dünyada farklı din ve inanışlardaki kişiler karşı karşıya gelebilir. Bazen de aynı ülkede yaşayan farklı görüşte olan kişilerin birbirleriyle çatışma ve savaşı tetiklenebilir.

Ülkemizde askeri konularda, rütbeli askerlerle ilgili zorluklar söz konusu olabilir.

Muhafazakâr ve fanatik kişilerin devlette önemli görevlere atanacağı ya da bu kişilerin hareketlerindeki abartılar artış gösterip, skandallara yol açabilir. Ayrıca bu etkiler gitgide artış gösterebilir.

Siyaset alanında lider konumundaki kişilerin yardımcıları arasında büyük değişimler yaşanabilir.

Bu dönemde toprakta sarsıntı, denizde ve karada fırtına ve sağanak yağışlar maddi ve manevi zarara yol açabilir.

Aile içinde ve çocuklarla ilgili problemler gündeme gelecektir. Bu problemler karşısında sinirle alınabilecek kararlar, sonrasında sıkıntı ve pişmanlık yaratabilir. 

Evlilik arzusunda ve hazırlığında olan çiftlerin aileleri maddi manevi problemlerle karşı karşıya gelebilirler.

Düşünmeden ani kararlarla kurulan yanlış, düzensiz ve kararsız ilişkiler söz konusu olabilir.

Bu dönemde çıkar savaşları, kabalıklar, baskılar ve tacizlere şahit olabiliriz. Kontrol edilemeyen güç ve öfke büyük hasarlar verebilir. Mümkün olduğu kadar her konuda abartıdan uzak durmak gerekir. Bu dönemde her ne olursa olsun ilk hamleyi siz yapmayın.

Astrolojinin getirdiği farkındalığın güzelliklere yol açması dileklerimle, sevgiler…

Aşkım Güney

#Astroloji

#Astrology

#Koçburcundayeniay

#AşkımGüney

0 Yorum

Bir İçerik Gönder

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Pin It on Pinterest

Share This