Paylaşacak tecrübemiz, söyleyecek sözümüz var

ELLİYİZ

50 yaş ve üstü kadın, erkek, emekli, çalışan, EYT’ li ,bekar, evli her kesimden bizlerin paylaşım platformu

KOÇ YENİAYI

tarafından | Mar 17, 2023 | Astroloji | 0 yorum

21 Mart 2023 günü saat 20.22 itibariyle Koç yeniayını deneyimleyeceğiz.

Bu dönemde hemen hemen her konuda nerede ben, nerede biz diyeceğimize dikkat etmeliyiz. Zamanı olgunlaşmamış, yeni atılımlar yapmamaya ve maymun iştahlı olmamaya dikkat etmeliyiz. Düşüncelerde tutarsızlıklar görülebilir. Enine boyuna düşünmeden, ölçüp biçmeden karar verilmemesi gereken bir zamandayız. Dengede kalmaya çok özen göstermeliyiz.

          Gizli düşmanlıklarla beraber duygusal tutarsızlıklar bizleri her konuda aldanma ve aldatılmaya açık kılıyor.

Marsın sınır aşımında olmasından dolayı agresif tutumlar had safhada olacak. Önümüzdeki günler insanların daha baskıcı ve zorba yönlerine şahit olabileceğimizi gösteriyor. Benmerkezci kişilerin hedef ve çıkarları uğruna karşısındaki herkesi harcayabileceğini hayretle izleyeceğiz. Bu kişilerin davranışları hem kendilerine, hem de karşısındaki kişilere zarar verme potansiyeline sahip.

Önümüzdeki günlerde iletişim, ticaret, medya, radyo televizyon yayıncılığı ile ilgili umulmayan problem ve etkiler söz konusu olabilir. Ticari işlem ve projeler için atılacak imzalara dikkat edelim.

Tüm dünyada halk ile otorite konumundaki kişiler karşı karşıya gelebilir. Dünyada otoriter gücün dini ve sosyal konulara baskı yapma ihtimali kuvvetle muhtemeldir. Dindar kesimin fanatik tutumlarında artış olacak. Daha fazla cennet vaatleri duyulmaya başlanacak.

Dünya ülkeleri arasında ya da ülkelerin kendi halkları arasında barış karşıtı tutumlar, ırksal ayaklanmalar, iç karışıklık, askeri hareketlilik, sınır anlaşmazlıkları riski de görülebilir. Ayrıca dünya kentlerinde büyük ses getirecek terör eylemleri, kazalar, suikast saldırıları, intihar eylemleri, yangın, patlama, ateşli silahlardan gelen tehlikeli etkiler de görülebilir.  

Kimyasal saldırı ya da patlama ile ilaç veya gaz zehirlenmesine dikkat edilmeli. Denizler ve okyanuslardan gelen tehlike, yağmur, sel, sudan gelecek tehlikeler, kaza, boğulma, kayıp, yangın ve deprem riskleri gündeme gelebilir. Kara ve deniz yolları tünelleri ile ilgili sorunlar söz konusu olabilir.

Dünya ekonomisinde umulmayan olumsuz hareketlilikler gündem olabilir. Bunun yansımaları dalga dalga yayılacak, mali kayıplara yol açacaktır.         

Ülkemizde gizli bilgilerin açığa çıkmasıyla beraber şiddetli tartışma ve kavgalar, skandal olabilecek tehlikeli eylemler, saldırılar ve suikast konuları ön plana çıkabilir.

Hukuki konularda zorluk, aksilik ve sorunlar ticari kayıplara yol açabilir.

Bu dönemde sağlık açısından akciğer ve göğüs bölgesi, verem, beyin bölgesi, pankreas, kalp çarpıntısı, kalp problemleri, baş bölgesi rahatsızlıkları, tansiyon, virüs ve mutasyonlarda artışlar görülebilir.

Gaz, ilaç, soba ya da kimyasal zehirlenmeler, zehirli hayvan veya böceklerden gelebilecek tehlikeler olabilir.

Yeniay haritasında Boğa burcundaki Venüs, Juno ve Kuzey Ay Düğümü bekârlara veya aşkı arayanlara kadersel eşle tanışma, güzel bir ilişki şansı verebilir. Güzel değerlendirebilirseniz şansı yakalayabilirsiniz.

Aile içinde yaşanan kadersel değişim ve dönüşümler problemlere, yanlış anlaşmalara, anlaşılmalara, huzursuzluklara, ruhsal tutarsızlıklara, sabırsızlıklara, agresif tutumlara yol açabilir. Aceleci olmayın, düşünmeden harekete geçmeyin. Gerçekleştirmek istediğiniz konularda gerçekçi olun. Hayallere kapılmayın, gerçekten yana olun. İmkânsızı talep ederek vakit kaybetmeyin.

İçinizde frenleyemeyeceğiniz bir dürtü ile yapabileceğiniz abartılı, ani ve sabırsız davranışlarınız hayal kırıklıklarına yol açabilir.

Satürn’ün Balık burcuna geçişiyle beraber artan sorumluluklarımız ağır gelebilir. Disipline olmakta zorlanabiliriz.

Düşünce ve eylemlerinizde dağılmamaya özen gösterin.

Evcil dostlarımızla ilgili sağlık problemleri görülebilir.

İlişkiler konusunda kendinizi yenileyin ya da zaman sizi yenileyecek.

Hiçbir şey yarım kalmayacak. Ekilenler meyvesini verecek. Gökyüzü sabredin ve seyredin diyor.

Sevgiler…

Aşkım Güney

#Astroloji

#Astrolojigünlüğü

#Astrology

#Koçburcundayeniay

#AşkımGüney

0 Yorum

Bir İçerik Gönder

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Pin It on Pinterest

Share This