Paylaşacak tecrübemiz, söyleyecek sözümüz var

ELLİYİZ

50 yaş ve üstü kadın, erkek, emekli, çalışan, EYT’ li ,bekar, evli her kesimden bizlerin paylaşım platformu

Koç Yeni Ayı

tarafından | Nis 11, 2021 | Astroloji | 0 yorum

12 Nisan 2021 günü Koç burcunda oluşacak yeniaya Koç stelyumu ile birlikte Baten Kaitos isimli sabit yıldız damgasını vuracak.

Tarih kitaplarının uzun uzadıya yazacağı, yıllarca konuşulacak bir değişime şahitlik ediyoruz. Elbette hayal kırıklıklarımız, üzüntülerimiz var. Ama hâlâ hayal dünyasında yaşayıp, gerçekle yüzleşmeyi asla beceremeyen bir kitle de söz konusu…

Bu dönemde “Ben” kelimesi ön plana çıkacak. Herkesin önceliğinin kendisi olacağını söyleyebilirim. Arzu ettiğimiz her konuda aşırı hırsın verdiği dürtüyle düşünmeden, çocukça hareket edebiliriz. Dürtü ve kontrol bozuklukları, kavga, saldırganlık, ani müdahale, rekabet, şiddet ve maalesef savaş konuları gündeme gelebilir. Önümüzdeki günler hareketli, cesur, gözü kara, eyleme açık, mücadele dolu olacak. Ateş elementinin fazla olması cahil cesaretini tetikleyebilir. Hemen hemen her konuda harekete geçmeden önce kendimize zaman tanımalı, nefes almalı ve gündemimizi enine boyuna düşünmeyi unutmamalıyız. Girişimlerimizde başarılı olmak istiyorsak gereksiz inatlaşmalardan, patavatsızlıklardan ve davranışlardan uzak durmayı amaç edinmeliyiz. Doğru zamanda doğru adımlar atmalıyız. Aksi takdirde yapmak isterken yıkıma neden olabilir, elimizde mevcut olanları da kaybedebiliriz.  

Duygusal ilişkilerde güç savaşları, kıskançlıklar, ihanet, şüphe gibi olumsuz duygular ve olaylar söz konusu olursa öncelikle olayın doğruluğundan iyice emin olmak zorundayız. Doğruluğundan emin olmadığımız konular için harekete geçmek ya da konuşmak ilişkilerde iyileşmeyecek yaralara sebebiyet verebilir.

Maddi ve manevi yüklerimiz artabilir. Kendimizi yorgun, bezgin, bitkin hissedebiliriz. Duygularımıza kapılıp dürtüsel hareket etmemeliyiz.

Karşımızda bir çok kişinin sinirli, gergin ve kaba olduğunu gözlemleyebiliriz.

İkili ilişkiler 15 Nisandan itibaren Venüs’ün Boğa burcuna geçmesiyle daha kalıcı, daha uzun ömürlü ve rahat olacaktır.

Kariyerlerimizde güzel haberler ve yükselişler söz konusu olabilir.

Bulaşıcı hastalığın giderek arttığını ve artacağını uzun zamandır yazıyorum. Özellikle bugünlerde sağlığınıza eskisinden de fazla dikkat etmenizi tavsiye ederim.

Önümüzdeki günlerde pandemi nedeniyle sosyal hayat ve görüşmeler kısıtlanabilir.  

Vertigo, baş bölgesinde beliren rahatsızlar, baş ağrıları, migren, kulak ağrıları, sivilce, agresyon, cilt ve kalp problemleri görülebilir. Kronik hastalıklarda artışlar olabilir.

Maddi kazanımlar bağlamında kendimizi güvende hissetmeyebiliriz.  Parasal konularda iniş-çıkışlar ve tutarsızlıklar söz konusu olabilir. Tutarsız harcamalara, alışveriş krizlerine, israfa dikkat etmeliyiz. Harcamalarımızı akıllıca değerlendirmeliyiz. Aksi takdirde kazandıklarımızı çabucak tüketebiliriz.

Borsa ve spekülasyon konularında da riskler söz konusu olabilir.

Aile içi huzuru ön plana alıp çıkabilecek tartışmalara izin vermemeliyiz. Evde, iş yerinde ya da devlet büyükleriyle tartışmalar söz konusu olabilir.

Aşırı hızla davranmak kaza, bela ve sakarlıklara yol açabilir.

Eğitim hayatı, öğretmenler ve akademisyenlerle ilgili sorunlar gündeme gelecektir.

Kız çocukları, kadınlar bu dönemde zarar görebilir ve zorlu zamanlar yaşayabilir.

Elektronik aletlerle ilgili sorunlar, elektrik çarpmaları, yıldırım düşmeleri sorun yaratabilir.

Evlerimiz içeriden ve dışarıdan gelebilecek tehlikelere açık olabilir.

Hastane, hapishane, bakımevleri gibi yerlerde problemler yaşanabilir.

Fırtına ve şiddetli rüzgarlar söz konusu olabilir.

Baten Kaitos sabit yıldızı etkisiyle dünyada gemi kazaları, düşüşler, darbeler, zorunlu taşınma-göç, değişim, talihsizlikler ve dönemsel kapanmalar söz konusu olabilir. Bu yıldız kişinin hayatını sil baştan başlamak için zorunlu bir değişime uğrayacağını gösterir.

Arınmak ve huzur için dua, şükür, meditasyon, şifa çalışmaları için uygun bir zamandır. Ayrıca mümkün olduğunca alan el değil, veren el olmaya gayret etmeliyiz.

İşler yolunda giderken  var olan şansları görmek, mutluluğun kapılarını açabilir. Var olana şükretmek gerekir. Varlığının farkında olmadığımız şanslarımızın farkına varmalıyız. Evrenin sınavları her zaman görmeyi reddettiğimiz konulardan gelir. Sorunları abartarak, kendimize acıyarak bir yere varamayız.

Her şey hayallerinizden de mükemmel olsun. Sevgiyle kalın, hoş kalın.

Aşkım Güney

#Astroloji

#Astrology

#AşkımGüney

#Koçburcundayeniay

0 Yorum

Bir İçerik Gönder

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Pin It on Pinterest

Share This