Paylaşacak tecrübemiz, söyleyecek sözümüz var

ELLİYİZ

50 yaş ve üstü kadın, erkek, emekli, çalışan, EYT’ li ,bekar, evli her kesimden bizlerin paylaşım platformu

Koç Dolunayı

tarafından | Eki 17, 2021 | Astroloji | 0 yorum

Kontrolü elimizde olmayan bir girdabın içinde yaşıyor vaziyetteyiz. Devamlı bir kaygı, bir endişe, bir huzursuzluk ve dizginleyemediğimiz nedensiz bir öfke…

20 Ekim Çarşamba saat 17.58 itibariyle etkisini çoktan almaya başladığımız bir dolunayı deneyimleyeceğiz. Önümüzdeki günler tüm insanlığı etkileyecek

Güneş otorite ya da otorite figürlerini, Plüton ise krizi temsil eder. Güneş Plüton karesi bu ikisi arasında oluşacak olumsuz etki, baskı ve çatışmaların habercisidir.

Küçük hataların bedeli ağır olur. Hırslar yıkıcıdır. Hedeflerimiz konusunda ne kadar dürüst hareket edip etmediğimizi oturup sorgulamamız gerekiyor. Etik ve insani kurallara uyulduysa, çıkar gözetmeksizin oyun kurallarına göre oynandıysa ne âlâ. Aksi takdirde bedeli ağır olacaktır. Attığımız her adımın iyi ya da kötü olabilecek sorumluluğunu üzerimize almamız gerekiyor. Netice olarak ekilenler ya elimizde gül olacak ya da diken…

Tek bir reçete var, o da dinlemeyi öğrenmek. Gereksiz laflar, gereksiz gevezelikler havada uçuşuyor. Fakat kimsenin birbirini dinlemeye ne sabrı ne de tahammülü kaldı. İnsanoğlu aynaya baktığında her defasında kendisinde bir kusur bulur fakat aklı ve zekasından kusuru olduğunu söyleyen bir kişi bile bulunmaz. Hep akıl verilir, hiç susulmaz. Diğer renkler dile gelmez oldu ya hep siyah ve beyaz var.

Evet, bu günler eski dönemin yıkılıp, yeninin inşa edileceği günler…

Dil ve sözler hızlı yükselişlerin ya da ani düşüşlerin nedeni olacaktır. Birçok yalan gün yüzüne çıkacak. Son zamanlarda popüler olan kişilerin düşüşleri birbirini takip edecek.

Birilerinin gazı ile kimin fişeklediği bilinmeyen kavgalardan uzak durmalıyız. Çünkü çıkar söz konusu olunca ikiyüzlülük, hainlik, kalleşlik, kaba kuvvet ve saldırganlık artabilir. Hiç umulmayan kişilerden darbe alınabilir. İnsanlar cahil cesaretiyle hiç düşünmeden harekete geçme, atak yapma, tehlikeli işlere girişerek birilerine gözdağı vermeye çalışabilir. Unutulmasın ki bu hareketlerin zararı bir bumerang misali bu kişilere geri dönecek. Yapmak istedikleri şeyler ayaklarına dolanacak. Son pişmanlık fayda etmeyecektir.

Sömürmeden çıkarsız çalışıp, kişisel amaçlar düşünülmeden yerine getirilen görevler için ödüller, bazılarımız için yüksek başarı ve yükseliş vaad ediyor. Kesin olan bir şey var ki; eninde sonunda başarı doğrudan yana olacak

Nüfuslu insanlar, sanatçılar ve otorite konumundaki kişiler arasında krizler patlak verebilir

Kadınların güçlenmesi ve önlenemez yükselişi artarak devam edecek.

Yasal sorunlar, maddi kayıp, hukuksal anlaşmalardan kaynaklanan kayıp ve iflaslar gündeme gelebilir. Yeni projeler için uygun bir zaman değil. Maddi kazanç için elverişsiz bir dönemdeyiz. Zarar ya da kayıplar görülebilir. Temkinli harcama yapmakta fayda olacaktır.

İş ve ticaret konularında zorlanmalar, kısıtlanmalar ve iflaslar söz konusu olabilir.

Bulaşıcı hastalığın artışı devam edecek. Bunun yanı sıra diş ve diş eti hastalıklarıyla beraber göz enfeksiyonları, göz sağlığı, zehirlenmeler, apandisit, bağırsak, hemoroid problemleri, ayak burkulmaları sağlığımızla ilgili dikkat etmemiz gereken hususlar.

Politika ve iş dünyasında beklenmedik olaylar, yıkım, ayak kaydırma, yok etmeye çalışma, manipülatif hal ve hareketler, çarpık beraberlikler, maddi kayıplar gündeme gelebilir.

Dini söylemler, dinin doğru ya da çarpıtılarak kullanılması etki ve tepkiye sebebiyet verebilir.

Gökyüzü siyasi alanlarda büyük değişimlere işaret ediyor. Yeraltını da ilgilendiren siyasi casusluklar gündeme gelebilir. Sadece ülkemizde değil dünyada politik saldırılar ve suikaste teşebbüs olabilir.

Kamu, kurum ve kuruluşlarda görevden alma, uzaklaştırılma ya da görev yeri değişimi kararları gündeme gelebilir. Bazı konu başlıklarındaki haberlerde kısıtlanma, sansür uygulamaları devreye girebilir.

Dünyada ve ülkemizde sınırlarla ilgili konularda bir takım zorlayıcı olaylar, terör saldırıları, kundaklama olaylarına teşebbüs riski var. Saldırıya uğrayan ülkelerin abartılı bir şekilde askeri operasyonlarla karşılık vereceği unutulmamalıdır.  Şayet sınırlarımızda herhangi bir atak meydana gelir ve biz bu olaya dahil olursak kayıp yaşayabiliriz. Amaç manipülatiftir, dikkatli olmak gerekir.

Yasalarla ilgili ani değişimler ya da değişim teşebbüsleri konuşulacaktır. Yapılması düşünülen değişimlerden ötürü kayıp ve zarar görme potansiyeli yüksek olabileceği için tepki alabilir.

Bugünlerde havalar hızla soğuyacak, kış sert geçecek. Fırtına ve sellerden dolayı ekinler zarar görebilir. Toprak hareketliliği devam edebilir. Akarsu ve denizlerle ilgili riskler olasıdır.

Hava kirliliği, gaz, soba ve benzeri durumlardan kaynaklanan zehirlenmeler artabilir. Astım hastaları dikkatli olmalı.

Uçaklarla ilgili problemler gündeme gelebilir.

Kadın sanatçı kaybı verebilir

Günlük rutin işlerimizde pürüz, problem ve aksamalar çıkabilir. Kıymetli evraklarınızı kaybedebilirsiniz.

Dünyada hiç alışık olmadığımız olağanüstü olaylara şahitlik edebiliriz. Uzaylılar vb. gibi…

Zihinsel huzursuzlukların aile hayatınızı etkilemesine izin vermeyin. Özellikle eşinizin, partneriniz aileleriyle ilgili huzursuzluklara dikkat…

Bu dönemde kendimizi her ne kadar yorgun ve bitkin hissetsek de yaşamak ve mücadele etmek zorundayız. Yoruldum, bıktım, yıldım deme gibi bir lükse sahip değiliz. Mücadele doğum ile başlar, son nefese kadar devam eder.

Her sorunun bir cevabı mutlak vardır. Kontrol kimsenin tekelinde değil, İlahi adalette saklıdır ve asla şaşmaz.

Sevgiyle…

Aşkım GÜNEY

#Astroloji

#Astrology

#Koçdolunayı

#AşkımGüney

0 Yorum

Bir İçerik Gönder

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Pin It on Pinterest

Share This