Paylaşacak tecrübemiz, söyleyecek sözümüz var

ELLİYİZ

50 yaş ve üstü kadın, erkek, emekli, çalışan, EYT’ li ,bekar, evli her kesimden bizlerin paylaşım platformu

KOÇ DOLUNAYI

tarafından | Eyl 27, 2023 | Astroloji | 0 yorum

29 Eylül 2023 günü 12.58 Ankara saatiyle Yükselen Yay burcu etkisindeki Koç dolunayını deneyimleyeceğiz. Anın haritasında jenerasyon gezegenlerin retro, kişisel gezegenlerin düz harekette olduğunu gözlemliyoruz. Dünya genelinde bunun anlamı külli iradenin, cüzi irade üzerinde baskın olacağı, insanlık için kadersel olayların yaşanacağını gösterir. Tutulma etkisi yaklaşırken hayatımızla ilgili her konuda en fazla dikkat etmemiz gereken unsur “Denge” olmalıdır.

Yarının dünyasında insanoğlunun maddi konforunun daralacağı, refah seviyesinin düşeceği görülecektir.

Bu dönemde kişinin kendini frenleyememesi ve dengeyi sağlayamaması, sadece kendine zarar verecektir. Bu dönemde kişinin en büyük düşmanının kendisi olma riski var. Öfkesini kontrol edebilen kazanır.

Yaşayacağımız olayların altından hiç ummadığımız olaylar çıkabileceğini aklımızdan çıkarmamalıyız. Hayal kırıklığına düşmemek için görülenin değil, görülemeyenin peşinde olmakta fayda olacaktır.

Önümüzdeki günlerin dünyadaki ve ülkemizdeki etkilerini özetlemeye çalışırsam, beklenmeyen bir toprak sarsıntısı, suikast ya da siyasi büyük bir değişim gerçekleşebilir.

Tüm dünyada otorite olan güce karşı durmak, hak arayışlarının artması, çatışma, direnme gibi sıra dışı konular şiddete meylin artmasına, dolayısıyla ordu ya da askeri konularla ilgili zorlu ve hoş olmayan konuları gündeme getirebilir. Hatalı askeri hareketler görülebilir.

Üst akıl tabir edilen kişilerin adalet ve insan haklarıyla ilgili evrensel fikirleri halklar tarafından tepkiyle karşılanabilir.  

Aniden biten ve başlayan olaylarla beraber maddi çöküş ve iflaslar hızlanabilir.

Ülkemizde kişilerin özel hayatları dinsel manada yargılanabilir, kişiler inançları yüzünden kötü davranışlara maruz kalabilir. Kurulu yapıların ya da kişilerin hayatına, işine veya yaşayışına yeni düzenlemeler söz konusu olabilir.

Yine ülkemizde bazı kişilerin topluma vereceği sıra dışı mesajlar ya da kasti olarak yaptığı kötülüklerden dolayı düşüncesizce hareket edilmemeli ve öfke kaynaklı davranışlarla tuzağa düşülmemelidir. Kaostan beslenen kişilerin düzen arayışları nafile olacaktır.

Şehvet düşkünlüğü ve aşırı hırstan kaynaklı skandallar gün yüzüne çıkacaktır. Bu konularla ilgili sansür mekanizması devreye girebilir.

Ani hava değişimleriyle beraber ciddi sonuçlara varabilecek salgın hastalıkların ivmesi artacaktır. Alerji, astım, nefes darlığı ve havadan bulaşan hastalıklarda artış görülecektir. Zehirlenme ya da boğaza takılan bir maddeden kaynaklı boğulma ya da zarar görme konuları gerçekleşebilir.

Özellikle Marmara ve Ege bölgesi başta olmak üzere büyük meteorolojik olaylar ve fırtınalar gerçekleşebilir.

Mali kazanımlarla ilgili olumsuzluklar ilişkilerde ve aile içinde olumsuz etkiler yaratabilir. Ekonomik sorunlarla baş etmenin zorlaşması nedeniyle birçok kişinin evinden barkından başka bölge, şehir veya ülke olarak yer değiştirmesi devam edecektir.

Venüs Juno kavuşumu Uranüs’ten kare açı alıyor. Bu konum aşk ve ilişkiler konusunda ani başlangıçlar verebileceği gibi, sorunsuz gibi görünen dengesiz ilişkilerin ani bitişlerini de gündeme getirebilir. İftira, dedikodu, fitne, tartışma gibi konular ilişkilerin sonlanmasına yol açabilir. 

Yanınızda çalışan bireylerin etik olmayan hareketlerine maruz kalma riski bulunmaktadır.

Hayal pazarlayan insanların tuzaklarına dikkat etmeliyiz. Zayıflıklarımız bizleri hataya sürükleyebilir. Her ne olursa olsun, doğru olandan ve yolundan ayrılmayanlara sürpriz gelişmeler destek olacaktır.

Beklenmeyen vefat ya da alışılmışın dışında ölüm haberleri manşet olabilir.

Umulmayanı yaşayacağız. Sabır, sağduyu ve sükût ile dengede kalmaya özen gösterelim.

Sevgiyle hoş kalın…

Aşkım Güney

#Astroloji

#Astrology

#Astrolojigünlüğü

#Astrolojigündemi

#Koçdolunayı

#AşkımGüney

0 Yorum

Bir İçerik Gönder

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Pin It on Pinterest

Share This