Paylaşacak tecrübemiz, söyleyecek sözümüz var

ELLİYİZ

50 yaş ve üstü kadın, erkek, emekli, çalışan, EYT’ li ,bekar, evli her kesimden bizlerin paylaşım platformu

İkizler Yeniayı

tarafından | Haz 4, 2024 | Astroloji | 0 yorum

6 Haziran 2024 günü saat 15.37 itibariyle Rigel sabit yıldızında İkizler Yeniayı gerçekleşiyor. Rigel bilgi getiren, öğreten anlamındadır. Bu sabit yıldız güçlü irade, başarı, zenginlikler, mutluluklar, tutku ve şans getirir. Rigel aynı zamanda finansal konularda şans verebilir.

Şans ve fırsatlar kişinin hayatında geri dönülemeyecek değişikliklere kapı açabilir.  Kararsızlık ve ihmalden kaynaklı maddi ve manevi kayıplar önümüze çıkabilir. Fırsatları görmeli, bunları zamanında değerlendirmeye ve kullanmaya özen göstermeliyiz. Zamanında fark edilemeyen şanslar sonrasında pişmanlıklar yaşanabilir. Olası değişimler hayatın önemli alanlarında olabilir ve yer değişimlerine sebebiyet verebilir. Elbette insanoğlu önemli ve köklü değişimlerde duygusal olarak farklılıklara alışabilmek için zorlanmalar yaşayabilir.

Bu dönemde yanlış karar verme, yanlış duygusal ilişkilere girme, kendini yanlış ifade etme ya da kendini yanlış anlama, kendi hızına yetişememe gibi durumlar söz konusu olabilir.

Dini konularda bir kişi kötü yola sapmışsa, Rigel sabit yıldızı o kişiye başarısızlık verir.

Ticaret, alım-satım, yolculuk, eğitim ile ilgili sahtekârlıklar, kandırılmalar ve gerginlikler ön plana çıkabilir. Skandal olacak olaylara şahitlik edebiliriz. Fikir veya söylemlerinden dolayı kişilerin başı belaya girebilir.

Bu günlerde yurtdışında eğitim alan veya almak isteyen öğrenciler bir takım aksilikler ve terslikler yaşayabilirler.

Tüm dünyada savaş yanlısı otoriter yönetimlerde tavır ve davranışlar şaşırtıcı bir şekilde artacak. Bu tutum dünya insanlarının suç unsuru sayılabilecek davranışlara yönelmesine vesile olacak.

İkizler Yeniayı ülkemiz haritasının on ikinci evinde gerçekleşiyor. On ikinci ev ceza ve ıslahevlerini, hastane, sığınma ve bakımevlerini, gizli kuruluşları, gizli düşmanları, suçluları, casusları, azınlıkları, ülke içinde ve ülke dışında bulunan gizli düşmanları, sosyal devlet kurumlarını, konsolosları (büyükelçi) ve konsoloslukları simgeliyor. Bu konular ile ilgili olumlu veya olumsuz gelişmeler söz konusu olabilir.

Ayrıca buradaki İkizler stelyumundan dolayı çocuklar, gençler, edebiyat dünyası, gazeteler, yayıncılar, basın, medya, entellektüeller, eğitim ve öğretim kurumları, öğretmenler, ülke içi taşımacılık, seyahat, ticaret, spikerlerle ilgili konular da gündeme gelebilir.

Ticaret ve iş alanında başarısızlık ve aksilikler yaşanabilir.

Ani ve düşünmeden para harcamak ya da abartılı kredi kullanımları kişiyi zor durumlara sokabilir. Alacak ve miras konularında ciddi dalgalanmalar yaşanabilir.

Rigel aynı zamanda ayak ve dizleri de simgelemektedir; Bu yüzden ayak ve diz problemleri, spor kazaları ve anlam veremediğimiz ağrılar yaşayabiliriz.

Akciğer ve nefesle ilgili hastalıklar, zehirlenmeler ve cinsel hastalıklar bu dönemde sıklıkla ortaya çıkabilir.

Alternatif tıp alanında, şifalı bitkilerin iyileştirici etkileriyle ilgili gelişmeler veya başarılar söz konusu olabilir. Eczacıları, ilaç yapan kişileri ve kuruluşları ilgilendiren önemli olaylar gelişebilir.

Bu dönemde ikili ilişkilerde ve ortaklıklarda rekabetler ve gerilim sonrası tartışmalar çatışmaya dönüşebilir. Zihinsel ya da fiziksel taciz, şiddet eğilimi ya da şiddete maruz kalma görülebilir.

Elde edilmiş ya da var olan gücümüzü koruma çabalarımız devam edecek.

Karşımıza çıkabilecek olan engeller ve güçlükler biz yılmadıkça bizi yolumuzdan ayıramaz. Karamsar olmayın…

Sevgiyle,

Aşkım Güney

#Astroloji

#Astrology

#AstrolojiGünlüğü

#AstrolojiGündemi

#İkizlerYeniayı

#AşkımGüney

0 Yorum

Bir İçerik Gönder

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Pin It on Pinterest

Share This