Paylaşacak tecrübemiz, söyleyecek sözümüz var

ELLİYİZ

50 yaş ve üstü kadın, erkek, emekli, çalışan, EYT’ li ,bekar, evli her kesimden bizlerin paylaşım platformu

İKİZLER DOLUNAYI

tarafından | Ara 17, 2021 | Astroloji | 0 yorum

19 Aralık 2021 günü saat 07.35 itibariyle İkizler burcunda yeniayı deneyimleyeceğiz. Etkilerini günlerdir hissettiğimiz Venüs, 18 Aralık günü durağan konumunda iki gün kalıp retro hareketine başlayacak ve 30 Ocak 2022 gününe kadar retroda kalacak.

Venüs genellikle aşk ilişkileriyle anılır. İkili ilişkiler, aşk, evlilik, ortaklık, para, mahkeme, açık düşmanlar, güzellik, estetik, kozmetik, keyif ve zevk aldığımız konularla ilgilidir. Venüs retrosu hayatımızda belirttiğim bu konuları ön plana çıkaracak. İlişkilerde karmik bitişler olabileceği gibi, geçmişten gelen ve tekrar başlanabilecek beraberlikler de gündeme gelebilir. Geri dönen sevgiliye, aşka verilen yeni şanslara fazla aldanmamak, pembe bulutlarda gezmemekte fayda olduğunu söylemeliyim. Duygusal hayatımızda, daha önce yaptığımız hataları tekrar etmemeliyiz. Aksi takdirde aşk hayatımız sekteye uğrayabilir. Genelde retro dönemlerinde kişilerin kendine yönelmesini tavsiye ederiz.

Aynı zamanda Venüs sanatı da temsil eder. Sanat ve sanat hayatıyla ilgili sıkıntılar, engeller, sorunlar ve yasaklar gündeme gelebilir.

Ayrıca estetik veya vücutta yapılabilecek herhangi bir müdahale fikrinizi Venüs retrosu sonrasına atmanızda fayda olacaktır.

Venüs gerilemesi Oğlak’ın kontrol etme, kısıtlama ve blokaj etkisiyle yukarıda saydığım tüm konularla ilgili güçlük çıkaracaktır. Ama burada bence herkesi etkileyecek bir mevzu var, o da para… Para ve para değerlerindeki zorlanmalar hepimizin hayatında çok önemli rol oynayacaktır

Güç elde etmek için önceden tasarlanmış akla hayale gelmeyen, şeytani plan ve tutumlara şahit olabiliriz. Bu anlaşmazlıklar tuzak niteliği taşıyabilir. Ama bu tuzaklar çok yakında sahiplerine dönecektir.

İkizler dolunayında yapılan tüm iyilikler iyiliklerle, kötülükler kötülüklerle ödüllendirilecek. İlahi adalet devrede, zaman bedel zamanı. Bedeller hiç beklenmedik bir anda tezahür edecek.

Gelirlerde zorluklar, paranın yanlış yerlere yatırımı, harcanması ve savurganlık ani ve şok edici maddi kayıplara yol açar. Harcamalarda ölçü ve abartıdan uzak durmalı.

Ekonomik şartların açtığı sorunlar derinleşebilir. Bu yediden yetmişe herkesi etkileyebilir.

Dijital para konularında risk içerebilir.

Paylaşılan maddi konular, eş ya da ortaklıktan gelen gelirler, miras, vergi, vergi borçları, sigorta, banka konularında problem, anlaşmazlık, hile gibi riskler bulunmakta, uyanık olunmalı. Ortaklıkların bitmesi de söz konusu olabilir.

Dünyada ve ülkemizde önümüzdeki günlerde olağanüstü doğa olayları, kasırga, şiddetli fırtına ve sel, deprem, yangın ve patlamalar söz konusu olabileceği gibi sonu iyi olmayan nükleer tartışmalar başlayabilir. Dünyada yeni savaş stratejileri konuşulmaya başlanacak. Bulaşıcı hastalık ile ilgili artışlar tedirginlik verecek bir seviyeye gelebilir. Ayrıca tüm dünyada kıtlık ve yokluklar başlayabilir.

Dış dünya ve sınır komşularımızla ilişkilerimizde ve anlaşmalarda zorlanmalar, verilen sözlerin tutulmaması gibi konular gündeme gelebilir.

Bademcik, boğaz, geniz eti, yutkunma sorunları, diş, görme problemleri, yüksek ateş, titreme, enfeksiyon, kronik iltihaplar ve boyun fıtıkları gündeme gelebilir. Özellikle paratiroid bezlerine de dikkat edilmeli.

İlaç, alkol ile ilgili zehirlenmelerin yanı sıra suyla ilgili zehirlenmeler söz konusu olabilir. Kimya alanında gelişmeler yaşanabilir.

Yine bugünlerde iletişim, medya, haberleşme, ulaşım, kısa yolculuklar, ticaret ve eğitim alanında gecikme, engel, engellenmeler, kısıtlanmalar söz konusu olabilir.

Halk sağlığı, salgın hastalıklar, sağlık sektörü, devlet memurları, sendikalar, işçilerle ilgili alınan karar ya da anlaşmazlıklar tepkiye yol açabilir. Zorlu çalışma ortamları ve koşullarını yaşayacak, deneyimleyecek, zamanla bunları düzenleyecek ve  şifalanacağız.

İhtiyaçların görülememesi, karşılanamaması ya da kısıtlanması sinirleri gerebilir. İnsanlar daha fazla özgürleşme ihtiyacı hissedebilir.

Hukuk alanında ise, herkes için hukuk ve herkes eşittir ilkesi unutmamalı, kişiye göre farklı kararların alınmamasına dikkat edilmelidir.

Sahte guru, şeyh ve benzeri kişilerin Allah adına hükümler koyup, söz söylemesi ve kurnazlıkları da gündeme gelecektir

Etrafımızdaki birçok kişi tutamayacağı vaatlerde bulunabilir.

Kötü iş birliklerinin dağılmalara yol açtığına şahit olacağız.

Suç işleme ve hırsızlara karşı dikkatli olunuz

Kadınlardan gelebilecek olan zorluklara dikkat edelim.

Düşüncesizce, gözü pek ve öfkeli bir şekilde hareket etmek tehlikeyi beraberinde getirir. En çok bağıra bağıra konuşan kaybedecektir.

Farklı farklı olaylarda gençlerin pes etmeyen tavır ve davranışlarına şahitlik edeceğiz.

Söylenmeyen gerçekler ve söylenen yalanlar; hepsi yavaş yavaş meydana çıkacak. Uyanma zamanı ya uyanacaksınız ya da uyandırılacaksınız. Gerçekçi olmak zorundalığı vardır. Sistem hiçbir iyiliği ya da kötülüğü cevapsız bırakmaz.

Unutulmamalıdır ki, astroloji olasılıkları göstererek kişileri farkındalığa yönlendirir. Ayrıca herkesin doğum haritası parmak izi kadar farklıdır. Üzülenin yanında sevinen, ayrılanın yanında kavuşan, iyinin yanında kötü olacaktır. Kısaca  dualite devrededir. Düşünün neler ektiniz? Hasat zamanıdır. Hayırlısı kolayından gelsin.

Sevgiler…

Aşkım GÜNEY

#Astroloji

#Astrology

#İkizlerdolunayı

#AşkımGüney

0 Yorum

Bir İçerik Gönder

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Pin It on Pinterest

Share This