Paylaşacak tecrübemiz, söyleyecek sözümüz var

ELLİYİZ

50 yaş ve üstü kadın, erkek, emekli, çalışan, EYT’ li ,bekar, evli her kesimden bizlerin paylaşım platformu

İKİZLER DOLUNAYI

tarafından | Kas 26, 2023 | Astroloji | 0 yorum

27 Kasım günü saat 12.17’de Kova burcu yükselirken İkizler Dolunayı gerçekleşecek. Kova burcunun yöneticisi Uranüs tutulmaktan, alıkoyulmaktan, özgürlüğünün kısıtlanmasından nefret eder. Kendisine dayatılan her şeyden kaçmasıyla bilinir. Ne yönetilmekten hoşlanır ne de yönetmeyi sever. Sıra dışıdır, bir yıldırım misali nereye düşeceği, ne yapacağı asla belli olmaz. Beklenilmeyeni yapmasıyla ünlüdür.

Anın haritasında Yay burcunda bir Yay stelyumu görülüyor. Bu dönemde Yay burcunun olumlu ya da olumsuz etkilerini sıklıkla göreceğimizi söyleyebilirim. Yay burcunun sembolündeki okun gidiş yönü ve nereye düşeceği belli değildir. Yay burcu fanatizmin uç noktalarını gösterir. Kurallara uymayı sevmez ve özgürlüğü temsil eder. Bu burç risk almayı sevdiği için çoğu zaman kişilere kayıplar ve batışlar yaşatabilir.

İkizler yeniayı haritasında oldukça fazla sert açılar görülüyor. Hayatın getirdiği olumsuz durumlar karşısında akılcı tutumlar durumu lehimize çevirebilir ve olayların üstesinden gelme şansımızı arttırabilir.

Önümüzdeki dönemde menfaatler söz konusu olunca en yakınımızdaki insanların bile ihanet kokan anlık değişimlerine şahitlik edebiliriz.

Büyük fırsat gibi görünen konuların arka yüzünde birçok bilinmeyenle karşı karşıya gelip bocalayabilir ve hatalar yapabiliriz. Bu gibi durumlarda fikir ve düşüncelerimizi ifade ederken ölçülü olmak zorundayız.

Beklenmedik kazanımlarla birçok kişinin hayalini gerçekleştirme ihtimali kuvvetli olsa da bu kazanımların elde tutulabilmesi için fazlasıyla çaba gösterilmesi şarttır.

Aile, aşk, yuva, duygusal hayat ile çalışma hayatı ve işler arasında bocalama ihtimali olabilir. Hayatımızda gerçekleşebilecek değişimler karşısında duygusal derinlikler neticesi öfke patlamaları yaşayabiliriz. Olaylar karşısında tabu olarak gördüğümüz konularda çok şaşırtıcı geri dönüşler yaşayabilir ya da birçok konuda tavizler verebiliriz.

Alelade başlangıçların büyüyüp genişleme ve büyüme şansı var.

Savaş karşıtları her ne kadar barışı dile getirse de fanatik kişilerin şiddet içeren eylem ve söylemleri ateşi körükleyebilir. Provokatif ve nefret içeren söylemlerin eyleme dönüşmesi karşısında sağduyulu davranılmalı ve sakin kalınmalıdır. Aksi takdirde olayların kaba kuvvete evrilme ve büyüme ihtimali çok kuvvetlidir. Bu dönemde gündeme gelebilecek olan asılsız haberlerin doğruluğu araştırılmadan kesinlikle hareket edilmemelidir.

Yine dünyada ya da ülkemizde hukuksal engellenmeler, haksız suçlamalarla haksız hükümler ve cezalandırılmalar gündemi meşgul edebilir.

Dünya genelinde siyasi ve ekonomik alandaki gelişmeler kişisel haritalara göre normalüstü kazanç ya da kayıp olarak yansıyabilir. Kısaca dünyada unutulmayacak kitlesel büyük değişimler ve ilkler yaşanabilir. Bu değişimler dünya liderleriyle de ilgili olabilir.

Yine dünya ve ülkemizde şiddetli kasırga, fırtına, yer sarsıntıları ve doğada oluşabilecek şaşkınlık verici kazalar, yangın ve patlama riskleri mevcuttur.

Ülkemizde siyasi değişimler, meclisteki partiler arası veya aynı parti içinde yer değiştirme konuları hızla devam edecek. Bu durum birçok tartışmayı da beraberinde getirebilir. Üst mevkide olan kişilerin yetkilerinin elinden alınması veya yetkilerini kaybetmeleri neticesinde bu kişiler hayatlarında korunmasız kalabilir ve zorlanabilir.

İnançlar bazında çağdışı fikirler gündemi sarsabilir ve çok tartışılabilir.

Sanat ve müzik dünyasındaki kişilerin skandal yaratacak haberleri magazin programlarına konu olacak. Bu olumsuz haberler çıkar amaçlı aşk, dostluk ve arkadaşlıkların sebep olacağı negatif olayların gün yüzüne çıkmasına ve kişilerin düşüşünün başlangıcına yol açabilir.

Kumar ve kumar sayılabilecek oyunlar, bahisler, borsa, spekülasyon ve dijital para konularına karşı temkinli olunmalıdır. Mali gelir ve kazançlarımızın üzerinde harcama yapılmaması çok önemlidir. Senet, kredi borcu ya da farklı maddi tavizler karşısında ipotek, haciz vb. Durumlar gerçekleşebilir. Bu konularda herkesi özellikle uyarmak zorundayım. Finansal zorlanmalar psikolojik problemleri tetikleyebilir.

Önümüzdeki altı ay boyunca farklı ekonomik değişim ve göstergeler ışığında umulmayan ekonomik kararlar alınacaktır.

Salgın hastalıklarda artışla beraber Alzheimer, kadın hastalıkları, gebeliklerde problem, bacak ve dizlerde oluşabilecek rahatsızlık veya kırıklar görülebilir. Bünyelerde alerjik reaksiyonlar, zehirlenme ve sindirim sistemi hastalıkları artabilir.

Bu dönemde her ne kadar hedeflerimize yol alırken normalden biraz daha yavaş ilerlesek de sabırlı olanın ve dengede kalanın mükâfatını alacağını söyleyebilirim.

Sevgiyle,

Aşkım Güney

#Astroloji

#Astrology

#Astrolojigünlüğü

#Astrolojigündemi

#İkizlerburcundadolunay

#AşkımGüney

0 Yorum

Bir İçerik Gönder

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Pin It on Pinterest

Share This