Paylaşacak tecrübemiz, söyleyecek sözümüz var

ELLİYİZ

50 yaş ve üstü kadın, erkek, emekli, çalışan, EYT’ li ,bekar, evli her kesimden bizlerin paylaşım platformu

İKİZLER DOLUNAYI

tarafından | Ara 5, 2022 | Astroloji | 0 yorum

8 Aralık saat 07.07 itibariyle İkizler dolunayını deneyimleyeceğiz. O anın haritasında Yay burcu yükseliyor olacak. Çelişki ve endişelerimiz yanlış adımlar atmamıza yol açabilir. Önümüzdeki günler bugüne kadar elde etmiş olduğumuz kazanımların idamesi için sürekli çabalamamız gerekeceğine işaret ediyor. Yaşamımızı ilgilendiren birçok konuda risk unsuru artacak. Zaaflarımız tüm hayatımızı etkileyebilecek hatalar yapmamıza sebep olabilir.

Dolunay haritasında Ay, Merkür, Venüs ve Mars sınır aşımında olduğu için sınırlarımızın zorlanması gündeme gelebilir. Öncelikle duygusal hayatımızda tutarsızlıklar ani bitiş ve başlangıçlara sebebiyet verebilir. Aile arasında veya anne çocuk ilişkilerinde dengesizlikler, anlaşmazlıklar ve gerginlikler gündeme gelebilir. Beslenme problemleri yaşanabilir. 

Gücümüzü yanlış veya zamansız kullanabiliriz. Tepkilerimize, sözlü ve yazılı iletişimimize dikkat edip, sivri dilli olmamaya, kötü sonuçlara yol açabilecek gaflar yapmamaya çalışmalıyız. Aşk ve arkadaşlık ilişkilerinde de zorlanmalar yaşayabiliriz. Ayrıca Mars’ın hala Retro olduğunu da aklımızdan çıkarmamalıyız.

Bu dönem iyi niyetin kötüye kullanılması konuları artabilir.

Duygusal iniş ve çıkışlar, hayal kırıklığı ile beraber endişe ve kaygıları beraberinde getiriyor. Duygusallıkla verilen yanlış kararlar, bizleri hayatımızı etkileyen sonuçlara sürükleyebilir. Aklımızın devreye girmesi bizleri risklerden koruyabilir.

Çıkar kaynaklı ahlaki olmayan sözlü, fiziksel, saldırılar söz konusu olabilir.

Dünyada devrimci hareketlerin artarak devam etmesi diktatörlerin zalimliklerini arttırabilir. Yersiz, haksız, zamansız yargılamalar, halka karşı şiddet ve baskı önlemleri gündeme gelebilir.

Dünya üzerinde kimyasal silah, gaz ve ilaç zehirlenmeleri gerçekleşebilir.

Yine tüm dünyada deprem, patlama, yangın, terör, fırtına, deniz kazaları, sis ve duman nedenli tabiat olayları, salgın hastalıklar ile beraber tarih öncesi bulgular, arkeolojik gelişmeler, fosiller söz konusu olabilir.

Din ve hukuk alanında skandala yol açabilecek, faşist gösteriler ve tutumlar yaşanabilir. Kanunlar yanlış kullanılabilir.

Bu dönemde maddi kayıp ya da istikrarsızlığın yaşanmaması için borç alma ve verme konularıyla beraber maddi savurganlıklara kesinlikle dikkat edilmesi gerekiyor. Ayrıca para ile ilgili kandırılma ve dolandırılma mevzularının çoğalacağı düşüncesindeyim.

Hava ve solunum yoluyla bulaşacak hastalıklara karşı önlem alınmalı.  Boğaz, baş, boyun hastalıkları, troit, göz, sinüzit, mikrobik ve ateşli hastalıklarla beraber kalça kırıklıkları, kemik, diz ve romatizma rahatsızlıklarıyla ilgili problemler yaşayabiliriz.

İçinde bulunduğumuz dönemde uyku bozuklukları yaşanabilir.

Eski Türk ailelerinin bir arada, aynı ortamda yaşama dönemi yeniden başlayacak. Ayrı oturan aile fertleri evlerini birleştirecek.

Birçok kişi, ailesi ve yakınlarının yaptıkları hatalar, almış oldukları yanlış karar ve etik olmayan eylemleri neticesinde zor duruma düşebilir. 

Hızlı değişimlerin ve maddi problemlerin getireceği yük ve stresler evlilikler üzerinde olumsuz etkiler bırakabilir. En zor şartlarda dahi sakin bir şekilde mantığımızı ön plana alıp, dengede kalmaya özen gösterin.

Miras konularında anlaşmazlıklar görülebilir.

Özellikle bu dönemde çocuklarımızı her konuda korumaya alalım.

İkili ilişkiler, arkadaşlık ve yakın dostluklarda zorlanmaların yaşanmaması için gereksiz tartışmalardan kaçınmalıyız. Aksi takdirde umulmayan kayıpları ve zorlanmaları önümüze çıkabilir.

Yanımızda çalışan kişilerle ilgili sorun ya da kayıplar yaşayabiliriz.

Bağımlılıklar, cinsel anormallikler, kadınlarla ilgili olumsuz konuların gündeme gelmesine yol açabilir.

Spor, sanat ve gizemli konularda umulmadık başarılar gündeme gelebilir.

Bu dönemde her ne yaşıyorsak yaşayalım, hayatımızı dengeye sokacak ve bizler için milat sayılacak olaylar olacaktır. Kendimizi kontrol etmeyi başarırsak hayatımız rayına oturacaktır. Kadersel olarak önümüze gelecek olan her olayda çözüm odaklı olmanın avantajlarını göreceğiz.

Başarı ve ödüller eninde sonunda sahip olması gereken kişiyi bulacak.

Sevgiyle,

         Aşkım GÜNEY

#Astroloji

#Astrology

#Astrolojigünlüğü

#İkizlerdolunayı

#AşkımGüney

0 Yorum

Bir İçerik Gönder

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Pin It on Pinterest

Share This