Paylaşacak tecrübemiz, söyleyecek sözümüz var

ELLİYİZ

50 yaş ve üstü kadın, erkek, emekli, çalışan, EYT’ li ,bekar, evli her kesimden bizlerin paylaşım platformu

İkizler Burcunda Yeniay

tarafından | May 29, 2022 | Astroloji | 0 yorum

30 Mayıs 2022 günü 14.31 itibariyle İkizler burcunda bir yeniay gerçekleşecek. Jüpiter ve Mars’ın Koç burcuna geçmiş olması nedeniyle kendimizi çok enerjik, güçlü, mücadeleye hazır hissedeceğiz. Bu enerji bize gözümüzü karartıp sonunu düşünmeden adımlar attırabilir. Yaptığımız ve yapacağımız işlerde hamlelerimizin zamanlaması, sonucu belirleyen en önemli etken olacaktır. Acelecilik ve hız aşırı risk içerebilir. Unutmayalım, yükselen enerjiler yapıcı olduğu kadar yıkıcı da olabilirler. Düşünmeden atılan adımların etkileri bizleri geri dönülmez yollara sevk edebilir.

Bu günlerde özellikler eğitim, din, hukuk ve siyasi alanlarda şans yüzümüze gülebilir ve etkin makamlara gelebilme şansını yakalayabiliriz. Yükselişler maddi olarak şans getirebilir. Görev ve statü ne kadar büyürse, riskler de bir o kadar artar. İmtihan ve sınamalar ardı ardına gelir.  Sonuçları düşünülmeden alınan kararlar kişiyi ihanet, kayıp, arkadaşlarıyla sorun yaşama, spekülasyonlar ve gizli düşmanlıklara maruz bırakabilir.

Tüm dünyada fanatizm riski mevcut. Ruhani olduğu düşünülen/inanılan güçlerin din ve ırklar hakkında ayrımcı söylemleri artabilir. Sınırlanmaya ve baskıya karşı dirençle ırk ayaklanmaları gündeme gelebilir. Yine bu günlerde adalet, hak, hukuk ile ilgili isteklerin artışı söz konusu olacak. Farklı kutuptaki kişilerin abartılı davranışları olayları öngörülemez bir boyuta, istenmeyen olayların başlangıcına itebilir. Şiddet ve kargaşa içeren davranışlar sonrası sansür ya da baskılanma kararları alınabilir.

Ayrıca yine dünyada yangın, patlama, gaz olayları, fırtına, su baskınları, saldırganlık, kontrolsüz davranışlar ve gemi kazaları riskleri söz konusu.  

Yıldız kaymaları ya da meteor düşmesi gözlemlenebilir.

Kıtlık tehlikesinin yanında hayvanlarla ilgili sorunlar belirebilir.

Milletçe maddi olarak küçük şeylerde tutumlu olup, büyük şeyler için göz kırpmadan harcama yapabiliyoruz. Global ekonomik kriz daha da artacak. Bundan dolayı isteklerin frenlenmesi ve her alanda savurganlığa son verilmesi şarttır. Bu dönemde alınacak finansal kararlarınızın yarınlarınıza etkisi büyük olacaktır.

Gayrimenkul konularında zorlanmalar insanları ülke ya da şehir değişimine yönlendirebilir.

Başkalarının sizin adınıza izinsiz imza ya da yetki kullanma riski söz konusu olabilir.

Aracı kişiler, arabulucular ya da taşeron şirketleriyle ilgili kayıplar, kandırılma problemleri gündeme gelebilir.

Toplumsal alanlarda, evimizde, yuvamızda, ikili ilişkilerde sınırlanma ve kısıtlanma etkileri artacak.

Yine bu günlerde bilinmeyen gerçeklerin açıklanmasıyla beraber söz konusu kişilerin kayıpları başlayacak.

Vücut direncimiz düşebilir, kolay hastalanabiliriz. Kronik hastalıklar gündeme oturabilir. Kanser, akciğer ve solunum hastalıkları, kalp rahatsızlıkları ve suçiçeği hastalığı söz konusu. Ayrıca sol kulak ve iç kulaktaki sıvı problemleri görülebilir.

Bu dönemde hamile bayanlar kendilerine dikkat etmeliler.

Çocuklarla ve gazetecilerle ilgili problemler gündeme gelebilir.

Zekâ ve bilginin kurnazca kötüye kullanılması, suça eğilim, yalancılık, hırsızlığın, yağmacılığın artmasına yol açabilir. Cinselliğe aşırı istek ve sapkınlıklar görülebilir.

Yeniayın mottosu: “Gücünüzün farkına varın. Gücünüz size değil, siz gücünüze hâkim olun.”

Sevgiler.

Aşkım Güney

#Astroloji

#Astrology

#İkizleryeniayı

#AşkımGüney

0 Yorum

Bir İçerik Gönder

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Pin It on Pinterest

Share This