Paylaşacak tecrübemiz, söyleyecek sözümüz var

ELLİYİZ

50 yaş ve üstü kadın, erkek, emekli, çalışan, EYT’ li ,bekar, evli her kesimden bizlerin paylaşım platformu

BOĞA YENİAYI

tarafından | May 18, 2023 | Astroloji | 0 yorum

19 Mayıs 2023 günü Ankara saatiyle 18.53 itibariyle Boğa yeniayını deneyimleyeceğiz.

Radikal değişimler herkesin hayatında kendini göstermeye başladı. Hemen hemen herkes hayatında düğüm olmuş problemleriyle cebelleşiyor. Kayıp, hırsızlık, ihanet, istismar, acı, intikam bu dönemin anahtar kelimeleri olacaktır. İnsanlar beklentilerinin gerçekleşmemesinden kaynaklanan küskünlükler yaşayabilirler. Sabrımızı zamana yaymak, ileride pozitif kazanımlar elde etmemize yol açacaktır.  Kısaca bugünler bizlere kayıplarla dönüşmeyi öğretecek.

Bu dönemde hedefe odaklı kişiler, kendi fikirlerini kanun gibi savunabilirler. İşte tam da bu noktada fanatizmin artacağı, öfke kontrolünün kaybedileceği ortamlar söz konusu olabilir. Her konuda olduğu gibi dilimize hâkim olmalı ve ölçülü konuşmaya dikkat etmeliyiz.

İlahi sistemden beklentilerimizle birlikte mutluluk ya da mutsuzluk kavramları bizleri uzun uzadıya düşündürecek.

Bu dönemde tüm dünya finansal konuları konuşuyor olacak. Maddi dengesizlikler ve kayıplar dalga dalga yayılarak insanlığı ve yaşamı çok etkileyecek. Jüpiter’in Boğa burcuna geçmesi maddi kaynakların doğru kullanılması konusunda dikkat etmemiz gerektiğini gösteriyor. Borsa, spekülasyon, yabancı para birimleri, coinler, tahviller, hisse senetleri ve benzeri konularda herhangi bir dikkatsizlik veya düşünmeden atılan adımlar kayıpları gündeme getirecektir.  

Dünya piyasalarındaki dalgalanmaların 2024 yılının ilk günlerine kadar devam edeceğini sonrasında biraz daha olumluya geçeceğini söyleyebilirim.

Ekonomik zorlanmaların ülkemize yansımaları küçük, orta ölçekli ve büyük firmalardaki ticari faaliyetler neticesinde batma ve iflaslarla karşılaşma potansiyelini gösterebilir. Kötü kararlar, yanlış zamanda yapılan yatırımlar veya kötü yönetim sebebiyle yaşanılan maddi kayıplar ortaya çıkabilir. Alacakların tahsil edilememesi hacizleri gündeme getirecektir.

Masraf ve giderlerin artacağı görülecektir. Yatırım konularında uyanık olunmalı, riskten kaçınılmalıdır. Aksi takdirde süreklilik gösterebilecek kayıplar söz konusu olabilir.  

Yine hukuki ve dini konularda anlaşmazlıklardan kaynaklanan riskler söz konusu olacaktır. 

Hastalık ve hastalıklarla ilgili konularda, ameliyatlarda talihsizlikler yaşanabilir ya da yanlış tedaviler söz konusu olabilir. Baş, göz ve diz yaralanma ve problemleri görülebilir.

Denizle ilgili kazalar, fırtına, sel gibi tabiat olayları gündeme gelebilir.

Liman ve rıhtımlarda yaşanabilecek riskler, yangın, kundaklama ve patlama gibi riskler de söz konusu olabilir.

Kadınlardan hem yardım, hem de çeşitli skandal tehlikeleri gündeme gelebilir.

Aile içinde miras ya da yatırım konularında farklı fikirlerden doğan tartışmalar yaşanabilir.

Sansasyonel aşk ilişkileri ortaya çıkabilir.

İkili ilişkilerde kişi sevdiği kadar sevilmediğini düşünebilir.

         Yaşamdan almamız gereken dersleri öğrenmeden hayatımıza devam edemeyeceğimizi bilmek zorundayız.

Unutulmaması gereken şey, oturduğumuz yerden isteklerimizin elde edilme şansının asla olmadığıdır. İsteklerimiz, arzularımız ve yapmak istediklerimiz için ayağa kalkmalı ve çaba göstermeliyiz. Emeksiz ekmek olmaz.

Sevgiler,

Aşkım Güney

#Astroloji

#Astrology

#Astrolojigünlüğü

#Boğaburcundayeniay

#AşkımGüney

0 Yorum

Bir İçerik Gönder

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Pin It on Pinterest

Share This