Paylaşacak tecrübemiz, söyleyecek sözümüz var

ELLİYİZ

50 yaş ve üstü kadın, erkek, emekli, çalışan, EYT’ li ,bekar, evli her kesimden bizlerin paylaşım platformu

BOĞA BURCUNDA GÜNEŞ TUTULMASI

tarafından | Nis 25, 2022 | Astroloji | 0 yorum

Etkilerini çok kuvvetli hissetmeye başladığımız bu yılın ilk parçalı güneş tutulmasını 30 Nisan 2022 günü, Ankara 23.28 saatiyle deneyimleyeceğiz. Öncelikle tutulmanın sabit burçlar olan Boğa ve Akrep aksında gerçekleşmesi tüm dünyada büyük değişim ve dönüşüm süreçlerine girildiğine işaret ediyor.

Eğmeden bükmeden söylemek gerekiyor ki, zor bir döneme girdik. Fakat dünyada hiçbir şey saf haliyle çok iyi ya da çok kötü değildir. Bu tutulmanın iyi ve olumlu yanları da var. Birçoğumuz için iş ile ilgili güzel fırsatlar, yeni kariyerler, aşk ve para konularında büyük şanslar vadediyor. Netice olarak yaşayacaklarımızın ani ve şok edici bir hızla ve kadersel olduğunu söylemek zorundayım. Bazı zamanlarda şans, bazı zamanlarda şanssızlıkların iç içe girmiş bir hal aldığını görebiliriz. Her ne olursa olsun şifasıyla ve hayrıyla gelecek. 

Boğa, Aslan, Akrep ve Kova sabit burçlar olduğu için tutulmadan en çok etkilenecek burçlar olacak. Çünkü sabit burçlar değişime ve dönüşüme direnme özelliği gösterir. Değişime direnç ve inat kırılmalara ve yaralanmalara yol açabilir. Bu tip süreçlerde kabule geçmek zorlu etkileri azaltabilir.

Dünya astrolojisinde Boğa ülkelerin ekonomisini, banka, borsa, finansal kurumları, menkul değerlerle ilgili konuları temsil eder. Akrep ise yabancı ülkelerde suç ve kamu güvenliğini, finansal ilişkileri, halkın güvenliğini, krizleri, vergileri, sigorta, emeklilik fonlarını, dış borçları, kredileri ve yabancı ülkeler ile ilgili mali ilişkileri gösterir.

Tutulma ülkemizin on birinci evinde gerçekleşecek. Bu ev parlamentoyu, meclisi, sivil toplum kuruluşlarını, spor kulüplerini, başkan yardımcılarını, ikinci derece söz sahibi olan kişileri temsil ediyor. Güneş Ay ve Uranüs’ün bu evde kavuşum yapmaları önümüzdeki günlerde karşı karşıya kalacağımız konuların küçük bir özeti olacaktır.

         Bu dönem tüm devlet memurları ve işçileri, devlet kurumları ve sendikaları ilgilendiren konularla da haşır neşir olacağız. 

Dünya liderleriyle ilgili önemli olaylarla beraber dünyada yangın, patlama, fırtına, sel, volkan, gaz, sis, deniz savaşları, istila gibi olağanüstü olaylar ön plana çıkabilir. Dünyada birtakım olaylar insanlarda endişeye, isyana, gösterilere ve sonrasında kaosa sebep olabilir. Yine bu dönemde dini ve felsefi konularda fanatizmin kara gölgesiyle yüz yüze kalınabilir.

Bir takım besin ya da farklı türdeki ürünlere ulaşmak zorlaşabilir.

Petrol ya da doğal gaz ile ilgili problem ve krizler gündeme gelecek.

Tüm dünyada halkların geçmişten gelen ve hâlihazırda devam eden gidişata karşı koyma ve özgürlükçü hareketlerin başlaması gündeme gelebilir. Bu hareketler bireysel olarak başlayıp yıkıcı, zorlayıcı olabilir. Hatta tüm dünyaya yayılması söz konusu olabilir.

Yine tüm dünyada beklenmedik finansal olaylar neticesiyle yaşanacak olan maddi çöküşler insanları ciddiyete, ciddiyet sonrası yıkım, depresyon, anksiyete, panik atak ve intihara varan olumsuzluklara yöneltebilir.

Ekonomik alanda zorlanmalar artarak devam edecek. Mümkün olduğu kadar harcamalarda temkinli olalım. Aldatıcı ortaklıklar ya da ticari kayıplar, kısıtlama ve engellemeler söz konusu olabilir.

Vergi kaçıran insanlar zarara uğrayabilir ya da yeni vergiler gündeme gelebilir.

Adalet, yargıç ve hâkimlerle ilgili olumlu konuların gündeme gelme ihtimali kuvvetli.

İlaç ve gaz zehirlenmeleri, karaciğer, safra kesesi, pankreas ve şeker hastalığı problemleri görülebilir. Yüz bölgesinde yaralanmalar ve özellikle gözle ilgili tehlikeler, kazalar, sorunlar söz konusu olabilir. Gözlerimize dikkat edelim.

Ayak bileğinden zarar görme potansiyeli var. Burkulma ve kırılmalar yaşanabilir.

Toprak aktifleşebilir.

Aile içi, akrabalarla ve özellikle çocuklarımızla sorunlar gündeme gelebilir. Kadınlarımızın aşırı tutkulu ilişkilerde zarar görme potansiyeli var.

İyi vakit geçirebileceğiniz seyahatler gerçekleşebiliriz.

Bu dönemde kandırılma potansiyelinde artışla beraber hırsızlık olayları görülebilir.

İnsanları kırmamak için evet diyeceğiniz konularda zararlı çıkabiliriz.

İhtiyacımız olduğu anda muhakkak bir yardım şansımız olacak. Bakmak değil, görmeyi bilmeliyiz.

Eski bir binayı yıkmadan yenisini inşa edemezsiniz. Olması gereken olacak. Olay bu kadar basit. Belki de olaylara dar bir perspektiften bakmamayı öğreneceğiz. Bundan dolayı lütfen aceleci kararlardan uzak duralım.

Yenilenmemiz, şifalanmamız ve olacakların bizim için şansa dönmesi dileğiyle her şeyin hayırlısı kolayından olsun. Sevgiler…

Aşkım Güney

#Astroloji

#Astrology

#Güneştutulması

#Boğaburcundagüneştutulması

#AşkımGüney

0 Yorum

Bir İçerik Gönder

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Pin It on Pinterest

Share This