Paylaşacak tecrübemiz, söyleyecek sözümüz var

ELLİYİZ

50 yaş ve üstü kadın, erkek, emekli, çalışan, EYT’ li ,bekar, evli her kesimden bizlerin paylaşım platformu

BOĞA BURCUNDA AY TUTULMASI

tarafından | Eki 25, 2023 | Astroloji | 0 yorum

28 Ekim 2023 günü, Ankara saatiyle 23.24’te Sheratan sabit yıldızının tam üzerinde bir ay tutulması yaşayacağız. Bu sabit yıldız üzerinde yaşanacak olan bir tutulma gerçekten tehlikeli ve zorlu olacaktır. Sabit burçlarda gerçekleşen tutulmalar büyük kitleleri şoke edebilecek derin ve olumsuz olayları tetikler. Üstelik tutulma Türkiye Cumhuriyeti’nin doğum haritasındaki güneşinin tam üzerinde gerçekleştiğinden dolayı bizler için ayrıca çok büyük bir önemi olacaktır.  

Öncelikle Sheratan sabit yıldızının etkilerini gözden geçirmekte fayda var. Dünya tarihinde zalimane davranışları, fanatizm kökenli terör hareketlerini, isyan ve savaşları gündeme getirdiği gözlemlenmiştir. Ayrıca büyük tabiat olaylarıyla beraber kitlelerin zarar görebileceği deprem, volkanik hareketlenme, tsunami ve büyük yangınlar gibi olayları işaret edebilir. Dolayısıyla bu durum kıtlık ve yokluk temalarını güçlendirecektir.

Dünyayı kökten değişime götürebilecek, insanoğlunu zorlayıcı gündemler önümüzdeki günlerin devamlı değişen manşetlerine yansıyacaktır. Ortadoğu’daki süregelen savaşta yapılan düşüncesiz atılımların, insanlık suçu sayılabilecek davranışların büyük felaketlere yol açabileceği, başka yerlerde yeni savaşları tetikleyebileceği gerçeğini unutmamak gerekir.

Her ne kadar liderler barış yerine savaş çığırtkanlığı yapmaya devam edip, insanlığı ayrıştırmaya devam etseler de halkların evrensel insani haklar çerçevesinde toplanmasını engelleyemeyecekler. İnsanların barış için birleşimleri artarak devam edecek.

Bu dönemde ticaret hayatında yapılabilecek yanlış yatırımlar maddi kayıp, batma ve iflas riskini arttıracaktır. Bu durum tüm dünyada ekonomik olarak belki de buhran sayılabilecek durumlara yol açabilir.

Türkiye’nin konumu itibariyle var olan iki savaşın ortasında olmasından dolayı büyük bir aksilik ya da şanssızlıktan zarar görme potansiyeli taşıdığını söylemeliyim. Kritik ve olumsuz etkilerden dolayı ülke olarak barış yanlısı ve arabulucu tutumun devamı çok önemlidir.   

Ay tutulması ülkemizin on birinci evinde gerçekleşecek. On birinci ev parlamentoyu, meclisi, demokratik kurumları, şehir ve belediye konseylerini ve mahalli iradeleri, sivil toplum kuruluşlarını, toplum yararına yapılan etkinlikleri ve kongreleri temsil eder. Ayrıca başkan yardımcısını, ikinci derecedeki yönetimde söz sahibi kişileri, ülkenin dostlarını, mevzuatı ve devletin hazinesini simgeler. Spor kulüplerini, büyük organizasyonları, halkın geleceğe yönelik umutlarını ve beklentilerini de gösterir. Dolayısıyla bu konularla ilgili önemli gelişmelerin söz konusu olacağı gerçeğini akıldan çıkarmamak gerekir.

Bu dönemde ülkemizin liderinin ya da otoriter konumundaki kişilerinin sağlık sorunları, kaza, yaralanma, zorluk ve şansızlık yaşama ihtimalleri olduğunu da unutmamak gerekiyor.

          Türkiye’nin siyasi olarak büyük değişimlere gebe olacağını, gelişmelerin borsa ve spekülatif piyasaları etkileyebileceğini düşünüyorum. Ayrıca yargı ve hukuki alanda manipülasyonlar söz konusu olabilir.

Sağlık çalışanları ve sağlık sektörüyle ilgili günlerce devam edebilecek gelişmeler gündem olabilir.

Annelerimiz ya da kadınlarla ilgili konular günlük yaşantımızın rotasını değiştirebilir.

Haritadaki Ay-Jüpiter kavuşumu korunma verir. Güneş ve Satürn arasındaki üçgen açı sorumluluk duygusu ve mücadeleci bir yapıyla beraber var olanı kararlılıkla korumayı verir.

Tutulma haritasındaki sert etkiler bizler her ne kadar olumsuz konuları yazmaya mecbur etse de kişisel hayatımızda maddi ve manevi olarak mümkün olduğunca tedbirli, temkinli, sabırlı ve dengeli davranmak zorunda olduğumuzu unutmamalıyız. Yanlış atılan adımların bedeli ağır ve şiddetli olabilir.

Sevgiler,

Aşkım Güney

Video çekimi için Nur Sezer’e çok teşekkür ederim.

#Astroloji

#Astrology

#Astrolojigünlüğü

#Astrolojigündemi

#Boğaburcundaaytutulması

#Aytutulması

#AşkımGüney

0 Yorum

Bir İçerik Gönder

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Pin It on Pinterest

Share This