Paylaşacak tecrübemiz, söyleyecek sözümüz var

ELLİYİZ

50 yaş ve üstü kadın, erkek, emekli, çalışan, EYT’ li ,bekar, evli her kesimden bizlerin paylaşım platformu

Başak Yeniayı

tarafından | Ağu 31, 2021 | Astroloji | 0 yorum

Son zamanlarda yaşanan olumsuzluklardan kaynaklanan bir güvensizlik duygusu yaşıyoruz. Hayatımızla ilgili birtakım sorular ve sorunlar güvenimizi yitirmemize, duygularımızda dalgalanmalara sebep olabilir. Düşüncelerimizi düzene sokmakta ve odaklanmakta zorluklar yaşayabiliriz. Bu durumdan kaynaklanan karamsarlıklar duygusal ilişkilerimizi de gölgeleyebilir.

7 Eylül 2021 saat 03.52’de gerçekleşecek olan yeniayda psişik yeteneklerimiz artacak. Düşünce ve söylemlerimiz gerçekleşebilir. Umutsuz ve mutsuzluk içeren düşüncelerden mümkün olduğunca kaçınmalı, pozitif olmaya çalışmalıyız. Ayrıca duygusal anlamda hiç düşünmeden harekete geçebilecek, doğal olarak hatalara yol açabilecek bir görünüm de söz konusu. Aceleci tavır ve davranışlardan kaçınmalıyız.

Bu dönem kendimizi yenileyebileceğimiz güzel enerjiler var. Çoğunlukla kendimize ve hayatımıza odaklanacağız. Elde ettiklerimiz ve elde etmek istediğimiz konuları tartacağız. Acaba bugün sahip olduklarımız halen istediğimiz şeyler mi? Hayallerimiz nedir? Bugün nelerin hayalini kuruyoruz? Ne istiyoruz? Mutlu muyuz? İsteklerimizi gerçekleştirebilme becerimiz var, fakat kendimizi kandırmayalım. Hayatta kişiyi en çok kendini kandırdığı olaylar yaralar.

Anormal çalışan bir zihin, kuruntu, vesvese hayal kırıklığına yol açabilir. Negatif düşünceler negatif olayları size doğru çekebilir; olumsuz olmayın. Gerçekçi düşünen, hesabını bilen, hedefine odaklanan başarıya ulaşır.

Bulaşıcı hastalığın giderek artacağını, hatta Eylül ayı ortasından itibaren eğitimin aksamaya başlayacağını söyleyebilirim.

Alkol, ilaç alışkanlığına ve bağımlılıklara lütfen dikkat edin.

İftira ve skandallar devam edecek. Dürüstlükten asla taviz vermeyin. Aksi takdirde düşüşlere hazırlıklı olun.

Barışa, güzelliğe birliğe düşman olana inat barış, güzellik ve birlik ortak hedef olmalı. Fitne fücur insanlara kanmayın.

Maddi konularda israftan uzak durmalı, akılcı davranmalı, risk içeren yatırımlara karşı dikkatli olmalıyız. Finansal konularda dalgalanmalar söz konusu olabilir. Hukuki sıkıntılar, sözleşme, kontrat, alacak meseleleri, ortak ya da eşten dolayı maddi sıkıntı, maddi kayıplar, haciz, iflas konuları gündeme gelebilir.

İkili ilişkilerde olumlu gelişmeler, mutluluklar söz konusu; ancak eş, ortak ve sevgiliden yeterince duygusal bağ alamamakla ile ilgili düşünceler kıskançlıklara yol açabilir. Ego çatışmaları dengenin bozulmasına ve zorlanmalara işaret edebilir.

Hırs, kin, kıskançlık, intikam, takıntı, manipülatif davranışlar, fiziksel darp, sapkın zevkler, sapıklık, taciz ve tecavüz konuları gündem olabilir.

Otorite konumundaki kişilerin kendilerine karşı duran ve karşı tutum sergileyen kişilere karşı daha ılımlı bir tutum içerisinde olabileceğini söyleyebilirim. Aksi takdirde baş kaldırı ve çatışma riski olabilir.

Gökyüzü yakın bir dönemde kabul görecek bir lidere işaret ediyor.

Fanatizm ve takıntıdan uzak duralım. Dini konularda tek doğru Allah’ın varlığıdır. Tüm dinlerde birbirinin tam zıttı inanışlar olabileceği için bu tip konularda tartışmalardan kaçınalım. Birbirimizi saygıyla dinleyip, güzellikleri paylaşalım. Sağduyulu ve adil olalım.

Başak yeniayında güzellik ve yeniliklere kapımızı açalım. Rahmetli Cinuçen Tanrıkorur’un öğrettiği gibi dualarımızda ve olumlamalarımızda “Her şeyin hayırlısı kolayından gerçekleşsin” diyelim.

         Sevgiyle kalın…

Aşkım GÜNEY

#Astroloji

#Astrology

#AşkımGüney

   #Başakyeniayı

0 Yorum

Bir İçerik Gönder

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Pin It on Pinterest

Share This